Besa Grup, Bodrum’un En Büyük Projesi The Bo Viera İle Cityscape Global Fuarında Büyük İlgi Gördü | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
Besa Grup, Bodrum’un En Büyük Projesi The Bo Viera İle Cityscape Global Fuarında Büyük İlgi Gördü
05 Ekim 2018, Cuma 11:12:07
Besa Grup, Bodrum’un En Büyük Projesi The Bo Viera İle Cityscape Global Fuarında Büyük İlgi Gördü
İnşaat sektöründe gerçekleştirdiği öncü projeleri ile yaklaşık yarım asırdır Başkent Ankara’ya ve Türkiye’ye damgasını vuran BESA Grup, Bodrum’un en büyük projesi olacak The BO Viera’yı 2-4 Ekim tarihleri arasında Dubai World Trade Centre’da yapılan dünyanın en büyük gayrimenkul fuarlarından biri olan Cityscape Global fuarında tanıttı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İstanbul Ticaret Odası (ITO) “Discover the potential“ kapsamında Türkiye adına büyük bir stant ile Cityscape Global fuarına katılım sağladı. Besa Grup da bu kapsamda 200 milyon dolarlık yatırım ile Bodrum’da hayata geçireceği “The BO Viera “ projesi ile fuara katıldı.

Cityscape Global fuarına ekibiyle katılan BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, Dünya gayrimenkul sektörünün buluşma noktası olan Cityscape Global fuarına katılımın bölgeden çok yoğun olduğunu ancak Türkiye’den katılımın bu yıl önceki yıllara göre daha az olduğunu gördüğünü iletti. Türkiye’ye ye yabancı yatırımcı ilgisinin hala çok yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Bezci,” BESA Grup olarak Bodrum’da hayata geçireceğimiz The BO Viera projemiz ile dünya gayrimenkul sektörünün nabzını tutan Cityscape Global fuarına katılmaktan mutluluk duyduk. ITO’nun da Türkiye’nin tanıtımı ve kalkınması için yaptığı çalışmalar arasında bulunmaktan ve ülkemizi ve güzide projemizi tanıtmaktan onur duyuyoruz. Dubai ve Orta Doğu pazarının ülkemize ve projemize olan büyük ilgisi de bizleri çok memnun etti. Türkiye’nin istikrarlı yönetimi ile Körfez ülkelerinin Türkiye’de daha fazla yatırıma yöneleceğine inanıyorum" dedi.

Gayrimenkul ve inşaat yapım, yatırım, geliştirme ve işletme konusundaki tecrübesini Bodrum’a ve Türkiye’nin turizm gelişimine aktaran BESA Grup, The BO Viera projesi ile bulunduğu bölgede proje alanı büyüklüğü ve denize konumu açısından emsalsiz olması ile de bir ilki gerçekleştiriyor. Türkiye ekonomisine ciddi katkı sağlayan şirketlerden biri olan BESA Grup, bugüne kadar binlerce kişiye istihdam sağlarken The BO Viera projesiile de Bodrum’da yüzlerce kişiye iş imkanı sunmaya hazırlanıyor.

-THE BO VIERA-

150 dönüm arazi üzerine inşa edilen The BO Viera; 330 adet villa ve rezidansı,7 adet işyeri, 1.2 kilometrelik sahili ve 85 odalı oteli The BO Vue – Curio a Collection by Hilton ile Bodrum’un odak noktası Türkbükü ve Gündoğan’ın arasında yer alanKüçükbük Koyu’ndahayata geçiriliyor.

Yapılar, mimarinin doğal yapı ile bütünleştiği ve bölgenin endemik yapısına uygun peyzajın ön plana çıktığı, Bodrum günbatımını doğrudan seyreden yegane koyunda konumlanıyor.

Doğal falezleri ile denize sıfır, 1.2 kilometrelik benzersiz bir sahile sahip olan The BO Viera projesinde yapımı devam eden rezidans ve villaların tamamı deniz manzaralı ve doğaya hakim konumda. The BO Viera Projesi’nin hayata geçirildiği Küçükbük Koyu’nun tam karşısında yer alan Apostol (Küçük Tavşan) Adası’na karşı dünyanın en güzel gün batımları The BO Viera sakinlerinin yaşamına benzersiz bir dokunuşta bulunacak. Satışa çıkacak olan ilk etabın, 2019 yılı sonunda teslim edilmesi planlanıyor. Bu etapta; 54 adet 5+1 dubleks, 49 adet 3+1 ve 5 adet 2+1 flat rezidans satışa sunulacak.

Mimari projesi Bodrum Belediyesi tarafından onaylanan ve inşaat ruhsatı alınan The BO Viera projesinde yer alan gayrimenkuller, yatırımcısına hemen tapu edinme fırsatı da sunuyor. Alışveriş ve hizmet noktalarının yanı sıra SPA, yüzme havuzları, fitness, restoran ve cafeler, çocuklara özel alan, sahilde beach Club’lar gibi sosyal donatılara sahip The BO Viera’nın güvenlik, temizlik, bahçe bakımı gibi servis hizmetleri BESA Grup’un deneyimli hizmet şirketi tarafından sağlanacak.

The BO Viera, Küçükbük Koyu’na damgasını vuran defne ağaçları, zeytin ağaçları, begonviller ve yaseminlerle bezenmiş Bodrumlu peyzajının yanı sıra Hilton grubunun üst segment oteli CURIO’yu The BO Vue CURIO a Collection by Hilton markası ve BESA Grup güvencesiyle Türkiye’ye getirecek.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1215 kez okunmuştur.


ETİKETLER : BESA Grup, İTO, Efe Bezci, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Besa Grup, Bodrum’un En Büyük Projesi The Bo Viera İle Cityscape Global Fuarında Büyük İlgi Gördü
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Sultançiftliğ, Temeltaş Proje Geliştirme A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Temeltaş, ACWAPower , MustafaCeceli, Uzaltaş AŞ’nin İncek Bulvarı, Engin Ayaz, Koç Holding 49. Olağan Genel Kurul Toplantısı, Siber Güvenlik Merkezi, sanayileşme, Mehmet Özhaseki, MEB, Atatürk Barajı, HVAC, AnkaraArmadaAVM, DasifPlus, inşaat atıkları, AyvazOnline, AksoyHolding, Juan-Pai Fan, İndirim, AEEE, Manhattan, Yonca Aközer, Rheinzink Bölge Satış Direktörü Yaşar Şenal, Arzu Uludağ Elazığ, JCR Avrasya Derecelendirme A.Ş., Bahçeşehir Üniversitesi, 360, HAYAT Tepe, YOİKK,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.