Architect@Work İstanbul’a IQ Alüminyum imzası | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
Architect@Work İstanbul’a IQ Alüminyum imzası
06 ARALIK 2018, Persembe 14:26:43
Architect@Work İstanbul’a IQ Alüminyum imzası
Deceuninck kalitesi ve deneyiminden aldığı güçle alanında fark yaratan IQ Alüminyum Sistemleri, 23-24 Kasım tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Architect@Work İstanbul etkinliğinde inovatif ürünleri Renovatio ve Vival Kepenk Sistemleri’ni sergiledi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

IQ Alüminyum Sistemleri, çok sayıda ulusal ve uluslararası platformda yer almaya devam ediyor. 23-24 Kasım tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Architect@Work İstanbul etkinliğinde, fuar jürisinin de onayından geçen inovatif ürünleri Renovatio ve Vival Kepenk Sistemleri’ni tanıttı. Sunduğu çözümlere dair profesyonelleri bilgilendirdi. Sektörün önde gelen çok sayıda mimarı, iç mimarı, tasarımcı ve yapı uzmanlarını bir araya getiren etkinlikte 250’den fazla ürün ziyaretçilerle buluştu. 

“Tasarım üstünlüğü konusunda iddialıyız”

Tasarıma farklı bir bakış açısı yaratmak amacıyla 15 farklı ülkede ve 26 şehirde düzenlenen Architect@Work’e katılımlarıyla ilgili konuşan IQ Alüminyum Pazarlama ve Satış Müdürü Hakan Nurhan, “IQ Alüminyum olarak ömür bileşimi ve fiyat performansında olduğu kadar tasarım üstünlüğü konusunda da iddialıyız. Bu açıdan Architect@Work İstanbul gibi tüm dünyada ilgi uyandıran, yenilikçi bakış açısını odak alarak düzenlenen etkinliklere katılmayı önemsiyoruz. Ziyaretçilerin ürünlerimize olan ilgisi bizleri son derece memnun etti” dedi. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


609 kez okunmuştur.


ETİKETLER : IQ Alüminyum Sistemleri Architect@Work,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Architect@Work İstanbul’a IQ Alüminyum imzası
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Pro Dimmer Serisi, Homex, Özyapı Grubu , 13. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri, AlarkoDalgıçPompa, Ron Arad , İswest, 4. Boğaziçi Zirvesi, Ezcacıbaşı İntema, Taurus Ankara AVM, Kentleri Geleceği, Can Tabakoğlu, Dr. Mustafa Kasapoğlu, TAI, Pana Yatırım Holding, Simit Sarayı, Türkiye Facebook , AutoClean lavabo, Ultralastic, Furniture İstanbul Fuarı, Tüyap, Trump Towers İstanbul Genel Müdürü Bülent Kural, BakırcıYapı, Konut Hesabı, Caparol Garten Teaköl, Atalay Gümrah, ROTA, “Satın Alınacak En İyiler” , Gotthard Projesi, Hasan Hüseyin Karacak,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.