DemirDöküm yetkili satıcıları ile Romanya’nın başkenti Bükreş’te buluştu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
DemirDöküm yetkili satıcıları ile Romanya’nın başkenti Bükreş’te buluştu
06 ARALIK 2018, Persembe 14:16:24
DemirDöküm yetkili satıcıları ile Romanya’nın başkenti Bükreş’te buluştu
İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, Nisan-Ağustos ayları arasında üstün performans sergileyen DemirClub üyesi yetkili satıcılarını doğal ve tarihi güzellikleri sayesinde her yıl milyonlarca turistin ilk durağı olan Romanya'nın başkenti Bükreş'te ağırladı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Satışa sunduğu öncü ürünlerin yanı sıra satış öncesi, sırası ve satış sonrası hizmetleriyle de kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışmalarını sürdüren DemirDöküm, yetkili satıcılarının motivasyonunu artırmak ve satışları desteklemek için düzenlediği kampanyalara bir yenisini ekledi. DemirDöküm, Nisan – Ağustos ayları arasında en az 60 adet yoğuşmalı kombi satışı gerçekleştiren DemirClub üyesi yetkili satıcılarını Romanya’nın başkenti Bükreş’te ağırladı.

Doğal ve tarihi güzellikleriyle ziyaretçilerini adeta bir açık hava müzesinde gibi hissettiren, tarih kokan sokaklarıyla herkesin merak ettiği Bükreş seyahatine DemirDöküm’ün 87 yetkili satıcısı katıldı.

Üç gün süren organizasyon kapsamında dünyanın en büyük ve ihtişamlı binalarından biri olan Romanya Parlamentosu, Dimitrie Gusti Ulusal Köy Müzesi, Sinaia Turu ve Kont Drakula'nın şatosu olarak da bilinen 13'üncü yüzyıldan kalma Bran Kalesi ziyaret edildi. DemirDöküm yetkili satıcıları Bükreş'in tarihi güzelliklerinin yanı sıra zengin mutfağını da deneyimleme fırsatı yakaladı.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 612 kez okunmuştur.


ETİKETLER : DemirDöküm, DemirClub ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

DemirDöküm yetkili satıcıları ile Romanya’nın başkenti Bükreş’te buluştu
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
BirleşikArapEmirlikleri, Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş., Perla Vista, Müberra Oflaz, Balon, Ahes Misal İstanbul, YıldırımKule, TahirAtila, Symmetra PX 96, Titanic, Hayal Olcay Tepe, sosyalkonut, TİMFED, Dumankaya Modern Vadi ve Adres Panorama, UEM, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, SAMSON, MatilA.Ş., Hacı Hasan Şandır, Kudret Önen, Spradon Vadi, 6.Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı, Kaza, Ahmet Çalık, Yüksel İnşaat, All In One Tuuch Panel”, Erkan Yaşacan, Taksim meydanı, BienKoleksiyonları, CABA,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.