Doğru PVC Pencere seçimi ile kışın keyfini sürün | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
Doğru PVC Pencere seçimi ile kışın keyfini sürün
06 ARALIK 2018, Persembe 14:59:37
Doğru PVC Pencere seçimi ile kışın keyfini sürün
Ev ve iş yerlerindeki ısı kaybı kış mevsiminin en büyük sorunlarından birini oluşturuyor. Yanlış PVC pencere seçiminden kaynaklanan ısı kaybının önüne geçebilmek için teknolojik performans faktörü önem kazanıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Ev ve iş yerlerinde yaşanan ısı kaybı kış aylarında en büyük sorunların başında geliyor. Isı kaybının önemli bir kısmının pencerelerden kaynaklanması, mekanlardaki ısı kaybını ortadan kaldırmak için en önemli faktörün PVC pencere seçiminden geçtiğine işaret ediyor. Doğru pencere seçiminin püf noktalarına değinen Egepen Deceuninck Pazarlama ve Satış Grup Müdürü Tamer Özen, “PVC pencere seçerken; pencerenin profil genişliği, ısı, ses yalıtımı, hava geçirgenliği, odacık sayısı, direnç sınıfı ve cam kalitesine dikkat etmek gerekiyor” diyor.

“Doğru PVC’ler bütçe ve konfor dostu”

Egepen Deceuninck olarak dünya standartlarında üstün teknoloji ile PVC üretimi gerçekleştirdiklerini ifade eden Özen, “Kış aylarında konforun en önemli rol oynayanı doğru PVC pencere seçimi. PVC üretiminde de üstün teknolojik özellikler çok önemli. Üstün teknolojik performansla ısı ve enerji kaybı engelleniyor. Diğer yandan şiddetli yağmura, soğuğa ve kara karşı emniyet ve dayanıklılık gösteren özellikler PVC’lerin uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Bütçe ve konfor dostu doğru PVC pencerelerle kullanıcılara kışın keyfini yaşamak kalıyor” dedi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 617 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Egepen Deceuninck,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Doğru PVC Pencere seçimi ile kışın keyfini sürün
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Tahran, Tepe Emlak Yatırım, MAPIC 2012 , TTKD, Art Design , AquaMassage, Radius Design, Genyap, Eskişehir, 216 Rezidans, Acıbadem Üniversitesi, Emre Ülger, Lei Qianzhi , Uzak Doğu, Babalar Günü, Toshiba Yeni Aydınlatma Sistemleri, mermer, Tuğra Gönden, Erol Dervişoğlu, Al Maktoum, SGMStudio, “Turkey Hotel Expansion Summit”, 4Deserts, Berna Yüksel, MyHOMEOtomasyonSistemi, Interlight 2011 Fuarı, İsmail CİNGÖZ, Paris-Rue Saint Honoré, UZL Filo, Doç. Dr. Sadullah Çelik,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.