DYO’nun “Kırmızı&Magenta Renk Damlası Kartelası” kış günlerinde hayat enerjisini yükseltiyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
DYO’nun “Kırmızı&Magenta Renk Damlası Kartelası” kış günlerinde hayat enerjisini yükseltiyor
10 Ekim 2018, Carsamba 15:21:22
DYO’nun “Kırmızı&Magenta Renk Damlası Kartelası” kış günlerinde hayat enerjisini yükseltiyor
DYO’nun “Kırmızı&Magenta Renk Damlası Kartelası” kış günlerinde hayat enerjisini yükseltiyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

DYO, soğuk havalarda da yüksek enerji için mekânlara Renk Yağmuru Kartelası’nda yer alan “Kırmızı&Magenta Renk Damlası”nı öneriyor. Kırmızı; fiziksel olarak halsiz, yorgun, tükenmiş hissedenler ve üşüyenler için vazgeçilmez bir renk. Molekülleri ısıtan ve hareketlendiren kırmızı, metabolizmayı da hızlandırıyor.

Boya sektörünün öncü ve yenilikçi markası DYO, kış aylarında mekânlarını yenilemek isteyenlere enerji veren, iç ısıtan bir seçenek sunuyor. DYO’nun Renk Yağmuru Kartelası’nda 8 farklı renk grubu arasında yer alan Kırmızı&Magenta Renk Damlası ile mekânlar enerji ile doluyor. Renk uzmanlarının şans ve verimlilikle ilişkilendirdiği kırmızı ve tonları, kişiye adalet ve liderlik duygusu aşılarken zorlukların kolaylıkla üstesinden gelme gücü veriyor. Girişimciliği geliştiren, fiziksel olarak halsiz, yorgun, tükenmiş hisseden ve üşüyenler için vazgeçilmez bir renk olan kırmızı, molekülleri ısıtıp hızlandırma özelliğine sahip. Aşk ve tutkunun rengi olarak ifade edilen kırmızı, psikolojik olarak dikkati artırırken, fizyolojik olarak adrenalin salgılanmasına destek oluyor.

KULLANILDIĞI ORTAMA SICAKLIK KATIYOR

DYO’nun Kırmızı&Magenta Renk Damlası kartelasındaki tonlar, daha yoğun zaman geçirilen mekânlarda, çalışma odalarında uygulandığında yaratıcılığı ve enerjiyi ortaya çıkarıp;bireylere canlılık katıyor. Özellikle mutfaklara modern bir dekorasyonla uygulandığı zaman ortama sıcaklık katan, mekân hissini güçlendiren, enerjinin ve tazeliğin habercisi olan Kırmızı&Magenta, kış aylarında da yazın neşesini duvarlara taşıyor.

Renklerin güçlü etkisinden faydalanmak hayatınızın enerjisini yükseltmek için DYO’nun Renk Yağmuru Kartelası’nda 8 farklı renk grubu arasında yer alan, “Kırmızı&Magenta Renk Damlası” Kartelası’nın 24 değişik tonuyla duvarlarınızın rengini değiştirin, hayatınız değişsin.

DYO’NUN RENK KARTELASI

DYO’nun “Renk Yağmuru” adlı kartelası 192 renkten oluşuyor. Kartela 8 farklı renk grubunu içeriyor. “Renk Damlası” adını alan renk grupları; “Kırmızı&Magenta”, “Mor&Lila”, “Mavi&Turkuaz”, “Gri&Beyaz”, “Bej&Kahve”, “Yeşil&Haki”, “Sarı&Hardal”, “Turuncu&Bakır”dan oluşuyor. Tüketiciye zengin renk seçimi sunarak, hayallerinin gerçekleşmesini sağlayan DYO’nun her bir renk damlasında da 24 farklı renk tonu bulunuyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım357 kez okunmuştur.


ETİKETLER : DYO,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

DYO’nun “Kırmızı&Magenta Renk Damlası Kartelası” kış günlerinde hayat enerjisini yükseltiyor


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Gümrük ve Ticaret Bakanı, haticesultanyalısı, Konut fiyatları, İç Mimari, DerinSarıyer, CNRHolding, Capatect Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhaları , Sabiha Gökçen, Yükleme Merkezi , Dicle Nehri, Valencia, "İstanbul Prestij Park" , GROHE Live Center Barcelon, SistemArmada, AB Grup İnşaat, Deniz Demirtaş, IWCS 2014, 70oC, Varyap Yalıkavak Evleri, Torkam İnşaat, Red Dot Design Award 2013, Etem Özçelik, BEV, Topçu Kışlası, Mesut Altan, MedineHavalimanı, Karasu, Kamu İlişkilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet AkbalıkEtkinlik ve Eğitimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Işık Gökkaya, DKYKartal, Integra Metal Asma Tavan Sistemleri,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.