Prysmian Kablo, Yetkili Satıcılarını Belgrad’da ağırladı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
Prysmian Kablo, Yetkili Satıcılarını Belgrad’da ağırladı
12 Ekim 2018, Cuma 10:49:56
Prysmian Kablo, Yetkili Satıcılarını Belgrad’da ağırladı
2018 yılı toplantısı ünlü Beli Dvor Sarayı’nda gerçekleştirildi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Prysmian Kablo her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Yetkili Satıcılar Toplantısı”nı bu yıl Belgrad, Sırbistan’da gerçekleştirdi. 4-7 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlenen etkinlikte Prysmian Kablo, yetkili satıcıları ile bir araya geldi.

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün dünya çapında lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Prysmian Kablo, 2018 yılı geleneksel “Yetkili Satıcılar Toplantısı”nı 4-7 Ekim 2018 tarihleri arasında Belgrad, Sırbistan’da gerçekleştirdi. Yaklaşık 90 kişinin katılımı ile gerçekleşen etkinliğin ev sahipliğini, Prysmian Kablo’nun CEO’su Erkan Aydoğdu ve Yurtiçi Satış Direktörü Etem Bakaç yaptı.

‘‘Ülkemizin dinamiklerine ve potansiyeline güvenimiz tam”

Belgrad’ın ünlü Beli Dvor Sarayı’nda düzenlenen toplantıda, 2018 yılı değerlendirilerek 2019 yılına ilişkin karşılıklı görüş alışverişlerinde bulunuldu. Toplantı sonrası yapılan ödül töreninde, 2017 yılının En Yüksek Ciro Ödülü bu yıl İstanbul Bölge’den Des Elektrik’e verildi. 

Sektöre öncülük eden yenilikçi bakış açısı ile güçlü adımlar atmayı sürdüren Prysmian Kablo yetkilileri, Prysmian Group’un dünya çapında bünyesine kattığı General Cable’ın satın alınması ile ilgili bilgileri de yetkili satıcıları ile paylaştı. 5 Ekim Cuma günü gerçekleşen toplantıyı takiben, Belgrad’ın tarihi ve kültürel noktalarının gezildiği organizasyon sonrasında Prysmian Kablo’nun CEO’su Erkan Aydoğdu, “Bugüne kadar hiç karşılaşmadığımız kadar zor bir yıl geçiriyoruz. Bu zorluklar ve kriz bir süre daha devam edebilir. Ancak ülkemizin dinamiklerine ve potansiyeline güvenimiz her zaman tam olmuştur. Bu süreç esnasında, tedbiri elden bırakmadan tamamen işimize odaklı ve sakin bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.” dedi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


423 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Prysmian Kablo,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Prysmian Kablo, Yetkili Satıcılarını Belgrad’da ağırladı
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
FormVRFSistemleri, REC Türkiye, Cleopatra Köşe Takımı, Arman Tasarım, Yapı Kredi Leasing, GROHE Dijital, Gökdelen Ödülü, AdresYalıkavak , MonoMimarlık, İdealist Cadde, ANKA Park, OSTİM Vakfı, Emniyet, Eyfel Yapı ve Hast Şirketler Grubu, WINN Automation Fuar, Tapu Kadastro Bilgi Sistemi , Elasteks , Ritim İstanbul , 2846 Bordeaux, RüyaPrestijResidence, Zaha Hadid, Vialand AVM, Dice Kayek, Good Guys, Seranit Yapı, NNDYapı, İngilizler, Hükümet, Muhammet Taşlı, LG Econo Inverter,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.