Hasanoğlu İnşaat’ın ‘Türkiye İçin Kazanç Vakti’ Kampanya Stokları Tükendi! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
Hasanoğlu İnşaat’ın ‘Türkiye İçin Kazanç Vakti’ Kampanya Stokları Tükendi!
03 Ekim 2018, Carsamba 14:24:27
Hasanoğlu İnşaat’ın ‘Türkiye İçin Kazanç Vakti’ Kampanya Stokları Tükendi!
Hasanoğlu İnşaat, BANU EVLERİ Ispartakule 2 ve BANU EVLERİ Ispartakule 3 projeleri ile destek verdiği ‘Türkiye için kazanç vakti’ kampanyasına dahil olan tüm dairelerini sattı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı öncülüğünde, ‘Türkiye için kazanç vakti’ sloganıyla başlatılan konut sektöründeki dev indirim kampanyasına, BANU EVLERİ Ispartakule 2 ve BANU EVLERİ Ispartakule 3 projeleri ile destek veren Hasanoğlu İnşaat, kampanya kapsamındaki daire stoklarını kampanya bitime bir ay kala tüketti. 

Kampanya kapsamında BANU EVLERİ Ispartakule 2 ve BANU EVLERİ Ispartakule 3 projelerinde yer alan konutlar satış fiyatlarında yüzde 10 indirime gidilmiş, peşinat oranı yüzde 10'a, vade farkı ise 0.98’e düşürülmüştü. Kampanya dahilinde iki kez yüzde 15 ara ödeme uygulanacak ve kalan kısım için yatırımcılara Hasanoğlu İnşaat bünyesinde taksit imkanı verilecek. Ayrıca 1 yıl ya da 6 yılda borcunu kapatanlara da farklı avantajlar sunulacak.

“Dev kampanya sektörümüzü hareketlendirdi”

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Hasanoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Hasanoğlu, “Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’un öncülüğünde sektörümüzün önemli STK’ları GYODER, İNDER ve KONUTDER tarafından da desteklenen dev indirim kampanyasına Hasanoğlu İnşaat olarak biz de iki projemizle katılım sağladık. Kampanyaya BANU EVLERİ Ispartakule 2 ve BANU EVLERİ Ispartakule 3 projelerimizle destek verdik ve kampanyaya dahil olan stoklarımızı kampanya bitimine bir ay kala tükettik” dedi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1007 kez okunmuştur.


ETİKETLER : BANU EVLERİ, Hasanoğlu İnşaat ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Hasanoğlu İnşaat’ın ‘Türkiye İçin Kazanç Vakti’ Kampanya Stokları Tükendi!
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018






 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Stratos MAXO, Gemlik Körfezi, Thor VM2, Onur Salih Zorlu, Nero serisi , NG Kütahya Seramik, Üsküdar Belediyesi, viko, O&G ve Enerji Verimliliği, Kanal Riva, “Ödüllerin Ödülü, Istanbullight, RSGMimarlık, SHOW REALTY Türkiye, Kalekim Genel Müdürü Ferdi Erdoğan, Naature Akademi, Diversa Lite, Ertan Dal, TOFED, 24 Kasım Öğretmenler Günü, Mustafa Serdar Ataseven, NihatZeybekci, Abadan, Park Dedeman, Sabri Ülker, Antik Wood serisi, ESASAeropark, Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Deniz Turizmi Birliği, Cannes Mipim 2013,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.