Vaillant Türkiye yetkili satıcılarını Arjantin’de ağırladı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
Vaillant Türkiye yetkili satıcılarını Arjantin’de ağırladı
10 Ekim 2018, Carsamba 14:50:28
Vaillant Türkiye yetkili satıcılarını  Arjantin’de ağırladı
Vaillant Türkiye’nin düzenlediği, “2018 Yılı Tam Yoğuşmalı Kombi Seyahat Kampanyası”nda kazanan yetkili satıcılar Arjantin’in başkenti Buenos Aires’te bir araya geldi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Vaillant Türkiye, ErP yönetmeliğine yönelik saha adaptasyonunu hızlandırmak ve tam yoğuşmalı ürün satışlarına destek olmak amacıyla başlattığı “2018 Yılı Tam Yoğuşmalı Kombi Seyahat Kampanyası”nda başarılı yetkili satıcılarını Buenos Aires’te ağırlayarak ödüllendirdi. Kampanya koşullarını yerine getiren Vaillant yetkili satıcıları, Arjantin’in başkenti Buenos Aires’te keyifli bir hafta geçirdi.

Arjantin’in çeşitli şehir ve bölgelerini gezip, yerel lezzetlerini tadan yetkili satıcılar ilk gün Buenos Aires’te şehir turu gerçekleştirdi. İkinci gün ise Arjantin yerel çobanları Gaucho’ların yaşamlarına tanık oldu ve at üstündeki hünerlerini izleme fırsatı buldu. Seyahatlerinin üçüncü gününde Arjantin’in yanı sıra Uruguay’ın popüler tatil merkezlerinden Colonia del Sacremento’yu gezen yetkili satıcılar akşam yemeğinde, usta dansçıların Tango şovları ile unutulmaz bir gece geçirdiler. Son gün Buenos Aires’te görülmesi gereken popüler yerlerden San Telmo ve Palermo’yu gezen yetkili satıcılar seyahatten güzel anılarla döndü. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


384 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Vaillant Türkiye, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Vaillant Türkiye yetkili satıcılarını Arjantin’de ağırladı
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Büyükçekmece Alkent Mahallesi, EgemMozaik, CelalSönmez, CerebralPalsy , Dr. Stefan Asenkerschbaumer, Akıılışehirler, Mücahit Yanılmaz, ISAF Exclusive, Dr. Mehmet Müezzinoğlu Sancaktepe, çocuk odaları, Marmara Otogarı ve Yeniköy Havaalanı, Frame koltuk, Cüneyt Divriş, YEGM, Mustafa Serdar Ataseven, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Küresel Enerji, RJ Models, GökhanKıran, Vonovia, Nidapark İstinye Panaroma, Nüfus, ZerBostancı, Arte serisi, Yiğitoğlu Grup, GoldmanSachs, Mayolika, Mimarlık Eğitimi Derneği, airfel invertel klimalar, Automation PartnerNetwork,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.