‘Verra Suites Beykoz’da lansman fırsatları devam ediyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
‘Verra Suites Beykoz’da lansman fırsatları devam ediyor
21 ARALIK 2018, Cuma 16:21:30
‘Verra Suites Beykoz’da lansman fırsatları devam ediyor
Ankara merkezli Tüfekçioğlu Grup’un İstanbul’da hayata geçirdiği ilk konut projesi olan ‘Verra Suites Beykoz’ yoğun ilgi görüyor. Lansmana özel fırsatların devam ettiği projeden, şirket bünyesiyle sağlanan çok cazip ödeme seçenekleri ile konut sahibi olmak mümkün.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Tüfekçioğlu Grup tarafından İstanbul’da Beykoz Çubuklu’da inşaatına başlanan ‘Verra Suites Beykoz’ projesinde satış süreci devam ediyor. Deniz ve orman manzarasının yanı sıra Tabanlıoğlu Mimarlık imzasıyla yatay mimari tasarımı ile dikkat çeken proje, konut alıcılarına İstanbul’un merkezinde doğa ile iç içe yaşama imkanı sunuyor.

Butik bir proje olarak hayata geçirilen lüks ve kaliteli yaşamın kapılarını aralayan ‘Verra Suites Beykoz’ 3 blok şeklinde Beykoz’un en özel lokasyonunda yükseliyor. 100 milyon TL’lik yatırım değerine sahip olan proje toplam 25 daireden oluşuyor. Birbirini görmeyecek şekilde tasarlanan 2+1, 3,5+1, 4,5+1 ve 4,5+1 dublex dairelerden oluşan projede, alan büyüklükleri ise 140 metrekare ile 337 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Her daireye ait özel yeşil alanın bulunduğu ‘Verra Suites Beykoz’un son katlarında yer alan daireler ise geniş terasları ve jakuzileriyle dikkat çekiyor. ‘Verra Suites Beykoz’da ayrıca gün ışığından optimum seviyede yararlanan ferah, geniş ve özgün alanlar yer alıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


1730 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Tüfekçioğlu Grup, Verra Suites Beykoz,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

‘Verra Suites Beykoz’da lansman fırsatları devam ediyor
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ev Taksidi, Hakan Ezer, Ali Koç, İstanbulFinansMerkeziBölgesi, WWF-Türkiye Doğa Koruma, Schwyz Kantonu, Uyum Gıda A.Ş, uzaylimanı, Meridian Business, Kula, Google House İstanbul, LG Multi V III VRF Sistem, Kale Pratt & Whitney, Poem Seperatör, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası, Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği (İZODER), Celaloğlu Gruop, VIVA, İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (İMSAD), Ahmet Ümit Danışman, Şadi Yazıcı, Mesleki Yeterlilik Belgesi, Enerji A.Ş, SurŞirketlerGrubu, Carrera Serisi, Bakırköy, Terraryum, Karcher buharlı temizlik makineleri, Selçuk Üniversitesi, Şebnem Gürcün,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.