Ant Yapı İngiltere’deki Eaton Place Konut Projesi’ni tamamladı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
Ant Yapı İngiltere’deki Eaton Place Konut Projesi’ni tamamladı
03 Ekim 2018, Carsamba 14:32:11
Ant Yapı İngiltere’deki Eaton Place Konut Projesi’ni tamamladı
Ant Yapı’nın İngiltere’deki merkez ofisi Ant Yapı UK; 20-22 Eaton Place Konut Projesi’ni tamamlayarak, ülkedeki beşinci projesi olan Apex House ile 163 konutluk komplekse imza atacak. Yatırım değeri 42 milyon pound değerinde olan projenin 2020 yılında teslim edilmesi planlanıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Uluslararası alanda en çok iş yapan 86 müteahhitten biri olan Ant Yapı, Belgravia’nın kalbinde yer alan, orjinali dönemin efsanevi mimarı Thomas Cubitt tarafından 1850 yılında tasarlanan, iki geleneksel binanın yenilendiği “town house” tarzı 20-22 Eaton Palace Konut Projesi’nin ardından yine Londra’da Apex House projesine başladı. Londra’nın Tottenham bölgesinde, Seven Sisters Caddesi’nde konumlanan ve Ant Yapı’nın ülkedeki beşinci projesi olan Apex House; biri 23 diğeri ise 7 katlı iki binadan oluşuyor.

İngiltere’nin yanı sıra şu an Rusya ve Amerika dahil yurt dışında konut, otel, fabrika ve rezidans gibi ihalesi kazanılmış 40’ın üzerinde projelerinin bulunduğunu belirten Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, “Yabancı bir firmanın dahil olmasının çok zor olduğu İngiltere pazarında, 7 milyon pound yatırım değerindeki 20-22 Eaton Place Konut Projesi’ni tamamlarken, Apex House ile ülkedeki beşinci projemize başlamanın mutluluğu içindeyiz. Yakın zamanda İngiltere’de faaliyete geçmemize rağmen emin adımlarla ilerliyoruz. Tüm işlerini üstlendiğimiz projenin her aşamasında titizlikle çalışıyoruz” diye konuştu.

Apex House’da toplam 163 konutun yanı sıra 4 sıra ev ve her binanın zemin katında küçük birer dükkân bulunuyor. John McAslan+Partners’in mimarisini üstlendiği Apex House; belediyenin sürdürülebilir ve çevreci tasarım kriterlerine uygun olarak, toplu taşıma ve bisiklet kullanımını ön planda tutacak şekilde tasarlandı. Çevre dostu projenin yapı bloğunda motorlu araç yerine 295 adet bisiklet park yeri bulunacak. Yatırım değeri 42 milyon pound değerinde olan projenin 2020 yılında teslim edilmesi planlanıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım990 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ant Yapı, İngiltere, Eaton Place Konut Projesi’,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ant Yapı İngiltere’deki Eaton Place Konut Projesi’ni tamamladı


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Tapu Müdürlüğü, ErdenBilginer, Mimari Tasarımda İklimlendirme Konferansı, İMES OSB, Tasarım Haftası, SİNPAŞ FİNANS ŞEHİR, P17 Tempra Pro CEE, Marc Faber, Enerji Zirvesi, Burghard Vogtherr, YiğitİDKGroup , Dr. Gülden Türktan, DKY Yönetim, İbrahim Ada, Benim Masalım, Orhan Çetinkaya, Demir Country, Dünyagöz, Dünya Kalite Zirvesi, STFA-FERNAS-KALYON Ortak Girişimi , West Side, Covo Serisi, IMS, Putin, KosiflerOto, Toz-Taş Yapı Türkiye, MimariTasarımFikirleri , Yeni Şehir, Hebo Yapı, ASC Türk,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.