Kalekim, kırıp dökmeden evini yenilemek isteyenlere mükemmel çözümler sunuyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Kalekim, kırıp dökmeden evini yenilemek isteyenlere mükemmel çözümler sunuyor
07 KASIM 2018, Carsamba 14:37:15
Kalekim, kırıp dökmeden evini yenilemek isteyenlere mükemmel çözümler sunuyor
Yapı kimyasalları sektörünün lider firması Kalekim, seramik üzeri seramik uygulamaları için sunduğu ‘4506 Dolgulu Astar’ ve ‘1055 Granitech’ ile evlerini kırıp dökmeden yenilemek isteyenlerin hayatını kolaylaştırıyor. Yüksek performansıyla öne çıkan ürünler, tüketici ve profesyoneller tarafından kolayca uygulanabiliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kalekim’in, seramik üzeri seramik uygulamaları için en ideal çözüm olarak sunduğu ‘4506 Dolgulu Astar’, seramik, brüt beton, kum taşı, mermer, klinker, plywood gibi düz ve parlak yüzeyler ile alçı, beton, sıva, şap, ahşap gibi emici yüzeylerde de astar olarak kullanılıyor.

Balkon, teras, mutfak ve banyolarda seramikleri kırıp dökmeden yenilemek isteyenler için ideal bir malzeme olan ‘Dolgulu Astar’, pürüzsüz ve parlak zeminler üzerine seramik yapıştırılması için pürüzlü bir yüzey oluşturarak yapışma mukavemetini artırıyor. Kullanıma hazır ürün, fırça veya rulo ile kolayca uygulanabiliyor. Yüksek performanslı, kayma özelliği azaltılmış, çimento esaslı yapıştırma harcı ‘1055 Granitech’, eski seramik, mermer üzerine seramik uygulamalarında mükemmel sonuçlar veriyor. Granitech, iç ve dış mekan uygulamalarında granit, büyük ebatlı seramik, porselen seramik, kotto, klinker gibi kaplama malzemelerinin yatay ve düşeyde beton, sıva, şap gibi yüzeyler üzerine uygulanmasında, yoğun yaya ve yük trafiğinin olduğu alışveriş-iş merkezleri, hastane, okul gibi mekanlarda en ideal çözümleri sunuyor. Yüksek yapışma mukavemetine sahip Granitech, kolay taraklanır ve düşey yüzey uygulamalarında kayma yapmaz.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1788 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kalekim,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kalekim, kırıp dökmeden evini yenilemek isteyenlere mükemmel çözümler sunuyor
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
KAUÇUKDerneği, Çınarlı Bahçe Tuzla, Tunceli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Selin Yapı, EviminKonforu, ZeynepBodurOkyay, 7. Ulusal Çatı ve Cephe Sempozyumu, Enerji Fuarcılık, Dyojen , Üstün EZER, Saraybosna, CROWN CENTER, SelahattinKeten, v, Özer Tulgan Mimarlık, ARENA Bilgisayar, Yapıcı Fikirler, Uludağ My Mountain, Gehrlicher Merk Solar, Ekba Grup, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Katar Finans Merkezi, BEŞİKTAŞ Kulübü, Bostik, MehmetZiylan, EkonomiBakanlığı, Kız Kulesi, AhmetYiğit, Engin Akarlı, Demir İnşaat,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.