Dekton Natural’den mekanlara kişilik katan renkler | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
Dekton Natural’den mekanlara kişilik katan renkler
10 Ekim 2018, Carsamba 14:42:27
Dekton Natural’den mekanlara kişilik katan renkler
Doğal taşın havasını yansıtan kusursuz görünüme ve ultra kompakt yüzeye sahip Dekton Natural koleksiyonu, Vera ve Kira renkleriyle mekanlara kişilik katmaya devam ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İşlevselliği ve ultra kompakt yüzeyiyle öne çıkan Dekton Natural koleksiyonu, doğal taşın saflığını yansıtan kusursuz görünümünü Vera ve Kira renkleriyle sürdürüyor. İç mekan dekorasyonu ve mimarisinde doğa ve estetiğin uyumunu vadeden Vera ve Kira, popüler Gris Pulpis mermerinin şık ve çok yönlü görünümünden esinlenilerek geliştirildi. Aralarındaki tek farkın taban tonu olduğu renklerden Vera gri, beton benzeri bir renk sunarken, Kira’da toprak tonları öne çıkıyor. Her iki renk, cepheler, mutfak ve banyo tezgahları, yer karoları, duvarlar, mobilyalar ve ince kaplamalar için taban olarak kullanılabiliyor. UV ışınlarına, aşınmaya, lekelere, çizilmeye ve ısıya karşı dayanıklı, büyük boyutlu levhalar halinde üretilebilen Dekton yüzeylerin tüm özelliklerini taşıyor. 

Doğalı ve endüstriyeli birleştiren Vera

Doğal taş izlerini taşıyan Dekton Vera, damarlı yapısı ve betona benzeyen tabanı sayesinde doğal ve endüstriyel stilleri birleştiren en şık görünümlerden birini sunuyor. Gri yüzey, geleneksel renklerin estetiğini vurgulayan parlak damar yapısıyla bir arada oluyor. En son trendler göz önünde bulundurularak tasarlanan Vera, işlevselliğiyle öne çıkıyor.

Toprak tonların zarafeti Kira

Zarafet ve çok yönlülüğü ile Gris Pulpis mermerini andıran Dekton Kira, toprak tonlu taban üzerinde, gelişigüzel bir şekilde dağılmış, farklı yoğunluklarda gri damarlara sahip. Kira, pürüzsüz mat doku, yoğun taban rengi ve keskin damar izlerinin mükemmel kombinasyonu sayesinde modası asla geçmeyecek çarpıcı görünümü ve kişiliği ile fark yaratıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1732 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Dekton Natural,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Dekton Natural’den mekanlara kişilik katan renkler 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Aluminium 2018 Fuarı, Fi, Viraat Ramayan Mandir, Touchpad, Gürsoy Yatırım, HannoverMesse, DuPont™, TiasNimbas Business School, Hans Hoegstedt, BaranUyan, Türk mimarları, GTC, Enver Kır, MustafaSüzer, Kiranız Bizden, Yavuz Selim Köprüsü, Divan Gaziantep, Anwar Sbeih, Kamu-Özel işbirliği, Nihat Özdemir, Essa Flora, Mesut Yılmaz, Mardin, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, EPDK Elektrik Dairesi Başkanı Ahmet Ocak, Natura Parke Serisi, Euromoneys Real Estate Awards 2014, Mandarins Gayrimenkul, HiltonAntakyaMüzeOteli, ECB,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.