DemirDöküm yetkili satıcıları ile Romanya’nın başkenti Bükreş’te buluştu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
DemirDöküm yetkili satıcıları ile Romanya’nın başkenti Bükreş’te buluştu
06 ARALIK 2018, Persembe 14:16:24
DemirDöküm yetkili satıcıları ile Romanya’nın başkenti Bükreş’te buluştu
İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, Nisan-Ağustos ayları arasında üstün performans sergileyen DemirClub üyesi yetkili satıcılarını doğal ve tarihi güzellikleri sayesinde her yıl milyonlarca turistin ilk durağı olan Romanya'nın başkenti Bükreş'te ağırladı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Satışa sunduğu öncü ürünlerin yanı sıra satış öncesi, sırası ve satış sonrası hizmetleriyle de kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışmalarını sürdüren DemirDöküm, yetkili satıcılarının motivasyonunu artırmak ve satışları desteklemek için düzenlediği kampanyalara bir yenisini ekledi. DemirDöküm, Nisan – Ağustos ayları arasında en az 60 adet yoğuşmalı kombi satışı gerçekleştiren DemirClub üyesi yetkili satıcılarını Romanya’nın başkenti Bükreş’te ağırladı.

Doğal ve tarihi güzellikleriyle ziyaretçilerini adeta bir açık hava müzesinde gibi hissettiren, tarih kokan sokaklarıyla herkesin merak ettiği Bükreş seyahatine DemirDöküm’ün 87 yetkili satıcısı katıldı.

Üç gün süren organizasyon kapsamında dünyanın en büyük ve ihtişamlı binalarından biri olan Romanya Parlamentosu, Dimitrie Gusti Ulusal Köy Müzesi, Sinaia Turu ve Kont Drakula'nın şatosu olarak da bilinen 13'üncü yüzyıldan kalma Bran Kalesi ziyaret edildi. DemirDöküm yetkili satıcıları Bükreş'in tarihi güzelliklerinin yanı sıra zengin mutfağını da deneyimleme fırsatı yakaladı.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 271 kez okunmuştur.


ETİKETLER : DemirDöküm, DemirClub ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

DemirDöküm yetkili satıcıları ile Romanya’nın başkenti Bükreş’te buluştu


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Cathay İleri Projeler Yönetim Kurulu Başkanı Ahmethan Yılmaz, Sur, CNN Türk, WindAnkara, UNESCO Dünya Mirası, Azerbaycan Devlet Petrol Şirketi, GRILL POLONEZ RESTAURANT, Kar Grup, kibrID, Optim 700 QL1, YÖK, Türk İşbirliği ve Kalkınma Ajansı , Akıllı Şebekeler İnovasyon Yarışması, Hebil 157, NergizArifoğluLightstyle , Bahçetepe İstanbul projesi, Elektrik Tesisat Laboratuvarı , Rflex, micro- loft Yarasa, Sağlıkta Dönüşüm Programı, Vadikoru, ofis, Bağ-Kur, CNR Emlak, Sebahattin GÜREL, Washington, Galataport Karaköy, Madrid İtfaiyesi, Haliçenazır, GE STAG 209 9FB‑MS,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.