Kış Egepen Deceuninck ile yaşanıyor  | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Kış Egepen Deceuninck ile yaşanıyor 
07 KASIM 2018, Carsamba 15:09:39
Kış Egepen Deceuninck ile yaşanıyor 
Kışa rahat girmek isteyenlerin tercihi yine Legend Sistemleri oluyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Rüzgar, yağmur ve karın soğuğundan korunmak Egepen Deceuninck ile mümkün. Egepen Deceuninck, kışın yaşanan yalıtım sorununu çözüp kışa rahat girmek isteyenler için kusursuz ürünü Legend’ı öneriyor.   

Kış mevsimi etkisini hissettirmeye başlıyor. Soğuk havaların olumsuz etkilerinden korunmak ve mevsimin keyfini yaşamak, doğru pencere ve kapı sistemleri seçimi ile mümkün oluyor. Türkiye’nin Penceresi Egepen Deceuninck, güçlü izolasyonuyla dikkat çeken Legend PVC Pencere ve Kapı Sistemleri sizleri soğuk havalara karşı koruyor. Kusursuz ısı yalıtımına sahip Legend sayesinde hem yakıt tasarrufu yapan hem de konfor sağlayan kullanıcılar, birden çok avantaj yakalıyor.

Yalıtımın efsanesi Legend’dan kış konforu

Legend PVC Pencere ve Kapı Sistemleri, 1966 yılında yalıtım sektöründe ürün kalitesini iyileştirmek amacıyla kurulan ve ürünleri araştıran, raporlandıran ve sertifikalandıran IFT Rosenheim tarafından test edilerek uluslararası arenada da kalitesini kanıtladı. Sonuçlara göre, üstün teknolojik performans sunan Legend Sistemleri hava, ısı ve ses geçirmez özelliğiyle Türkiye’nin en etkili ürünlerinden biri seçildi. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


444 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Egepen Deceuninck ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kış Egepen Deceuninck ile yaşanıyor 
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
You Club Concierge, DenizİstanbulMercanKonakları, Ay Işığı , EURO 2012 , OLED, Fiba Grubu, YDAGroup, Design District, Murat Akyüz, Kalestone seramik kaplama, Samandıra Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Eğitim Laboratuvarı, Aydınlı Grup, Diyarbakır OSB, Erdal Aksünger, Mutfak Bataryası, TarihiYarımada, Leccese, Vladimir Plutin, ecoPlus, Ege, İncek Loft, Rize Güneyce , Biruni Üniversitesi, Sinpaş Holding , Burghard Vogtherr, Optim 700 QL1, Metropol Style Mega Giyinme Odalı Gardrop, QuickCarbon, Başkentin Zirvesi, Referans Bakırköy,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.