Yılın son kampanyasına tüm projeleriyle destek veriyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
Yılın son kampanyasına tüm projeleriyle destek veriyor
28 ARALIK 2018, Cuma 11:37:05
Yılın son kampanyasına tüm projeleriyle destek veriyor
Özyurtlar Holding'ten yüzde 0,98 faizle konut sahibi olma fırsatı
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bugüne kadar 60 bin kişiyi ev sahibi yapan Özyurtlar Holding, KONUTDER öncülüğünde başlatılan yılın son kampanyasına tüm projeleriyle katılıyor. Buna göre; 6 adet projede yüzde 25 peşinat ve yüzde 0,98 faizle 120 ay vade imkanıyla konut sahibi olmak mümkün oluyor.

KONUTDER ve Ziraat Bankası öncülüğünde başlatılan yılın son kampanyasına Özyurtlar Holding'ten destek geldi. Bugüne kadar 60 bin kişiyi ev sahibi yapan Özyurtlar Holding, tüm projelerinde yüzde 25 peşinat ve yüzde 0,98 faizle 120ay vade imkanıyla konut sahibi olmayı kolay hale getiriyor. 

Hem Türkiye ekonomisine hem de sektöre canlılık getirilmesinin amaçlandığı kampanyaya dahil olmayı tercih ettiklerini söyleyen Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt "Her fırsatta konut kredi faiz oranlarının psikolojik sınır olan yüzde 1'in altına çekilmesinin önemini ve gerekliliğini vurguluyoruz.

KONUTDER'in öncülüğünde ve ilk olarak Ziraat Bankası'nın katılımıyla düzenlenen ve ardından da 4 bankanın daha dahil olduğu kampanya ilgi gördü. Biz de bu kampanyaya ev sahibi olmayı kolaylaştırma prensibimiz doğrultusunda tüm projelerimizle dahil olduk. Ev sahibi olmak isteyenlere yüzde25 peşinat ve yüzde 0,98 faizle 120ay vade imkanıyla konut sahibi olma fırsatı sunuyoruz. Tüketiciler, 120 aya varan vade seçenekleriyle 500 bin liraya kadar konut kredisi kullanabilecekler. Kredi faiz oranlarındaki indirim birçok kişi de ‘beklenen alım fırsatı geldi’ duygusunu yaratacaktır. Bakıldığında konutta bir alım fırsatı oluşuyor çünkü özellikle markalı konut üretenler 2 yıldır fiyatları sabit tutmaya gayret etti. Faiz indiriminin yaratacağı fırsat algısını önemsiyoruz. Bu faiz indirimi konut stokunu eritmekte faydalı olacaktır. Tüm konut projelerimizde en önemli hedefimiz; her zaman en iyiyi, en kaliteliyi ve en uygun fiyatları sunmak oldu" diye konuştu.

'NLogo İstanbul', 'Ncadde Hayat', 'NCaddeOttoman', 'Meydan Ardıçlı', 'Ödül İstanbul' ve 'NCadde Ateş Corner' projelerinde geçerli olan kampanya dahilinde çalışılan bankalar arasında ise Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halk Bankası, Ziraat Katılım, Vakıf Katılım ve İş Bankası yer alıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1648 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Özyurtlar Holding, KONUTDER ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yılın son kampanyasına tüm projeleriyle destek veriyor 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Atabilge-Fidanlar İnşaat , BaharKampanyası, Maknoon Gayrimenkul, MomentBeştepe, Kiler GYO, Valerio Battista , Majestic Barriere Hotel, GROHE StarLight® , Hasan Biri, LCS2 Yapısal Kablolama Sistemi ve Yeni Ürünler semineri, köstebek, Metrobüs, Visage Amazon, BEAUX ARTS , CSR Electric Locomotive, Terno Teknik, Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi, Burgundy serisi, Tona Yapı, Fehmi Demirten, AnfaşOtelEkipmanları , KuyaşGayrimenkul, Washington, Rusya-Moscow City, Ayşe Erkmen, GilOstrander, Lineadecor, KaleBanyo, Köln/Bonn Havaalanı, Şubat,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.