Osram geleceğin sürüş deneyimine dikkat çekti | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
Osram geleceğin sürüş deneyimine dikkat çekti
06 ARALIK 2018, Persembe 16:52:04
Osram geleceğin sürüş deneyimine dikkat çekti
Yüksek teknoloji şirketi Osram, “İleri Sürüş” sloganı ile otomotiv sektöründe güvenli sürüş için geliştirdiği yeni performans lambalarını iş ortaklarına tanıttı. Yeni seri Xenarc Night Breaker Laser, olağanüstü parlaklık ve kompakt tasarımıyla öne çıkıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Osram, görüş alanını iyileştirmek ve sürücülerin tehlikeyi daha erken görmelerine yardımcı olmak için üretttiği Night Breaker Laser ve Silver lambalarını 21 Kasım’da Radisson Blu Otelde’de düzenlediği lansman ile iş ortaklarına sundu. Osram'ın yeni performans lambaları arasında gece görüş özelliğiyle öne çıkan Night Breaker Silver ve yüzde 200'e kadar daha fazla parlaklık sağalayan teknik olarak yükseltilmiş Night Breaker Laser dikkat çekti.

Osram ile yolunuz daha aydınlık 

Osram’ın yeni ürünlerinin detaylarının ve geleceğin teknolojilerinin anlatıldığı lansmanda Osram Türkiye Otomotiv Satış Müdürü Can Sürücü, yeni seri ile ilgili şunları söyledi; “Geliştirdiğimiz bu yüksek ışık sağlayan lambalar ortalamanın üstünde gösterdiği performans ile sürücülerin yolu daha net görmesini sağlıyor. Böylece sürücüler tehlikeli durumları, engelleri ve yolu kullanan diğer araçları daha kolay bir şekilde fark edebiliyorlar. Xenarc Night Breaker Laser serisi, ürün gamımızda en yüksek performanslı lambalar olarak öne çıkıyor. İş ortaklarımızdan aldığımız olumlu geri dönüşlerin çalışmalarımızı destekler nitelikte olması bizim için çok gurur verici” dedi. 

Osram’ın en parlak ve uzun ömürlü halojen lambaları

Osram, Night Breaker Laser'in üretiminde “lazerli kabartma” adı verilen yenilikçi tekniği kullanan ilk şirket olarak sektöre öncülük ediyor. Bu teknolojinin kullanımı 150 metreye varan bir ışık ışını sağlıyor ve lazerle oyulmuş ürün adını barındırıyor. Yasal olarak belirlenmiş parlaklık alt sınırından yüzde 150 daha fazla parlaklık sağlayan Night Breaker Laser H1, H3, H4, H7, H8, H11, HB3 ve HB4 versiyonlarıyla da hizmet veriyor. Serinin kusursuz gece görüşü sağlayan lambası Night Breaker Silver ise standart lambalara yakın kullanım ömrü ile yolu yüzde 100'e kadar daha fazla aydınlatıyor. 130 metre menzile kadar ulaşan ışık ışını ile daha iyi görüş mesafesi sağlıyor. Night Breaker Silver H1, H4, H7 ve H11 versiyonlarıyla otomotiv sektöründe tercih ediliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 708 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Osram,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Osram geleceğin sürüş deneyimine dikkat çekti
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Trimbox, Kale Kamera Sistemleri, İlker Aycı, Ceylanpınar, Arthur Th.H.van Dijk MA, Cathay İleri Projeler, Ege Plast, AtatürkStadyumu, YalovaThermalPalace, VMZ Dexter®, Akkök Holding, Salih Küçüktuna, GöçmenBörekçisi, GROHE TurboStat®, İMGAGroup, GökdenizKartal, Aksa Elektrik, Anadolu Kartalları, thyssenkrupp Industrial Solutions Turkey , Kürşat Ayhan, Garip Şandır, Otocam, Braas ısı yalıtım çözümleri, RoyalAcademyofArts, t-MBA Eğitim Modeli, (IFS), Doç. Dr. Murat Mercan, Cemil Tokel, Japonya EIPC, Carettaları Muğla Üniversitesi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.