Mat görünümün şıklığı ve sadeliği: Silestone Raw yüzeyler | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
Mat görünümün şıklığı ve sadeliği: Silestone Raw yüzeyler
08 KASIM 2018, Persembe 14:48:47
Mat görünümün şıklığı ve sadeliği: Silestone Raw yüzeyler
Dünyanın en büyük kuvars yüzey üreticisi Cosentino, beton gibi yapı malzemelerinin verdiği pürüzlü doku hissini yansıtan Raw yüzeyler ile mat görünümün şıklığını ve sadeliğini sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Hızlı kentleşmeyle birlikte artan yapılaşmada, beton gibi malzemelerin verdiği pürüzlü doku hissini yansıtan görünümler ilgi görmeye başladı. Mimari ve teknik açıdan yüzeylerde devrim yaratan Cosentino yenilikçi çalışmalarıyla bu ilgiyi karşılamaya devam ediyor. Cosentino Ar-Ge departmanının yeni geliştirdiği Raw yüzeyler, sadeliği tercih eden kullanıcılar için mat görünümün şıklığını vadediyor. 

Rustik ve seçkin bir atmosfer

Cosentino, iç mekanlar için sofistike bir endüstriyel tasarım sunan yeni Silestone Loft Serisi ile Raw yüzeylerin tüm özelliklerini yansıtıyor. Yeni mat Raw yüzeyler ile Silestone Loft betonun en saf ve en şık hali ile mekanlarda rustik ve seçkin bir atmosfer yaratıyor. Türkiye’de de satışa sunulan Silestone Loft Serisi piyasa trendlerine kattığı yeniliklerle tasarım uzmanları ve son tüketici tercihlerine yön veriyor. Silestone Loft Serisi, tüm iç mekanlara çağdaş bir his katarak ilham veren kompozisyonlar oluşturabilme imkanı sağlıyor. Betonun endüstriyel görünümüne yenilikçi bir hava katan Silestone Loft Serisi’nin yeni Brooklyn ve Silver Lake renkleri Silestone’un tüm üstün işlevsel özelliklerini taşıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


430 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Cosentino, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Mat görünümün şıklığı ve sadeliği: Silestone Raw yüzeyler


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Bosch San. ve Tic. A.Ş, SağlamTapu, Hüseyin Yılmaz, daha az enerji sarfiyatı, Paprat Konutları, Yakuplu, Glorest, Marina Park , FSM, Su Teknolojileri, n Reis Çelik, Başak Akkoyunlu, Antalya Defterdarı Veli Tunçez, Blue Jel Air, STFA Grubu, Gazeteport, Sochi, TÜPRAŞ, HYGayrimenkul, Modoko 4.Cadde, Christoph Hallier EED, AFAD, Joy Collection, Airvolution, Vigilent, SetYangın, Arma Kontrol AVM, Sonbahar – Kış sezonu, Elmor A.Ş., ailepikniği,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.