Ergonomik ürünlerin dünyaca ünlü markası Humanscale Şimdi Ateco Zemin’de | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
Ergonomik ürünlerin dünyaca ünlü markası Humanscale Şimdi Ateco Zemin’de
12 Ekim 2018, Cuma 14:15:31
Ergonomik ürünlerin dünyaca ünlü markası Humanscale Şimdi Ateco Zemin’de
Ofis koltukları, monitör kolları ve sit/stand çalışma üniteleri ile ideal çözümler sunan Humanscale ürünlerini bünyesine katan Ateco Zemin, sektördeki gücünü katlayarak yolunda emin adımlarla ilerliyor. Zemin tasarımı konusunda uzman Ateco Zemin, ergonomik ürünlerin dünyaca ünlü markası Humanscale ile el sıkışarak ofisler için de ideal çözümler sunmaya devam ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Boyun ve bel fıtığı başta olmak üzere ergonomiye bağlı rahatsızlıkları önlemeyi amaçlayan Humanscale’in çalışma koltukları, omurganın ihtiyaçlarını otomatik olarak ayarlayan, sürekli destek ve döner bir sırtlık sağlayan yenilikçi sırt çizgisiyle, gün boyunca hareketi artırıyor. Kişiye özel olarak yapılmış gibi her kullanıcı için mükemmel şekilde ayarlanabilen koltuklar, fizik yasalarını kullanarak kullanıcının kendi vücut ağırlığına göre değişim gösteriyor. Koltuk minderlerinde jel kullanan marka, kullanıcının vücudunu destekleyerek uzun süre konforu en üst düzeye çıkarıyor.

Monitör kollarıyla da ekranı en uygun mesafe ve yükseklikte ayarlayarak kullanıcının sağlıklı bir duruşta çalışmasını sağlayan Humanscale ile Ateco Zemin, kolay ve zahmetsiz ekran paylaşımı sağlıyor, statik bir monitör standına bağlı kalmak yerine, monitörü kullanıcıya getiriyor. Sit/Stand çalışma üniteleri ise sabit yükseklikte bilgisayar masalarına sahip kullanıcıların oturma pozisyonundan ayakta durma pozisyonlarına geçişini kolaylaştıran yenilikçi bir dengeleme mekanizmasıyla beğeni kazanıyor. 

Farklı bir bakış açısı… 

Humanscale’nin ofis ürünleriyle Ateco Zemin, hayatımızın büyük kısmını geçirdiğimiz ofis ortamlarında daha sağlıklı ve verimli çalışmayı sağlayan ürünleriyle dileyen herkesi İstinye’deki Ateco Zemin mağazasına davet ediyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


360 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ateco Zemin, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ergonomik ürünlerin dünyaca ünlü markası Humanscale Şimdi Ateco Zemin’de


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
PowerGloss, çimento, EclipseMaslak, Sultan II.Mahmut, WWFTürkiye, Enterasys Networks, Ferhat Evrensel, ICCI2016, Avrupa Konutları Atakent 3 Projesi, komatek 2013 fuarı, Mardin Organize Sanayi Bölgesi, PermolitBoya, Cendere Vadisi, intema mutfak, İnform, Bekart İnşaat , Cornerlife, Belen Rüzgar Enerji Santrali , Sunset İncek, Emas, Bekir Cesur, stanbul Sanayi Odası, SafiGayrimenkul, Evviva Residence , Valmet, Sumahan Hotel On The Water, FİNTÜRK, RealMadrid, Dilek Başarır, İnanç Vakfı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.