Kale’den, enflasyonla mücadeleye indirim desteği | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
Kale’den, enflasyonla mücadeleye indirim desteği
12 Ekim 2018, Cuma 12:02:07
Kale’den, enflasyonla mücadeleye indirim desteği
Yüzde 40’a varan mevcut indirim kampanyasını yıl sonuna kadar uzatan Kale, kampanyaya, yüzde 10 da enflasyonla mücadele indirimi ekledi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye ekonomisine ivme kazandırmak ve enflasyonla topyekün mücadele etmek amacıyla başlatılan yüzde 10 indirim kapmanyasına, seramik, banyo ürünleri ve yapı kimyasalları sektörünün öncü kuruluşu Kale de katıldı. Kale, yıl sonuna kadar uzattığı yüzde 40’a varan indirim kampanyasına, yüzde 10 da enflasyonla mücadele indirimi ilave etti.

Kaleseramik’in trendleri belirleyen markaları Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale Banyo, Edilgres ve Edilcuoghi, yaşam alanlarında bütünsel çözümler sunuyor. Markalarının sıcaklığını, ‘aile’ kavramıyla ile birleştiren Kale, evlerin en güzel köşelerine dokunan tasarımlar yaratıyor. Tasarım ve teknolojiyi bir araya getiren Kale’nin koleksiyonları, aynı zamanda kullanıcılara, fonksiyonelliğin ön planda tutulduğu şık banyolar ve yaşam alanlarını tasarlamaya imkan tanıyor.

Yapı kimyasalları sektörünün lider markası Kalekim ise, her türlü yapı kimyasalını kapsayan seramik yapıştırıcıları, derz dolgular, su yalıtımı, yüzey hazırlık çözümleri, zemin çözümleri, ısı yalıtımı ve boya ürün gamıyla kampanyada yer alıyor.

Tüketici Kampanyasına ilave + 10 indirim fırsatı

Geniş ürün yelpazesiyle bütünsel çözümler sunan yenilikçi seriler, yüzde 40’a varan tüketici kampanyasına Enflasyonla Mücadele Kampanyasına destek olmak için + 10 indirim fırsatıyla tüm Kale mağazaları ve satış noktalarında tüketicinin beğenisine sunuluyor. Yıl sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında, her türlü yapıda kullanılabilen yenilikçi seramikler, hayatı kolaylaştıran banyo mobilyaları, hijyenik klozetler, estetik ve işlevsel lavabolar, şık armatürler ve yapı kimyasalları ürünleri büyük indirim fırsatıyla alıcılarını bekliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 401 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kaleseramik, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kale’den, enflasyonla mücadeleye indirim desteği
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
IHIB, Ömer Doğanay, Tax Review, Rolling Stone, Ardahan, PowerChute®, Kızlarağası Hanı Çeşmesi, Rapitech, Osman Erverdi Minikler Basketbol Şenliği, Karamağara Köprüsü, Şener Tokcan, Le Meridien Etiler ise “Leisure & Tourism Project Award – Built, Fordham Üniversitesi , Mirage Residence, Corner Ofis, DekarAsmalıHayat, ATAÖZ Tekstil, Tahran, Bulvar, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu, Hüseyin Vatansever, CNR Enerji, Danimarka, Billuryalı, Woodline, Rixos, Camsıva, Miting, Koza Food Fest, UNICERA 25. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.