Kalekim, kırıp dökmeden evini yenilemek isteyenlere mükemmel çözümler sunuyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
Kalekim, kırıp dökmeden evini yenilemek isteyenlere mükemmel çözümler sunuyor
07 KASIM 2018, Carsamba 14:37:15
Kalekim, kırıp dökmeden evini yenilemek isteyenlere mükemmel çözümler sunuyor
Yapı kimyasalları sektörünün lider firması Kalekim, seramik üzeri seramik uygulamaları için sunduğu ‘4506 Dolgulu Astar’ ve ‘1055 Granitech’ ile evlerini kırıp dökmeden yenilemek isteyenlerin hayatını kolaylaştırıyor. Yüksek performansıyla öne çıkan ürünler, tüketici ve profesyoneller tarafından kolayca uygulanabiliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kalekim’in, seramik üzeri seramik uygulamaları için en ideal çözüm olarak sunduğu ‘4506 Dolgulu Astar’, seramik, brüt beton, kum taşı, mermer, klinker, plywood gibi düz ve parlak yüzeyler ile alçı, beton, sıva, şap, ahşap gibi emici yüzeylerde de astar olarak kullanılıyor.

Balkon, teras, mutfak ve banyolarda seramikleri kırıp dökmeden yenilemek isteyenler için ideal bir malzeme olan ‘Dolgulu Astar’, pürüzsüz ve parlak zeminler üzerine seramik yapıştırılması için pürüzlü bir yüzey oluşturarak yapışma mukavemetini artırıyor. Kullanıma hazır ürün, fırça veya rulo ile kolayca uygulanabiliyor. Yüksek performanslı, kayma özelliği azaltılmış, çimento esaslı yapıştırma harcı ‘1055 Granitech’, eski seramik, mermer üzerine seramik uygulamalarında mükemmel sonuçlar veriyor. Granitech, iç ve dış mekan uygulamalarında granit, büyük ebatlı seramik, porselen seramik, kotto, klinker gibi kaplama malzemelerinin yatay ve düşeyde beton, sıva, şap gibi yüzeyler üzerine uygulanmasında, yoğun yaya ve yük trafiğinin olduğu alışveriş-iş merkezleri, hastane, okul gibi mekanlarda en ideal çözümleri sunuyor. Yüksek yapışma mukavemetine sahip Granitech, kolay taraklanır ve düşey yüzey uygulamalarında kayma yapmaz.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1839 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kalekim,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kalekim, kırıp dökmeden evini yenilemek isteyenlere mükemmel çözümler sunuyor 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Kemalpaşa, Aydos Ormanı, Vestel iDock Wireless , Oğulcan Torun, Choe Peng Sum, Ekobord, ERAAkademi, ı M. İlker Aycı, Elmor A.Ş. Şirket Müdürü Hakan Günderen, Atatürk Hava Limanı, Crystal Hotels, Evrim Karayel, Nida Kule Göztepe, WEF, ZehnderSubway, Za­fer Ata­man, FertaşAŞ, Mehmet Büyükekşi, REsearchGayrimenkul, Thierry Braunecker , EuropeanPropertyAwards, Salih Algun, Mannesmann Boru, Polimeks İnşaat, Provenza, Slash Architects, Isı Pompası Sistemleri, yetim çocuklar, Candy Hoover, AkzoNobel ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.