Kastamonu Entegre, 2018 Fuar Takvimini Rusya ve Mısır ile Tamamladı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
Kastamonu Entegre, 2018 Fuar Takvimini Rusya ve Mısır ile Tamamladı
06 ARALIK 2018, Persembe 14:54:15
Kastamonu Entegre, 2018 Fuar Takvimini Rusya ve Mısır ile Tamamladı
Ağaç bazlı panel sektörünün global oyuncusu Kastamonu Entegre, sektörün önde gelen uluslararası fuarlarında tanıttığı yeni ürünleri ile ilgi toplamaya devam ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Ağaç bazlı panel sektörünün global oyuncusu Kastamonu Entegre, sektörün önde gelen uluslararası fuarlarında tanıttığı yeni ürünleri ile ilgi toplamaya devam ediyor. İlk olarak Rusya’nın en büyük mobilya fuarı olan Mebel-2018’de, Rusya MDF Tesisleri’nde ürettiği koleksiyonları tanıtan Kastamonu Entegre, ardından Mısır’ın Kahire kentindeki Cairo WoodShow’a katıldı ve ilk kez katıldığı bu fuarda “En İyi Stand Ödülü”ne layık görüldü.

Kastamonu Entegre, 2018 yılında katıldığı fuarlara Mısır ve Rusya’da düzenlenen sektörün öncü fuarlarını ekledi. Firma ilk olarak rotasını Rusya’ya çevirerek, Moskova’da düzenlenen en büyük Uluslararası Mobilya, Yan Sanayi ve Döşemelik Ürünler Fuarı olan Mebel-2018’de sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerle buluştu. Fuarda, dünyanın tek çatı altında üretim yapılan en yüksek kapasiteli MDF tesislerinden biri olan Rusya Tesisleri’nde üretilen Floorpan laminat parke, Evogloss ve Acrylic panel ürünlerinin yeni koleksiyonları öne çıktı. Kastamonu Entegre’nin ikinci durağı Mısır’ın Kahire kentinde düzenlenen, ahşap ürünleri ve ahşap işleme makinaları alanında Kuzey Afrika bölgesinin önde gelen fuarı Cairo WoodShow oldu. İlk kez katılım gösterilen bu fuarda, ham ve melamin kaplı ürünlere ait örneklerin sunulduğu, Reflection, Glossmax, Acrylic, Dorpan, Doorlam, Floorpan koleksiyonlarının tanıtıldığı Kastamonu Entegre standı, 24 ülkeden 175 firma arasında “En İyi Stand Ödülü”nü kazandı.

Rusya MDF Tesisleri’nde, bugüne kadar yaptıkları 500 milyon USD yatırımla, yıllık 1 milyon m3 MDF ve 35 milyon m2 Floorpan marka laminat parke üretim kapasitesine ulaştıklarını vurgulayan Kastamonu Entegre CEO’su Haluk Yıldız, bu hacim ile Rusya’nın en büyük MDF üreticisi konumuna geldiklerini ve ürünlere göre %20-35 arasında pazar payına sahip olduklarını belirtiyor. Yıldız, son olarak katıldıkları fuarları şu sözlerle değerlendiriyor: “Her yıl olduğu gibi bu yıl da dünyanın dört bir yanında gerçekleştirilen sektörün en prestijli fuarlarına katılarak, son trendler, yenilikler ve teknolojik gelişmeler ile ilgili deneyim ve projelerimizi aktardık. Bu yıl, Almanya’dan İspanya’ya, Çin’den Afrika’ya oldukça yoğun bir fuar programımız vardı. Bu programı Rusya’da ve Mısır’da katıldığımız bu iki önemli fuar ile başarıyla tamamladık. 2019 yılında da yeni ürünlerimizi sektör profesyonelleriyle buluşturacağımız bu değerli organizasyonlara katılımımız devam edecek.”

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 612 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kastamonu Entegre, Mısır, Rusya, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kastamonu Entegre, 2018 Fuar Takvimini Rusya ve Mısır ile Tamamladı
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
TamerÖzen, PriştineHavalimanı, Genitec, Angelic, VİKO Pro Dimmer Serisi, SanatçıDoğalYaşamKöyü, Vali Amca, LCWYönetimBinası, PricewaterhouseCoopers, Mavi yakalılar, yüklenici firma, ÇiftçilerHolding, Erdem Ertuna , RavenaTasarımEkibi, Mezitli, Ulusal Afet ve Acil Durum Bilgi Yönetim Sistemi, Kuzey Ankara, AssanGayrimenkul, IICEC8.UluslararasıEnerjiveİklimForumu, Yargıtay, Kim Fausing , Selami İncedalcı, Kutlu Kosif, "Evde mutluluk böyle olur”, Öner Özyar, Global Leaders in Construction Management, Mahal Bomonti, Atlas Sağlık, Milli Savunma Bakanı, AtlantikGrup,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.