Hasanoğlu İnşaat’ın ‘Türkiye İçin Kazanç Vakti’ Kampanya Stokları Tükendi! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
Hasanoğlu İnşaat’ın ‘Türkiye İçin Kazanç Vakti’ Kampanya Stokları Tükendi!
03 Ekim 2018, Carsamba 14:24:27
Hasanoğlu İnşaat’ın ‘Türkiye İçin Kazanç Vakti’ Kampanya Stokları Tükendi!
Hasanoğlu İnşaat, BANU EVLERİ Ispartakule 2 ve BANU EVLERİ Ispartakule 3 projeleri ile destek verdiği ‘Türkiye için kazanç vakti’ kampanyasına dahil olan tüm dairelerini sattı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı öncülüğünde, ‘Türkiye için kazanç vakti’ sloganıyla başlatılan konut sektöründeki dev indirim kampanyasına, BANU EVLERİ Ispartakule 2 ve BANU EVLERİ Ispartakule 3 projeleri ile destek veren Hasanoğlu İnşaat, kampanya kapsamındaki daire stoklarını kampanya bitime bir ay kala tüketti. 

Kampanya kapsamında BANU EVLERİ Ispartakule 2 ve BANU EVLERİ Ispartakule 3 projelerinde yer alan konutlar satış fiyatlarında yüzde 10 indirime gidilmiş, peşinat oranı yüzde 10'a, vade farkı ise 0.98’e düşürülmüştü. Kampanya dahilinde iki kez yüzde 15 ara ödeme uygulanacak ve kalan kısım için yatırımcılara Hasanoğlu İnşaat bünyesinde taksit imkanı verilecek. Ayrıca 1 yıl ya da 6 yılda borcunu kapatanlara da farklı avantajlar sunulacak.

“Dev kampanya sektörümüzü hareketlendirdi”

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Hasanoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Hasanoğlu, “Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’un öncülüğünde sektörümüzün önemli STK’ları GYODER, İNDER ve KONUTDER tarafından da desteklenen dev indirim kampanyasına Hasanoğlu İnşaat olarak biz de iki projemizle katılım sağladık. Kampanyaya BANU EVLERİ Ispartakule 2 ve BANU EVLERİ Ispartakule 3 projelerimizle destek verdik ve kampanyaya dahil olan stoklarımızı kampanya bitimine bir ay kala tükettik” dedi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1058 kez okunmuştur.


ETİKETLER : BANU EVLERİ, Hasanoğlu İnşaat ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Hasanoğlu İnşaat’ın ‘Türkiye İçin Kazanç Vakti’ Kampanya Stokları Tükendi! 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Çanakkale-Tekirdağ-Kınalı Ayrımı Balıkesir Otoyol Projesi, Barışkent & BA Grup, Hayat Holding, Yenilemeprojesi, Mimoza, RönesansMecidiyeköy, Merlin Köşe Takımı, Harvard Business Review Türkiye, Sri Lanka, Derviş ve Karakuş, Dolphin, İsmail Gökyar, pet su şişesi kapağı, MakyolSantral, HOME&OFFICE CONCEPT, Blue Stream, Balgat, r DC, Cybele & Zara, Gayrimenkul İş Zirvesi, RixosPremiumBelek, CNR Expro, Bahadır Kayan, Paşabahçe, DAP İzmir, Olgun Yapı, AVENAR, Nurkay Makina, KYK Yapı Kimyasalları Yönetim Kurulu Başkanı Onur Sürmeli, Ekol Elektrik ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.