DemirDöküm yetkili satıcıları ile Romanya’nın başkenti Bükreş’te buluştu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
DemirDöküm yetkili satıcıları ile Romanya’nın başkenti Bükreş’te buluştu
06 ARALIK 2018, Persembe 14:16:24
DemirDöküm yetkili satıcıları ile Romanya’nın başkenti Bükreş’te buluştu
İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, Nisan-Ağustos ayları arasında üstün performans sergileyen DemirClub üyesi yetkili satıcılarını doğal ve tarihi güzellikleri sayesinde her yıl milyonlarca turistin ilk durağı olan Romanya'nın başkenti Bükreş'te ağırladı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Satışa sunduğu öncü ürünlerin yanı sıra satış öncesi, sırası ve satış sonrası hizmetleriyle de kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışmalarını sürdüren DemirDöküm, yetkili satıcılarının motivasyonunu artırmak ve satışları desteklemek için düzenlediği kampanyalara bir yenisini ekledi. DemirDöküm, Nisan – Ağustos ayları arasında en az 60 adet yoğuşmalı kombi satışı gerçekleştiren DemirClub üyesi yetkili satıcılarını Romanya’nın başkenti Bükreş’te ağırladı.

Doğal ve tarihi güzellikleriyle ziyaretçilerini adeta bir açık hava müzesinde gibi hissettiren, tarih kokan sokaklarıyla herkesin merak ettiği Bükreş seyahatine DemirDöküm’ün 87 yetkili satıcısı katıldı.

Üç gün süren organizasyon kapsamında dünyanın en büyük ve ihtişamlı binalarından biri olan Romanya Parlamentosu, Dimitrie Gusti Ulusal Köy Müzesi, Sinaia Turu ve Kont Drakula'nın şatosu olarak da bilinen 13'üncü yüzyıldan kalma Bran Kalesi ziyaret edildi. DemirDöküm yetkili satıcıları Bükreş'in tarihi güzelliklerinin yanı sıra zengin mutfağını da deneyimleme fırsatı yakaladı.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 646 kez okunmuştur.


ETİKETLER : DemirDöküm, DemirClub ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

DemirDöküm yetkili satıcıları ile Romanya’nın başkenti Bükreş’te buluştu 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Kakha Kaladze, Alt, Fahri İlker Alpkokin, SefaDemirbaş, “Kalesinterflex”, Kadıköy Belediyesi Akademi, Adnan Aslan, POP , Tri-Fold, Akbatı, Qent İstinye, Körfez, Bizimevler, Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı Yarışması, GAİB, The Adress, Yasin Tiryaki, Kratos, Gülsa İnşaat-Bay Yapı, Fiber Cement Levha, Mehmet Ergün Turan, Metrohattı, Ras Al Khaimah, polatenerji, Bosna Hersek Bursa Fahri Konsolosu Muzaffer Çilek, ABD, UPNInternational, Datagate, Euler Hermes Grubu, Seba İnşaat,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.