Dekton Natural’den mekanlara kişilik katan renkler | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
Dekton Natural’den mekanlara kişilik katan renkler
10 Ekim 2018, Carsamba 14:42:27
Dekton Natural’den mekanlara kişilik katan renkler
Doğal taşın havasını yansıtan kusursuz görünüme ve ultra kompakt yüzeye sahip Dekton Natural koleksiyonu, Vera ve Kira renkleriyle mekanlara kişilik katmaya devam ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İşlevselliği ve ultra kompakt yüzeyiyle öne çıkan Dekton Natural koleksiyonu, doğal taşın saflığını yansıtan kusursuz görünümünü Vera ve Kira renkleriyle sürdürüyor. İç mekan dekorasyonu ve mimarisinde doğa ve estetiğin uyumunu vadeden Vera ve Kira, popüler Gris Pulpis mermerinin şık ve çok yönlü görünümünden esinlenilerek geliştirildi. Aralarındaki tek farkın taban tonu olduğu renklerden Vera gri, beton benzeri bir renk sunarken, Kira’da toprak tonları öne çıkıyor. Her iki renk, cepheler, mutfak ve banyo tezgahları, yer karoları, duvarlar, mobilyalar ve ince kaplamalar için taban olarak kullanılabiliyor. UV ışınlarına, aşınmaya, lekelere, çizilmeye ve ısıya karşı dayanıklı, büyük boyutlu levhalar halinde üretilebilen Dekton yüzeylerin tüm özelliklerini taşıyor. 

Doğalı ve endüstriyeli birleştiren Vera

Doğal taş izlerini taşıyan Dekton Vera, damarlı yapısı ve betona benzeyen tabanı sayesinde doğal ve endüstriyel stilleri birleştiren en şık görünümlerden birini sunuyor. Gri yüzey, geleneksel renklerin estetiğini vurgulayan parlak damar yapısıyla bir arada oluyor. En son trendler göz önünde bulundurularak tasarlanan Vera, işlevselliğiyle öne çıkıyor.

Toprak tonların zarafeti Kira

Zarafet ve çok yönlülüğü ile Gris Pulpis mermerini andıran Dekton Kira, toprak tonlu taban üzerinde, gelişigüzel bir şekilde dağılmış, farklı yoğunluklarda gri damarlara sahip. Kira, pürüzsüz mat doku, yoğun taban rengi ve keskin damar izlerinin mükemmel kombinasyonu sayesinde modası asla geçmeyecek çarpıcı görünümü ve kişiliği ile fark yaratıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1647 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Dekton Natural,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Dekton Natural’den mekanlara kişilik katan renkler


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Sami Ofer, Kağıthane Deresi, Özcan Aydınlatma, EnerjiAkademisi, AslanUzun, Quasar Golf Cub 2013, Foster&Partners şirketi, Spire, Dupont Montelli, AliağaTermikSantrali, Zeynep Bodur Okyay, nordmimarlık, Desigo Touch and Web, Gül İnşaat, Sinpaş Liva, Revox, Gökhan Kıran, Ayşegül Çetinkaya, Narven A.Ş, CR3 Gebze-Halkalı Banliyö hatları, Ultralastic, DoğanlarYatırımHolding, AyşemErgin, GebzeİzmirOtoyolProjesi, RERA, ESKON, kampanyalı projeler, AlpinaLife Shield, ArtellaAhşapKapıSistemleri, Parlamenter Golf Life,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.