AND PASTEL Bitmeyen Cuma Kampanyasıyla 19 Milyon TL Ciro Elde Etti | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
AND PASTEL Bitmeyen Cuma Kampanyasıyla 19 Milyon TL Ciro Elde Etti
30 KASIM 2018, Cuma 10:25:23
AND PASTEL Bitmeyen Cuma Kampanyasıyla 19 Milyon TL Ciro Elde Etti
Anadolu Grubu’nun gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firması AND Gayrimenkul, Bitmeyen Cuma kampanyasıyla, hafta boyunca farklı sektörlerin büyük indirimler uyguladığı alışveriş günlerine dahil oldu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

23, 24 ve 25 Kasım tarihlerinde AND Pastel projesinde yüzde 40 indirim uygulayan AND Gayrimenkul, her gün 10 daireyi 19:00- 00:00 saatleri arasında hem web sitesinde hem de satış ofisinde satışa çıkardı. Yoğun ilgiyle karşılanan kampanyada AND Pastel’deki farklı büyüklüğe sahip 30 daireden 19 milyon ciro elde edildi.

AND Gayrimenkul, Kartal’da hayata geçirdiği ve Temmuz 2018’de yaşamın başladığı konut projesi AND Pastel’de, Bitmeyen Cuma kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenlere benzersiz bir fırsat sundu. 23 Kasım’da başlayan ve hafta sonu da devam eden kampanya yoğun ilgi gördü.

"Sektörde Sık Rastlanmayan Bir Kampanyaya İmza Attık’’

Kampanya kapsamında 23, 24 ve 25 Kasım tarihlerinde, AND Pastel’deki dairelerde yüzde 40 indirim uygulandı. Her gün yalnızca 19:00 - 00:00 saatleri arasında geçerli olan indirim oranından hem AND Pastel web sitesini hem deAND Pastel satış ofisini ziyaret edenler faydalandı. Her gün 10 daire ile sınırlı tutulan kampanyada,3 gün boyunca 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşan toplam 30 daire satıldı. Kampanya boyunca hem AND Pastel satış ofisinde hem de web sitelerinden oldukçayoğun talep aldıklarını belirten AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, ‘’Şirket olarak yenilikleri seviyoruz. Bitmeyen Cuma ile sektörümüzde çok sık rastlanmayan, farklı bir kampanyaya imza attık. Kampanyayla yer aldığımız mecralar ve medya kullanım şeklimiz ile, pazarlama anlamında da sektörde farklı bir iş yaptığımızı düşünüyorum. 3 gün boyunca ev sahibi olmak isteyenlere gerçekten büyük bir fırsat sunduk. Kampanyamız yoğun bir ilgi gördü ve çok kısa süre içinde 30 dairemizi de sattık. Satışlarımızdan 19 milyon TL ciro elde ettik 30 dairenin çok daha üzerinde bir talep almamıza rağmen, kampanyayı web sitemizde duyurduğumuz şekilde 30 daire ile sınırlandırdık’’ dedi.

Satış Ofisi Gece 12’ye Kadar Açık Kaldı

23 Kasım Cuma günü saat 19:00’da www.andpastel.com’da satışa açılan ilk 10 daire ile başlayan kampanyada müşteriler hem online ödeme yoluyla hem de AND Pastel satış ofisine giderek satın almak istediği daireyi rezerve etti. AND Pastel satış ofisi bu tarihlerde gece 00:00’a kadar süren etkinliklerle ziyaretçilerini ağırladı.

AND Pastel’de yaşam Temmuz 2018’de başladı

Kartal’da Adalar ve deniz manzarasına hakim evleriyle, İstanbul’un ana ulaşım akslarından E-5’in hemen yanında, metroya yürüme mesafesinde yer alan konumu ile dikkat çeken AND Pastel, 7 blok ve 1243 konuttan oluşuyor. Özlenen mahalle yaşamını, yeni nesil ihtiyaçlara göre yeniden kurgulayan Yeni Nesil Mahalle AND Pastel’de yaşam Temmuz 2018’de başladı. İçinde sağlık kurumundan, markete, okul öncesi eğitim kurumundan, restoran, eczane, kafe ve güzellik merkezine kadar bir mahallenin ihtiyaç duyacağı tüm ticari alanları da barındıran proje, sakinlerine hayatın içinde keyifli anılar biriktirilebilecekleri bir mahalle vadediyor. 30.000 metrekare peyzaj alanı ile yaklaşık 72 adet basketbol sahası kadar büyük bir peyzaj alanına sahip projede, yüzde 30 oranında doğal toprak korunuyor. Alman HPP Architects tarafından tasarlanan AND Pastel, Sign of the City Awards – ‘Türkiye’nin En iyi Konut Projesi’ ve European Property Awards – ‘Avrupa’nın En iyi Peyzaj Mimarisi’ de dahil olmak üzere 8 farklı ulusal ve uluslararası ödülün sahibi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1491 kez okunmuştur.


ETİKETLER : AND Gayrimenkul, AND Pastel,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

AND PASTEL Bitmeyen Cuma Kampanyasıyla 19 Milyon TL Ciro Elde Etti 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Vicem, Adanus Park, Bernd Hölscher, DAP YAPI Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Çekmeköy’de 216 Rezidans, Kapanarya Gold, Rockwell Automation Orta Doğu Middle East Bölge Direktörü Neil Enright, 7. Uludağ Ekonomi Zirvesi, Radisson Blu Hotel, Çanakkale Üvecik Köyü, Best Western, MitsubishiHeavy IndustriesVRF , Sırça, MUÐLA - Marmaris, Yalıtımın Mavi Yüzü, Agrega, Pomstore, Hasan Köse, DHL Express Türkiye, Rönesans Pravda İş Merkezi, Vefa Group , Güneş Enerjisi İle Çalışan Cep Telefonu Şarj İstasyonları, urgut Nail Güven, Eryaman, InnbyRadisson, Çalışma ve Sosyal Güvenliği Fuarı, 42Maslak, Ahmet Kerem Şengezer, NR Mühendislik, Nova Banyo Mobilyası ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.