Ege Seramik Hi-Tile Technology Malzemeleri ile Cersaie’de Fark Yarattı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
Ege Seramik Hi-Tile Technology Malzemeleri ile Cersaie’de Fark Yarattı
10 Ekim 2018, Carsamba 15:11:11
Ege Seramik Hi-Tile Technology Malzemeleri ile Cersaie’de Fark Yarattı
Ege Seramik, 24 – 28 Eylül 2018 tarihlerinde İtalya’nın Bologna kentinde gerçekleşen seramik, banyo mobilyaları ve vitrifiye üzerine dünyanın en önemli sektör fuarı kabul edilen CERSAIE Fuarı’nda yeni malzemeler kullanarak ürettiği Hi-Tile Technology serileri ile fark yarattı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Başarılı ve verimli bir fuar geçiren Ege Seramik, fuara özel olarak geliştirilen serilerini yerli yabancı birçok tasarımcı, sektör temsilcisi ve profesyonelle buluşturdu. Tasarım çizgisi ile rakiplerinden ayrılmayı başaran Ege Seramik, yeni Hi-Tile Technology malzemeleri ile 2018 CERSAIE Fuarı’nda trendlerin öncüsü olduğunu bir kez daha ispatladı. Crystal shine effect, glossy effect ink, deep effect ink ve granillia application olmak üzere 4 yeni malzemeyi kapsayan Hi-Tile Technology sınıfı malzemelerin her biri ile farklı bir yüzey elde ediliyor. Ekstra parlaklık, kısmi parlaklık, rölyef etkisi ve doku kazandıran bu yeni malzemeler ile desenler çok daha etkili ve gerçekçi bir görünüm kazanıyor.

2018 CERSAIE Fuarı’nı değerlendiren Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüller, “Ege Seramik olarak güzel bir fuar geçirdik. İhracatın önemini her geçen gün arttırdığı günümüzde CERSAIE Fuarı gibi global organizasyonların önemi de artıyor sektörümüz için. Bu çerçevede özel olarak hazırladığımız Autumn Collection 2018 serilerimizin lansmanını fuarda gerçekleştirdik. Koleksiyon kapsamında 20’den fazla yeni serimiz var. Koleksiyondaki en önemli farklılık belli serilerimizde kullandığımız yeni Hi-Tile Technology malzemelerimiz oldu diyebiliriz. Farklı yüzey etkilerine sahip bu malzemeler Ege Seramik olarak teknolojiyi ne kadar yakından takip ettiğimizin bir ispatı aslında. Kısacası emeklerimizin karşılığını fazlasıyla aldığımız, yeniliklerimiz ile fark yarattığımız bir fuarı daha tamamlamış olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

CERSAIE FUARINDA SERGİLENEN EGE SERAMİK 2018 AUTUMN COLLECTION ÜRÜNLERİ

Galaxy: Hi-Tile Technology malzemelerinden Crystal Shine effect kullanılarak üretilen Ege Seramik Galaxy serisi yüzeyi ile yıldızlar kadar parlak ve göz alıcı. Beton görünümün bu en parlak ve şık versiyonu ile sizde vakit kaybetmeden tanışın.

Indiana: Ege Seramik Indiana Serisi ile seramikte mermer görünümünü yeniden tanımlıyor. Hi-Tile Technology malzemelerinden Deep effect ink uygulaması sayesinde seri üzerindeki desenleri ile uyumlu dokulu bir yüzeye sahip. Bu sayede Indiana serisini doğal mermerden ayırt edebilmek oldukça zor. 60x60 cm ve 60x120 cm büyük ebatları ile seri daha doğal bir döşeme görünümü elde edilmesine olanak sağlıyor.

Jungle: Ege Seramik Jungle serisi ile seramikte son teknoloji şimdi tüm yaşam alanlarınızda. Ahşap görünümlü olarak tasarlanan seri yüzeyine uygulanan Hi-Tile Technology malzemelerinden glossy effect ink sayesinde desenle uyumlu ve doğal görünüm sağlayan kısmi parlaklıklara sahip. Ahşap görünümün en yeni ve teknolojik yorumu sizi çok etkileyecek.

Peace: Ege Seramik Hi-Tile Technology ailesinin yeni üyesi Peace ile şaşırmaya hazır olun. Deep effect ink uygulaması sayesinde kalıp işlemi görmeden mikro dokulu bir yüzey kazanan seri, 25x75 cm ebatlarında tasarlandı. Çizgisel desenleri ve soft renkleri ile Peace sezonun en trend seçeneklerinden biri.

Santorini: Mozaik görünümün seramikteki en gerçekçi yorumu Santorini’yi mutlaka görmelisiniz. Ege Seramik Hi-Tile Technology ailesinin yeni üyesi Santorini, Deep effect ink uygulaması sayesinde gerçek mozaik taşlardan oluşturulmuş gibi parçalı bir dokuya sahip. 60x60 cm ve 60x120 cm ebatları ile seri, size mozaik şıklığını seramiğin kolay kullanım avantajı ile sunuyor.

Thassos: Thassos serisi ile mini mozaik görünümünü keşfedin. Hi-Tile Technology malzemelerinden Deep effect ink kullanılarak üretilen Thassos, mini mozaik parçalarının birleşiminden oluşmuş gibi görünüyor. 60x60 cm ve 60x120 cm ebatları ile daha bütün bir görünüm elde etmeyi sağlayan Thassos, dokulu yüzeyi ile mini mozaik görünümünün yeni alternatifi. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım456 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ege Seramik, CERSAIE Fuarı,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ege Seramik Hi-Tile Technology Malzemeleri ile Cersaie’de Fark Yarattı


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Türk çelik boru sektörü, Vadi İstanbul AVM, Copacabana Palace, SiemensEvAletleri, Electricx 2017 Fuarı, Akproje, BursaÇimento, Global Fortune 500 Şirketleri, Riva Del Mar Koleksiyonu, Korkuteli, BizimEvler6, Nursema Öztürk Design, SoyakKonforia, Güproje, Deprem Haftası, GroheSpa, TÜV, Eren Ataman, Trump Hotel Collection, Mehmet Sarı, World Travel Awards 2014, Cesa Yapı, EWEGrubu, 28 İl, İpek Kağıt, City44GayrimenkulDanışmanlığı, II.Tiberius ile Maurikios, Yenal Altaç, Silverline Green Tech, CrateandBarrel,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.