Yalıtımın İyisi Yeni Havalimanında | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
Yalıtımın İyisi Yeni Havalimanında
12 Ekim 2018, Cuma 10:58:29
Yalıtımın İyisi Yeni Havalimanında
Dünya havacılık sektöründe çığır açan, tamamlandığında dünyanın “en büyük” havalimanı olacak olan İstanbul Yeni Havalimanı’nın temelden çatıya Bonus Yalıtım ürünleri kullanılıyor. “Yalıtımın İyisi” mottosu ile çalışmalarını sürdüren, her geçen gün kalite konusunda kendi ile yarışan Bonus Yalıtım, dünyanın odak noktası İstanbul Yeni Havalimanı’nın yalıtımında da başrol oynuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Eryap Grup’un yalıtım sektöründeki lider markası Bonus, 4 yalıtım alanında hizmet veren ürünler üretiyor. Isı, su, ses ve yangın yalıtımı alanlarında her biri sektörün lideri olan ürünlere sahip Bonus, İstanbul Yeni Havalimanı’nın da tercihi oldu. Temelden çatıya yeni havalimanının yalıtımını üstlenen Bonus; membran, XPS ve taş yünü ürünleri ile havalimanına ısı, su, ses ve yangın yalıtımı sağlayacak.

Üstün performans özellikleri ve yıllardır sürdürdüğü kaliteli üretim prensibi ile jenerik marka haline gelmiş Bonus XPS serisinin, 300 kPa gibi yüksek basma dayanımına sahip Platin grubunun hangarlarda kullanıldığı projeye, temel ve perde duvar yalıtımları için Gold, Plus ve Pro serileri de olmak üzere toplam 8.000 m3 ürün kullanıldı. Sahip olduğu lokasyon ve hava şartları nedeni ile düşük sıcaklıklarda bile performansını kaybetmeyecek kaliteli ürünlerin kullanılmasının gerektiği İstanbul Yeni Havalimanı’nın su yalıtımı Bonus Membran Premium (-20˚C) ürünü ile sağlandı. Pro Plus grubundan da ürün sevkinin yapıldığı yeni havalimanının 145.000 m2’lik alanı Bonus Membran ürünleri ile yalıtıldı.

Yüksek teknolojinin ürünü olan, %100 yerli sermaye ile hizmete sunulan Bonus Taş Yünü, üstün yalıtım performansı ile İstanbul Yeni Havalimanı’nın tercihi oldu. Çatı olukları, catering binaları, yönetim binası, hangar ve havalimanı binasının ısı, ses ve yangın yalıtımı amacı ile kullanılan Bonus Taş Yünü, Premium F 150, Premium R 150, Gold Plus, Plus ve Pro serileri ile toplam 130.000 m2’lik alanı kapladı. Dış cephe, çatı, ara bölme gibi alanların kritik detaylarına çözüm sunan Bonus Taş Yünü, ilk günkü performansı ile yeni havalimanını korumaya devam edecek.

İGA tarafından inşa edilen İstanbul Yeni Havalimanı, şehir merkezinden 35 kilometre mesafede ve İstanbul’un kuzeyinde 76,5 milyon metrekarelik alanda yükseliyor. Tüm etapları tamamlandığında dünyanın en büyük havalimanı olacak İstanbul Yeni Havalimanı’nın yıllık 150.000.000 yolcuyu ağırlaması bekleniyor.

Dört Hayati Yalıtıma Tek Çözüm

Eryap Grup güvencesi ile sektöre sunulan Bonus Yalıtım ürünleri, %100 yerli sermaye ile tek bir çatı altında tüm yalıtım ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyor. Bonus markalı XPS, membran, shingle, ısı yalıtımı sistemi ve taş yünü ürünleri kaliteli ve üstün yalıtım özellikleri sayesinde çok sayıda prestijli projenin yalıtım malzemesi tercihi olmaya devam ediyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


486 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Eryap Grup, yalıtım ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yalıtımın İyisi Yeni Havalimanında 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ayhan Tekstil, Cumhuriyet, Kaan Aytoğu, Sinop Organize Sanayi Bölgesi, Abud Efendi Konağı, ŞiyarErtene, İbrahim Daşözü, VİKObyPanasonic, MAKTEKİzmirFuarı, Devlet Demiryolları, Maximoon Çarşı, 12. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri, termo, Abdullah Gürer, Quarzo, T Tasarım, Gamze Saraçoğlu, kamu bankaları, Ebru Özdemir, Ofis IN Maltepe, Nazim planı, Odace, Bosch nofrost kombi buzdolapları, Tesco Kipa Extra Format Anadolu Bölge, LG THERMA V, İstanbul İl Özel İdaresi, Amerika, Republika Academic Aparts Ortaköy, Yenice, Ali Dumankaya,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.