Babacan Holding projelerine gurbetçi akını! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Babacan Holding projelerine gurbetçi akını!
01 KASIM 2018, Persembe 15:48:45
Babacan Holding projelerine gurbetçi akını!
Güvenilir ve kaliteli konut projeleriyle sektörde her zaman ilklerin öncüsü olan Babacan Holding’in projelerinde sunduğu, alternatifli ve esnek ödeme seçenekleri gurbetçileri harekete geçirdi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerinden bankasız, kefilsiz ve senetle satın alma fırsatını, yüzde 0 faiz, 40 ay ödeme seçeneğiyle birleştiren Babacan Holding, kendi bünyesinde adeta konutta fırsat dönemi başlattı. Holding’in sunduğu bu cazip ödeme seçenekleri, Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerini gurbetçilerin tercih ettiği projeler listesinde ilk sıralara yükseltti. 

Döviz fiyatlarındaki yükseliş ile birlikte, gayrimenkul ve inşaat sektöründe sadece yabancı yatırımcı değil gurbetçilerin de satın alma hareketlerinde ciddi bir artış yaşanıyor. Gurbetçilerin dövizdeki artışı bir fırsat olarak görerek gayrimenkul ve inşaat sektörüne yönelik yatırım atağı başlattığını vurgulayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, “Babacan Holding olarak bunu ilk etap teslimlerine başladığımız Babacan Premium ve satışta olan Babacan Port Royal projelerimizde gözlemliyoruz. Son dönemde yurt dışında yaşayıp çalışan vatandaşlarımız konut alımı ve gayrimenkule yatırım konusunda istekli görünüyorlar. Çok ciddi bir gurbetçi ilgisinden söz edebiliriz.” dedi. 

Mehmet Babacan: “Çok alternatifli ve esnek ödeme planı sunuyoruz”

KDV ve tapu harcı indirimlerinin yanı sıra Babacan Holding’in bünyesinde sunulan ödeme kolaylıklarıyla gurbetçilerin satın alma hareketini yönlendirdiklerini kaydeden Mehmet Babacan, konuya ilişkin şunları söyledi: “Peşin alımda indirim ya da taksitli ödemede düşük faiz imkânı, gurbetçilere alternatif yaratıyor. Projelerimizde çok alternatifli ve esnek ödeme planları oluşturabildiğimiz için de gurbetçilerin tercih ettiği projelerde ilk sıralarda yer alıyoruz.Yatırımcılarımız tarafından her dönemde ciddi bir taleple karşı karşıya kalan Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerimizle de yatırımcılarımıza cazip fırsatlar sunmaya devam ediyoruz. Sunduğumuz bankasız, kefilsiz ve senetle satın alma fırsatı ile yatırımcılarımızı döviz ve faiz kıskacından kurtardık. Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerine yatırım yapmak isteyenleri 40 ay yüzde 0 faiz ile bankasız, kefilsiz ve senetle ev sahibi yapıyoruz.”

Mehmet Babacan: “Almanya, Fransa, Hollanda ilk sıralarda”

Özellikle gurbetçilerin yoğun olarak yaşadığı Almanya, Fransa, Hollanda, İngiltere, İsviçre, Belçikave Avusturya gibi ülkelerden yoğun bir talep olduğuna dikkat çeken Mehmet Babacan, “Gurbetçiler tercihlerini 1+1’den 4+1’e kadar tüm daire tiplerinden yana kullanabiliyor. Tercih noktasında ortalama büyüklükteki 2+1 daireler ilk sırada yer alıyor. Ardından diğer büyüklükteki konutlar tercih ediliyor” diye belirtti.

BABACAN PREMİUM

Lokasyon: Beylikdüzü E-5 Üzeri

Konut adeti: 1010

Teslim Tarihi: İlk teslimler Ekim 2018’de başlıyor

BABACAN PORT ROYAL

Lokasyon: Küçükçekmece E-5 Üzeri

Konut adeti: 814

Teslim Tarihi: İlk Teslimler Aralık 2019

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1279 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Babacan Holding, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Babacan Holding projelerine gurbetçi akını!
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
“Colours & Texture Design Centre”, Aydora Mimarlık, Onur Çimento A.Ş, Murat Tarman, Reidin Ofis Kira Endeksi 2014, Güneş Enerjisi Santrali Projesi, Marc Grynberg, Sır Yemek Odası, SerhanSüzer, Quasar, Demir İnşaat, İsviçre Festivali, Oxygen Evleri, Memoria Black, Uyum, KUDEB, İnanç Kabadayı, Klas Kablo, Fatih Belediye, Tetra Pak Türkiye, Mark Pearce, ENEKO, Dünya Mimarlık Festivali Ödülleri, Tunç Korun, Mersin Uluslararası Limanı, Düfo Boya, Chicago Pneumatic Kırıcı, Kumru-Korgan, REC, Latif Topbaş,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.