DYO’nun “Kırmızı&Magenta Renk Damlası Kartelası” kış günlerinde hayat enerjisini yükseltiyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
DYO’nun “Kırmızı&Magenta Renk Damlası Kartelası” kış günlerinde hayat enerjisini yükseltiyor
10 Ekim 2018, Carsamba 15:21:22
DYO’nun “Kırmızı&Magenta Renk Damlası Kartelası” kış günlerinde hayat enerjisini yükseltiyor
DYO’nun “Kırmızı&Magenta Renk Damlası Kartelası” kış günlerinde hayat enerjisini yükseltiyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

DYO, soğuk havalarda da yüksek enerji için mekânlara Renk Yağmuru Kartelası’nda yer alan “Kırmızı&Magenta Renk Damlası”nı öneriyor. Kırmızı; fiziksel olarak halsiz, yorgun, tükenmiş hissedenler ve üşüyenler için vazgeçilmez bir renk. Molekülleri ısıtan ve hareketlendiren kırmızı, metabolizmayı da hızlandırıyor.

Boya sektörünün öncü ve yenilikçi markası DYO, kış aylarında mekânlarını yenilemek isteyenlere enerji veren, iç ısıtan bir seçenek sunuyor. DYO’nun Renk Yağmuru Kartelası’nda 8 farklı renk grubu arasında yer alan Kırmızı&Magenta Renk Damlası ile mekânlar enerji ile doluyor. Renk uzmanlarının şans ve verimlilikle ilişkilendirdiği kırmızı ve tonları, kişiye adalet ve liderlik duygusu aşılarken zorlukların kolaylıkla üstesinden gelme gücü veriyor. Girişimciliği geliştiren, fiziksel olarak halsiz, yorgun, tükenmiş hisseden ve üşüyenler için vazgeçilmez bir renk olan kırmızı, molekülleri ısıtıp hızlandırma özelliğine sahip. Aşk ve tutkunun rengi olarak ifade edilen kırmızı, psikolojik olarak dikkati artırırken, fizyolojik olarak adrenalin salgılanmasına destek oluyor.

KULLANILDIĞI ORTAMA SICAKLIK KATIYOR

DYO’nun Kırmızı&Magenta Renk Damlası kartelasındaki tonlar, daha yoğun zaman geçirilen mekânlarda, çalışma odalarında uygulandığında yaratıcılığı ve enerjiyi ortaya çıkarıp;bireylere canlılık katıyor. Özellikle mutfaklara modern bir dekorasyonla uygulandığı zaman ortama sıcaklık katan, mekân hissini güçlendiren, enerjinin ve tazeliğin habercisi olan Kırmızı&Magenta, kış aylarında da yazın neşesini duvarlara taşıyor.

Renklerin güçlü etkisinden faydalanmak hayatınızın enerjisini yükseltmek için DYO’nun Renk Yağmuru Kartelası’nda 8 farklı renk grubu arasında yer alan, “Kırmızı&Magenta Renk Damlası” Kartelası’nın 24 değişik tonuyla duvarlarınızın rengini değiştirin, hayatınız değişsin.

DYO’NUN RENK KARTELASI

DYO’nun “Renk Yağmuru” adlı kartelası 192 renkten oluşuyor. Kartela 8 farklı renk grubunu içeriyor. “Renk Damlası” adını alan renk grupları; “Kırmızı&Magenta”, “Mor&Lila”, “Mavi&Turkuaz”, “Gri&Beyaz”, “Bej&Kahve”, “Yeşil&Haki”, “Sarı&Hardal”, “Turuncu&Bakır”dan oluşuyor. Tüketiciye zengin renk seçimi sunarak, hayallerinin gerçekleşmesini sağlayan DYO’nun her bir renk damlasında da 24 farklı renk tonu bulunuyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1695 kez okunmuştur.


ETİKETLER : DYO,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

DYO’nun “Kırmızı&Magenta Renk Damlası Kartelası” kış günlerinde hayat enerjisini yükseltiyor
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
RoyalPlusKonutları, EVÜDP, Assa Abloy, Yıldız Holding, WinxClub, Solarçatı, İnşaat Burada Dergisi, Erhan Boysanoğlu, Makro İnşaat & Akyapı Ortak Girişimi, Batıçim Batı Anadolu Çimento, Malatya Belediyesi, Davos, BES, TSKGV, Motihari, Akfen, EbruElmasdağAksu, Geberit Monolith Serisi, QUARTZ yüzey, Gulf News, Mehmet Yıldız, ING Bank, World Resource Institute, ZehnderRadyant, Hilton Garden Inn Mardin, Chef’s Table Mutfak Akademisi, Arlight, Doğanlar Yatırım Holding, KYKYapıKimyasalları, Residence&Home office,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.