Mahall Bomonti İzmir ofisleri, KDV avantajlı yılsonu kampanyasıyla yeni sahiplerini bekliyor! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Mahall Bomonti İzmir ofisleri, KDV avantajlı yılsonu kampanyasıyla yeni sahiplerini bekliyor!
24 ARALIK 2018, Pazartesi 16:10:42
Mahall Bomonti İzmir ofisleri, KDV avantajlı yılsonu kampanyasıyla yeni sahiplerini bekliyor!
İzmir’in en merkezi konumunda yükselen ve bomontiada, tiyatro ve opera salonu, alışveriş ve yaşam ayrıcalıklarıyla şehrin yeni çekim merkezi olmaya aday Mahall Bomonti İzmir’de ofisler için sunulan %8 KDV avantajı devam ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İzmir’in en merkezi konumunda yükselen ve bomontiada, tiyatro ve opera salonu, alışveriş ve yaşam ayrıcalıklarıyla şehrin yeni çekim merkezi olmaya aday Mahall Bomonti İzmir’de ofisler için sunulan %8 KDV avantajı devam ediyor. Yılsonuna kadar geçerli olan KDV avantajına ek olarak 60 aya %0 faiz oranı ve peşinde %30 indirim ile ayrıcalıklı ofislere sahip olmak mümkün.

Sektörde 50 yıllık köklü bir geçişe sahip; Türkerler Holding tarafından, İzmir’in kalbi Alsancak Limanı’nın karşısında, tüm körfeze hakim konumda yükselen Mahall Bomonti İzmir’in ofis alanları için yılsonu kampanyası devam ediyor. 


Farklı seçeneklerde, teknolojik donanımlı modern ofislerin yer aldığı projede ofis büyüklükleri 58 ile 584 metrekare arasında değişiyor. Tüm ulaşım olanaklarına yakınlığıyla; Konak, Alsancak, Bayraklı, Bornova ve Karşıyaka’nın birleştiği noktada konumlanan Mahall Bomonti İzmir, iş çıkışlarında ya da öğle tatillerinde çalışma hayatını keyfe dönüştürecek donanımlarıyla dikkat çekiyor. Doğuş Grubu iştiraki d.ream’in, The Populist, Monochrome, Babylon, Günaydın gibi birbirinden değerli markalarıyla şehrin nabzını tutan benzersiz konsepti bomontiada’nın bulunduğu proje, alışveriş, yeme içme, eğlence, açık ve kapalı spor alanları, tenis kulübü, yürüyüş ve bisiklet parkurlarıyla ofis çalışanlarına da Mahall Bomonti İzmir ayrıcalıklarının kapısını aralıyor.


Farklı büyüklükte ve ihtiyaca cevap veren ofisler %8 KDV avantajıyla 2018 sonuna kadar, 60 aya %0 faiz ile satışa sunuluyor. 593 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılan ofislerde peşin alımlarda ise %30 indirim oranından yararlanmak mümkün. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


1895 kez okunmuştur.


ETİKETLER : İzmir, Mahall Bomonti, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Mahall Bomonti İzmir ofisleri, KDV avantajlı yılsonu kampanyasıyla yeni sahiplerini bekliyor!
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Royal Philips Electronics, Volvo Group, Gedik Yatırım, Relux, Evimitasarla.net, Turkuaz , Kronotex, SevgililerGünü, FerzanÇelikkanat, “Direct Flame”, Yeni Volvo FMX, PAGÇEV , Eyüp Akbal, Evviva Millenium, Kartal – Kadıköy Metro Hattı, Trend Card, Kentsel Dönüşüm Yalıtım , Sign of the City Awards 2018 , Ahmet Kayhan, 36. Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul, Mahal Palas, OSHA, Nurol GYO Mimarlık Öğrencileri Yarışması, Ultratech, AvruparkBahçekent, -Çankaya Üniversitesi-, GSStore, Butera King, Marcode Pazarlama Danışmalığı, SarpGroup,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.