Omran İnşaat'tan Türkiye'ye 700 milyon TL'lik yatırım | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
Omran İnşaat'tan Türkiye'ye 700 milyon TL'lik yatırım
10 Ekim 2018, Carsamba 12:35:08
Omran İnşaat'tan Türkiye'ye  700 milyon TL'lik yatırım
Türkiye pazarında kalıcı olmak üzere yola çıktı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye pazarına büyüme hedefiyle giren Omran İnşaat, ilk büyük konut projesi 'Kasr-ı Âlâ'dan sonra 'Kasr-ı-Derya' ve 'Kasrı-Ahsen' projelerini hayata geçirmek üzere düğmeye bastı. Lüks segment konut üretiminde marka olmayı hedefleyen Omran İnşaat ilk etapta 700 milyon TL'lik yatırım öngörüyor. Türkiye pazarına büyüme hedefiyle giren Omran İnşaat, ilk büyük konut projesi 'Kasr-ı Âlâ'yı İstanbul'un gözde semtlerinden Çengelköy'de hayata geçirmesinin ardından 'Kasr-ı-Derya' ve 'Kasrı-Ahsen' projelerini de hayata geçirmek üzere planlarını revize etti.

Lüks segment konut üretiminde marka olmayı hedeflediklerini ve Türkiye'de kalıcı olarak yatırımlarını sürdüreceklerini söyleyen Omran İnşaat Genel Müdürü Ergin Bayram "Türkiye yatırımlarımıza devam ediyoruz. Bu ülkeye güveniyoruz. Burada kalıcı olmak istiyoruz. Krizler gelir geçer ama fırsatları da beraberinde getirir" dedi. 

Şirketin ilk konut projesi olan 'Kasr-ı Âla'da sona yaklaştıklarını belirten Bayram, inşaatın temelini attıklarını belirterek dairelerin ise yüzde 20’sini sattıklarını ifade etti. Çengelköy'ün merkezinde 6 bin metrekare alan üzerinde hayat bulan projenin, 2019 yılı ağustos ayında teslim edilmesinin planlandığını söyleyen Bayram "Lüks yaşam alanları inşa edeceğiz ve Türkiye'de büyüyeceğiz. Türkiye ekonomisine olan güvenimiz ve gelen talepler doğrultusunda ardından 'Kasr-ı-Derya' ve 'Kasrı-Ahsen' projelerini de hayata geçirmek istiyoruz. Başlangıç için öngördüğümüz yatırım tutarımız 700 milyon TL civarında diyebiliriz" dedi.

Türkiye'de büyüme kararı alan Omran Holding, kentsel dönüşüm, lüks konut üretimi üzerine yoğunlaşmak üzere 2014 yılında Omran İnşaat' hayata geçirdi. Gerçekleştirdiği yüksek ihracat ile Türk malzemelerinin dünyada hakettiği değeri bulmasına yardımcı olmaya devam eden Omran İnşaat'ın Türkiye'de hayata geçirdiği ilk konsept projesi de 'Kasr-ı Âlâ' adıyla hayat buluyor. Lüks yaşam alanları inşa etmeyi planlayan şirket projelerinde 'Kasr-ı' markasıyla büyümesini sürdürecek.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1499 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Omran İnşaat, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Omran İnşaat'tan Türkiye'ye 700 milyon TL'lik yatırım


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Esnaf, Makine Sıvaları” ve “Hazır Dekoratif Kaplama, GelişenKentlerZirvesi, Alpaslan Baki Ertekin, EvraGrup , SELKA NSK İNŞAAT, İstanbul Maden İhracatçıları Birliği Başkanı Mehmet Özer, OneTower, Şişli-Mecidiyeköy-Kağıthane-Çağlayan, Ali Gül, FEMSAN, Artefakt Design Studio , Design Store, Serhat Ay, DIGITAL KETTLE, Reklam, Zencirek, Almanya LGA, Natura Baby Bebek Odası , Davut Kavranoğlu, F-Gaz Belgesi, turist, AremasCommercial, GedikYatırım, ParkResidencesCadde, Meltdown Serisi, Egepen Deceuninck, Q Lounge, The BO Viera, Göcekkoyları,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.