Ergonomik ürünlerin dünyaca ünlü markası Humanscale Şimdi Ateco Zemin’de | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
Ergonomik ürünlerin dünyaca ünlü markası Humanscale Şimdi Ateco Zemin’de
12 Ekim 2018, Cuma 14:15:31
Ergonomik ürünlerin dünyaca ünlü markası Humanscale Şimdi Ateco Zemin’de
Ofis koltukları, monitör kolları ve sit/stand çalışma üniteleri ile ideal çözümler sunan Humanscale ürünlerini bünyesine katan Ateco Zemin, sektördeki gücünü katlayarak yolunda emin adımlarla ilerliyor. Zemin tasarımı konusunda uzman Ateco Zemin, ergonomik ürünlerin dünyaca ünlü markası Humanscale ile el sıkışarak ofisler için de ideal çözümler sunmaya devam ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Boyun ve bel fıtığı başta olmak üzere ergonomiye bağlı rahatsızlıkları önlemeyi amaçlayan Humanscale’in çalışma koltukları, omurganın ihtiyaçlarını otomatik olarak ayarlayan, sürekli destek ve döner bir sırtlık sağlayan yenilikçi sırt çizgisiyle, gün boyunca hareketi artırıyor. Kişiye özel olarak yapılmış gibi her kullanıcı için mükemmel şekilde ayarlanabilen koltuklar, fizik yasalarını kullanarak kullanıcının kendi vücut ağırlığına göre değişim gösteriyor. Koltuk minderlerinde jel kullanan marka, kullanıcının vücudunu destekleyerek uzun süre konforu en üst düzeye çıkarıyor.

Monitör kollarıyla da ekranı en uygun mesafe ve yükseklikte ayarlayarak kullanıcının sağlıklı bir duruşta çalışmasını sağlayan Humanscale ile Ateco Zemin, kolay ve zahmetsiz ekran paylaşımı sağlıyor, statik bir monitör standına bağlı kalmak yerine, monitörü kullanıcıya getiriyor. Sit/Stand çalışma üniteleri ise sabit yükseklikte bilgisayar masalarına sahip kullanıcıların oturma pozisyonundan ayakta durma pozisyonlarına geçişini kolaylaştıran yenilikçi bir dengeleme mekanizmasıyla beğeni kazanıyor. 

Farklı bir bakış açısı… 

Humanscale’nin ofis ürünleriyle Ateco Zemin, hayatımızın büyük kısmını geçirdiğimiz ofis ortamlarında daha sağlıklı ve verimli çalışmayı sağlayan ürünleriyle dileyen herkesi İstinye’deki Ateco Zemin mağazasına davet ediyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


530 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ateco Zemin, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ergonomik ürünlerin dünyaca ünlü markası Humanscale Şimdi Ateco Zemin’de 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Kemalpaşa Lojistik Merkezi, Art Design , Muhteşem Yeni Yıl Konutları, satılık plaj, Genper, Tofaş, Putin, Onkoloji, Manhattan, ParkAparts, Kirigamine Klimalar, mutlusan, Homoud Rashed Al-Sabah, Schüco International, sponsor, Azmi Sarıbay, Bien Unicera, İnterfiks, Genitec, Hoşbaht Yusifzade, KOSBİ, Homes, Gürsoy Grup & Via Properties, Fi Yapı, YeniHavalimanı, ETİBilgisayar, Grunge, BloxHaliçIII , CanÖzçiçek, ELBİElektrik,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.