Mahall Bomonti İzmir, 29 ve 39’uncu katları da konut satışına açtı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
Mahall Bomonti İzmir, 29 ve 39’uncu katları da konut satışına açtı
05 KASIM 2018, Pazartesi 14:55:42
Mahall Bomonti İzmir, 29 ve 39’uncu katları da konut satışına açtı
Yoğun talep üzerine Mahall Bomonti İzmir’de yeni katlar satışa açıldı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Gerek merkezi lokasyonu gerek imza attığı markalı işbirlikleri ile İzmir’in en prestijli projesi Mahall Bomonti İzmir’de körfez manzaralı yüksek katlar için satış başladı. Yoğun talep üzerine, projenin  29 ila 39’uncu katları arasında yer alan daireler de satışa açıldı. 

Türkiye’de 25 yılı aşkın süredir inşaat sektörüne öncülük eden Türkerler İnşaat güvencesiyle İzmir’in yeni Alsancak olarak tabir edilen lokasyonunda yükselen Mahall Bomonti İzmir, büyük ilgi gördü. Yoğun istek üzerine prestijli projenin yüksek katları da satışa açıldı. Mahall Bomonti İzmir’in 29 ve 39’uncu katları arasında yer alan sınırlı sayıdaki körfez manzaralı daire, ev sahiplerini bekliyor.  Satışa açılan yeni daireler 1+0’dan 3+1’e kadar olmak üzere değişik yaşam alternatifleri sunuyor. 

Mahall Bomonti İzmir, kentin yeni çekim merkezi olacak 

Tüm ulaşım olanaklarına yakınlığıyla; Konak, Alsancak, Bayraklı, Bornova ve Karşıyaka’nın birleştiği noktada yükselen Mahall Bomonti İzmir, sadece merkezi lokasyonuyla değil; sosyal hayatın ve kültür sanatın merkezi olma konusunda da iddialı. Adını, konumlandığı bölgedeki, tarihi Bomonti fabrikasından alan Mahall Bomonti İzmir, tarih ve modern yaşamı birbiriyle harmanlıyor. Projede yer alan eski fabrika binaları korunarak titizlikle restore edilen  9 tarihi binadan biri, “Mahall Bomonti Sanat” adı altında İzmirlilere hizmet vermeye başladı. Yeme içme alanında Türkiye’de lider olan Doğuş Grubu yatırımı d.ream ile anlaşarak bomontiada’yı İzmirliler ile buluşturmaya hazırlanan Mahall Bomonti İzmir, The Populist, Monochrome, Babylon ve Günaydın gibi dünyaca ünlü markaları tarihi dokunun içerisinde modern yorumla yaşatacak. 

Türkiye’de ilk defa bir yaşam alanında faaliyete geçecek orkestra çukuru bulunan opera ve tiyatro salonuyla dikkat çeken proje,  Mahall Bomonti İzmir’de, bir müze, 1000 kişilik gösteri alanı, kütüphane, sinema, alışveriş mağazaları, tenis kulübü, koşu ve bisiklet yolu ve asırlık ağaçların bulunduğu toplam 25 bin m2’lik yeşil alan bulunuyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1517 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Mahall Bomonti İzmir, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Mahall Bomonti İzmir, 29 ve 39’uncu katları da konut satışına açtı 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Folkart 3, Coşkun Bayraktar, Moda Deniz Kulübü, Tiflis, Dalga, Alev Eroğlu, Kuran İnşaat, Novu, Gönül Köprüsü, busbar, 31 Ekim | Dünya Tasarruf Günü, Ekrem İmamoğlu, E1 belgesi , NurolTower, Arma Kontrol AVM, Investitions GmbH & Co. KG, Sebaİnşaat, Yatağan, Irene Sun, Rixos Grand Ankara, CNR Expo İstanbul, Üsküdar-Ümraniye-Sancaktepe-Çekmeköy, Alibaba, Dune, Metrans, Mardin Artuklu Üniversitesi İbadet Kompleksi, Polat Gülman, Asude Yaşam, Modern Karton Sanayi ve Tic. A.Ş. , KentPlusYalova,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.