Kartal'da metrekare fiyatları değer kazandı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
Kartal'da metrekare fiyatları değer kazandı
14 Eylul 2018, Cuma 11:25:25
Kartal'da metrekare fiyatları değer kazandı
Anadolu Yakası'nın önemli noktası Kartal, yatırımcılarına kazandırmaya devam ediyor. Bumerang Kartal'da ofis ve konut alanlarının metrekare fiyatları 6 bin 900 liradan başlıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bumerang Kartal, Özkartallar A.Ş. güvencesiyle Anadolu Yakası'nın değer kazanmaya devam eden merkezi Kartal'da yatırımcılarını bekliyor. Kaba inşaatın tamamlandığı Bumerang Kartal, Kartal Metrosu'na 1 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor. 40 kattan oluşan projenin çevresinde ayrıca adliye, hastane, havalimanı, alışveriş merkezleri yer alıyor. Adını Bumerang şeklinden alan Bumerang Kartal projesinde 8. kattan itibaren Adalar manzarasının keyfine varılabiliyor. Bumerang Kartal göz alıcı cephesinin yanı sıra doğayla dost özellikleriyle de dikkat çekiyor. Projenin cephelerinde kullanılacak camlarla yüzde 70'e varan oranlarda ısı kontolü sağlanırken, depolanan yağmur sularıyla yeşil alanlar sulanıyor; ayrıca kullanılan asansör sistemlerinde de büyük oranda enerji ve zaman tasarrufu sağlanması öngörülüyor.

BUMERANG KARTAL'DA YÜZDE 1 KDV AVANTAJI

Kapanmaz koru alanı ve deniz manzarasına sahip olan Bumerang Kartal, seyir terası, cafeler, toplantı salonları, yüzme havuzları, tenis kortu, fitness center, sauna, buhar odası-masaj odası, Türk Hamamı, loby ve danışma, çamaşırhane, mescitler, yönetim odaları, sığınak, açık ve kapalı otopark, profesyonel yönetim ile birlikte ofis ve konut anlayışında bir yaşam alanı da sunuyor.

9 bin 650 metrekare arsa üzerinde konumlandırılan Bumerang Kartal, 60 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip 190 adet bağımsız bölüm ve 14 adet mağazadan oluşuyor. 8’nci katından itibaren adalar manzarasına hakim ofis ve daireler 64 metrekareden 374 metrekareye kadar büyüyebiliyor. Ofis ve konut alanlarının metrekare fiyatı 6 bin 900 TL ila 14 bin TL arasında değiştiği Bumerang Kartal'da teslimler Aralık 2019'da yapılıyor.

En son teknoloji ve akıllı bina sistemiyle donatılan projede ofis katları; mutfak ve ıslak zeminler tamamlanmış, zeminler ve tavanlar yapılmış, daire içi alanlarının bölümleri ise müşteri tercihine bırakılarak Shell & Core halinde iç dekorasyona hazır biçimde; konutlar ise anahtar teslim olarak hazırlanıyor. 

Esnek ve fonksiyonel alan seçenekleri, yatırım değeri ve konsepti ile modern ofis ve konut anlayışının en üst seviyeye taşındığı Kartal Bumerang Projesi yaşam standardına yeni bir soluk getirmek isteyenler, farklı gayrimenkul projelerini takip eden yatırımcılar ve işverenler profilini hedefliyor.

Bumerang Kartal projesinin kapanmaz Adalar manzarasına sahip daireleri ve ofisleri, krediye uygun, yüzde 1 KDV avantajları ile şirket bünyesinde yüzde 40’u peşin, geri kalan yüzde 60’i proje bitiş tarihi olan, Aralık 2019'a kadar 0 komisyon ile vadelendiriliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım3037 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bumerang Kartal, Özkartallar A.Ş.,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kartal'da metrekare fiyatları değer kazandı 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
CCTV, ArtaşGrup, HEPİstanbul, ASKAYNAK , DF6026W2VV 86.2x116x66, Babil Kuleleri, balık unu fabrikası, Satya, EndelŞirketlerGrubu, AhmetDördüncü, İzmit Körfez Geçişi Köprüsü, Gaziantep TMMOB, Adıyaman, AcıbademSağlıkGrubu, Yılmaz Aydoğan, “Sürdürülebilir Enerjinin Finansmanı” , Soma B , Mavişehir, INC Research İstanbul Merkez Ofisi, Ankara Konya YHT Hattını, CNR Expo İstanbul, Rize-Artvin Havaalanı, RigiprofilULTRA, EMS 211 Park , Arz-ı Endam Serisi, ÖzgürSert,  ‘3W İstanbul 2013, Okyanus Koleji, Yusuf Azoz, MillîEğitimBakanlığı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.