Kavanium Gölcük-2’de Ev Alacakların Yüzünü Güldüren Kampanya | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
Kavanium Gölcük-2’de Ev Alacakların Yüzünü Güldüren Kampanya
30 KASIM 2018, Cuma 10:48:54
Kavanium Gölcük-2’de  Ev Alacakların Yüzünü Güldüren Kampanya
“Vade Farksız, Yarısı Peşin, Yarısı Teslimde”
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Konutta kalite ve güvenin markası haline gelen Kavanlar, Kavanium Gölcük-2’de konut alımını kolaylaştırmaya yönelik cazip kampanya başlattı. Peşin alımlarda 1+1 daireleri 165 bin TL’den başlatan firma, konut alacaklara alternatif olarak yüzde 50’si peşin, yüzde 50’si de teslimde olmak üzere vade farksız, hemen tapu avantajı da sunuyor. Kocaeli’de teslimleri tamamlanan Kavanium Gölcük projesinin ardından Kavanium Gölcük-2 projesine konut alıcıları büyük ilgi gösteriyor. 

Kavanlar Yapı, bölgedeki ilk projesi Kavanium Gölcük’e gelen yoğun talebi karşılamak üzere geliştirdiği Kavanium Gölcük-2’de avantajlı kampanya dönemini başlattı. Peşin alımlarda 1+1 daireleri 165 bin TL’den başlatan firma konut alıcılarına yönelik başlattığı kampanyada ayrıca, yarısı peşin yarısı teslimde olmak üzere vade farksız cazip ödeme seçeneği de yer veriyor. Estetik mimarisi ve az katlı yapısıyla bölgedeki değişimin sembolü olarak konumlanan Kavanium Gölcük-2, bölgenin en gözde ve değerli projesi olarak gösteriliyor.

KAVAN; “GELEN TALEPLER YENİ PROJE GELİŞTİRMEMİZDE ETKEN OLDU”

Kavanium Gölcük-2 projesine konut alıcılarının yoğun ilgisi olduğunu belirten Kavanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Kavan; “ Gölcük’te inşa ettiğimiz Kavanium Gölcük projemiz ile müşterilerimizden tam not aldık. Bu projemizden konut alan çok sayıda müşterimiz, beraberinde çevresindeki sevdiklerini de getirdi. Biz de gelen talebi karşılamak üzere bölgedeki Kavanium Gölcük projemizin ikinci halkasını hayata geçirdik. Bu projemizde de müşterilerimizin kolay ev sahibi olmaları için cazip kampanya dönemini başlattık. Konut alıcıları yüzde 50’si peşin, yüzde 50’sini de teslimde ödeyerek konut sahibi olabiliyor. 0 faizle geliştirdiğimiz kampanyada alıcılara tapularını hemen teslim ediyoruz. Kavanlar Grubu olarak Kavanium markalı bir projemizde daha böyle yoğun bir taleple karşılanmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.” dedi.

ZENGİN SOSYAL DONATI ALANLARINA SAHİP

20 bin 209 metrekarelik inşaat alanına sahip projede 200 konut ve 16 ticari ünite yer alıyor. 1+1’den 3+1’e kadar değişen daire seçeneklerinin yer aldığı Kavanium Gölcük-2’de, tamamı geniş ve ferah  kullanım alanları sunacak şekilde tasarlanan daireler 68 metrekare ile 139 metrekare arasında değişiyor. 4’er katlı 9 bloktan oluşan Kavanium Gölcük-2; zengin peyzajı, yüzme havuzu, sosyal donatı alanları, kapalı otoparkı ve güvenlikli site konsepti özelliği ile sakinlerine konforlu yaşam alanları sunuyor.  Gölcük’te sağlam temeller üzerinde yükselen Kavanium Gölcük-2,  prestijli konumu ve yüksek yatırım potansiyeline sahip özelliğiyle gelecek vadediyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 3032 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kavanium Gölcük,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kavanium Gölcük-2’de Ev Alacakların Yüzünü Güldüren Kampanya
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
GEMİSANDER, Tony Hayward, Teb, Cemalletin Sarar, Sheraton Ankara Hotel, Prof. Dr. A.M.Celal Şengör , Nilüfer Özlem, bulgaristan, Erol Özata , Musa Aykaç, EECEntegreBinaKontrolSistemi, Japon Ekonomi Ticaret ve Sanayi Bakanlığı, AvrupaKonutlar, Alya Grandis, ÖTV, "Life in Vera", Exploration, Lens Yapı, Yüksel Akgül, Kaya Palazzo Otel, AksuİplikDokumaFabrikası, Eric Rondolat, Aziz Odabaşı, Düfa Mix, Emlak Fuarı, Fera Grup, Fatih Reis, ElectroluxDesignLab, Ernst Ligteringen, Murat Baltacı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.