Doğru PVC Pencere seçimi ile kışın keyfini sürün | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
Doğru PVC Pencere seçimi ile kışın keyfini sürün
06 ARALIK 2018, Persembe 14:59:37
Doğru PVC Pencere seçimi ile kışın keyfini sürün
Ev ve iş yerlerindeki ısı kaybı kış mevsiminin en büyük sorunlarından birini oluşturuyor. Yanlış PVC pencere seçiminden kaynaklanan ısı kaybının önüne geçebilmek için teknolojik performans faktörü önem kazanıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Ev ve iş yerlerinde yaşanan ısı kaybı kış aylarında en büyük sorunların başında geliyor. Isı kaybının önemli bir kısmının pencerelerden kaynaklanması, mekanlardaki ısı kaybını ortadan kaldırmak için en önemli faktörün PVC pencere seçiminden geçtiğine işaret ediyor. Doğru pencere seçiminin püf noktalarına değinen Egepen Deceuninck Pazarlama ve Satış Grup Müdürü Tamer Özen, “PVC pencere seçerken; pencerenin profil genişliği, ısı, ses yalıtımı, hava geçirgenliği, odacık sayısı, direnç sınıfı ve cam kalitesine dikkat etmek gerekiyor” diyor.

“Doğru PVC’ler bütçe ve konfor dostu”

Egepen Deceuninck olarak dünya standartlarında üstün teknoloji ile PVC üretimi gerçekleştirdiklerini ifade eden Özen, “Kış aylarında konforun en önemli rol oynayanı doğru PVC pencere seçimi. PVC üretiminde de üstün teknolojik özellikler çok önemli. Üstün teknolojik performansla ısı ve enerji kaybı engelleniyor. Diğer yandan şiddetli yağmura, soğuğa ve kara karşı emniyet ve dayanıklılık gösteren özellikler PVC’lerin uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Bütçe ve konfor dostu doğru PVC pencerelerle kullanıcılara kışın keyfini yaşamak kalıyor” dedi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 643 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Egepen Deceuninck,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Doğru PVC Pencere seçimi ile kışın keyfini sürün 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
ElexFuarı, Akasya Acıbadem Mapic, Demir İnşaat, İzzet Karaca, GSMH, MediaCat Felis Ödülleri, GOGC, Huawei Raylı Sistemler, EsenboğaHavaalanı, Sektörel Fuarcılık 19. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı, BatimatFuarı, Blue’ Safe Mavi Kale, TAYGroup, Özlem Demirci Duyarlar, GermanDesignAwardGold2015, EBAN, Varol Civil, Efesus Stone, GOİC Genel Sekreteri Abdulaziz Bin Hamad Al-Ageel, KobatekAbramax , Ortak Akıl, Scania, Dis Chair, Yeni Gelir Vergisi Kanunu Tasarısı, RachelArmstrong, SERKO, Oya Narin, TempoCity, NGKütahyaSeramik, Yeni Nesil Levha,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.