Güçlü cepheler için akıllı çözümler: Bostik Cephe Sistemleri | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
Güçlü cepheler için akıllı çözümler: Bostik Cephe Sistemleri
12 Ekim 2018, Cuma 14:25:55
Güçlü cepheler için akıllı çözümler: Bostik Cephe Sistemleri
Endüstriyel üretim, İnşaat ve Tüketici pazarlarının yapıştırıcı uzmanı Bostik, cephe sistemleri için güçlü çözümler sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Prestijli projelerde referans sahibi olan Bostik, yapıların standartlarını yükseltmeyi, teknolojik ürünler üreterek yaşanılan mekânların konforunu arttırmayı amaçlıyor. Türkiye’deki en geniş ürün yelpazesiyle, yüksek kalitede yenilikçi ve inovatif çözümler üretiyor. Uluslararası kriterlere göre üstün performans özellikleriyle donatılmış olan Bostik WeatherSeal, Bostik Construction ve Bostik MSP 2720 sızdırmalara geçit vermiyor. EN 15651 standardına göre CE belgelendirmesi ve CE işaretlemesi olan Bostik cephe sistemleri güvenli, uzun ömürlü ve çevre dostudur.

Bostik WeatherSeal Cephe Silikonu

Nötral-alkoksi kürlemeli, yaşlanmaya, hava şartlarına ve UV ışınlarına dayanıklı,  özellikle dış cephe uygulamaları için formulize edilmiş bir silikondur. Nötral – alkoksi sertleşme esaslı Bostik WeatherSeal nötral silikonlar; yüzeye yapışma, elastikiyet ve yaklaşık 20-25 seneyi bulan uzun ömürleri sayesinde nötrsilikon teknolojisinde gelinen son noktadır. Bostik WeatherSeal strüktürel cam cephelerde, klasik ve planar cephelerde, ışıklık sistemlerinde, giydirme cephelerde, silikon cephelerde, alüminyum ve PVC doğrama sistemlerinde, cam cephe sızdırmazlık işlerinde, derz izolasyonunda sızdırmazlık amaçlı kullanıma uygundur.

Bostik Construction İnşaat Silikonu

Nötral-oxime kürlemeli, içerde ve dışarıda çok amaçlı,  fuga sızdırmazlık malzemesi olarak kullanım için tasarlanmış inşaat silikonudur. UV‘ye karşı yüksek dayanıma ve elastikiyete sahip olan Bostik Construction; sıhhi tesisat, doğrama,  cephe montaj işlerinde dolgu ve sızdırmazlık malzemesi olarak güvenle kullanılmaktadır. Bostik Construction, kullanıcılarına 25 farklı standart renkle beraber her tür RAL kodu / özel renk üretim avantajı ile çok çeşitli renk seçenekleri sunar.

Bostik MSP 2720 

SMP esaslı yeni nesil sızdırmazlık malzemesidir. Özellikle alüminyum, PVC, ahşap ve metal cephe sistemleri, kapı-pencere doğramalarında güvenle kullanılmaktadır. SMP esaslı teknolojisiyle cephe sızdırmazlık malzemesi Bostik MSP 2720, UV ve dona dayanıklıdır. Süper elastiktir (% 500) ve her türlü malzemeye yapışabilir Uygulama esnasında astar gerektirmez, kullanıma hazırdır ve üzeri boyanabilir. Zayıf kimyasallara dayanıklı olan Bostik MSP 2720, çevre dostudur. Çözücü,  solvent, izosiyanat gibi kimyasallar içermez. Shore A Sertliği ~ 25 olan ürün, düşük hacim kaybı, hızlı kürlenme ve yüksek elastikiyet özelliklerinin yanında renk (beyaz, siyah, kahve, gri) ve ambalaj (kartuş veya sosis) alternatifleri ile sektörde aranılan ilk ürünler arasında yer almaktadır.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


705 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bostik ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Güçlü cepheler için akıllı çözümler: Bostik Cephe Sistemleri
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
ERA Gayrimenkul Akademisi Uygulama Ofisi, KoleksiyınMobilya, hatlı tramvayTorunlar GYO, Elma Şekeri, Sarp Group İnşaat Genel Koordinatörü Sn.Vekalet Kaba, MehmetErgünTuran, Bosmer, Brilliant Serisi, Formula-G , Akçansa Büyükçekmece Fabrikası, Rottweil, 4. Boğaziçi Zirvesi, TheDubaiMall , AliAktaş , LarsWahlund, Dyo Bornova Matbaa, Sürdürülebilir yeşil binalar, Uluslararası Finans Merkezi, Menderes Türeİ, Eroğlu Ekşinar Konakları, SchneiderElectric, OtimSan, İsmail Hakkı İmamoğlu, Eston 2012, Arçelik VRS3, KlimaPlus Ailesi, Tahsin Şahin, The Drive and Control Company, Danışmanlık, Wyndham Kalamış,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.