Estap DCMax ile profesyonel kablo yönetimi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
Estap DCMax ile profesyonel kablo yönetimi
12 Ekim 2018, Cuma 11:34:17
Estap DCMax ile profesyonel kablo yönetimi
En iyi hava sirkülasyonu için yüzde 80 perfore ön ve arka kapılarıyla beğeni toplayan Estap DCMax kabinler, 180˚ açılabilen kapılarıyla kullanıcısına kullanım kolaylığı sağlıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

En iyi hava sirkülasyonu için yüzde 80 perfore ön ve arka kapılarıyla beğeni toplayan Estap DCMax kabinler, 180˚ açılabilen kapılarıyla kullanıcısına kullanım kolaylığı sağlıyor. Estetik ve profesyonel görünümü yüksek performansla taçlandıran DCMax kabinler, IP20 ve IP55 seçenekleriyle Estap’ın üretim bandında hassasiyetin ve kalitenin yüksek derecesinde üretiliyor. Son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği DCMax veri merkezi kabinetleri ile Estap, sektöre farklı bir bakış açısıyla baktığını kanıtlamaya devam ediyor. 

Sıcak ve soğuk koridor için kusursuz ve estetik tasarıma sahip DCMax kabinler, kritik veri merkezi altyapıları için güvenilir, esnek ve ölçeklenebilir yüksek performans sunuyor. profesyonel kablo yönetimine de olanak tanıyan DCMax, 1500 kg ağırlığında yük taşımaya uygun konstrüksyiona sahip olmanın ötesinde 1000 kg sismik teste tabi tutularak yük gücünü kanıtlıyor. En iyi hava sirkülasyonu için yüzde 80 perfore ön ve arka kapılara sahip Estap DCMax kabinler, 180˚ açılabilen kapılarıyla da kullanıcısına kullanım kolaylığı sağlıyor. Estetik ve profesyonel görünümü yüksek performansla taçlandıran DCMax kabinler, IP20 ve IP55 seçenekleriyle Estap’ın üretim bandında hassasiyetin ve kalitenin yüksek derecesinde üretiliyor. 

Kritik göreve sahip olan Data Center’ların garanti altına alınmış bir performans eşliğinde, güvenilir, esnek ve ölçeklenebilir altyapılar gerektirdiğini savunan Estap, hayata geçirdiği projelerinde enerji verimliliği yüksek, yönetilebilir çözümler sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım406 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Estap DCMax,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Estap DCMax ile profesyonel kablo yönetimi
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
E.C.A. Mina Serisi , 1 ofis, Betek Boya ve Kimya San. A.Ş., Max Marmi , Rockwool, Babil Kuleleri, Systemair HSK, EmreÖzer, İstanbul Cami , TeamERA, Petrol ve Gaz Konferansı, MertBoysanoğlu, Balon, The BO Viera, CerebralPalsy , Yapı Ürünleri/Malzemeleri, İMO, TapuMasrafları, Okmeydanı Kentsel Dönüşüm Projesi, Sepia, Nares, TUSCA, Design Week, Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu, Ali Y. Koç, AtlantikYapı, Ömer Özyer, Mükremin İlhan, Geçitpark Evleri, Radio Technology Somfy®,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.