Yılın son kampanyasına tüm projeleriyle destek veriyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
Yılın son kampanyasına tüm projeleriyle destek veriyor
28 ARALIK 2018, Cuma 11:37:05
Yılın son kampanyasına tüm projeleriyle destek veriyor
Özyurtlar Holding'ten yüzde 0,98 faizle konut sahibi olma fırsatı
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bugüne kadar 60 bin kişiyi ev sahibi yapan Özyurtlar Holding, KONUTDER öncülüğünde başlatılan yılın son kampanyasına tüm projeleriyle katılıyor. Buna göre; 6 adet projede yüzde 25 peşinat ve yüzde 0,98 faizle 120 ay vade imkanıyla konut sahibi olmak mümkün oluyor.

KONUTDER ve Ziraat Bankası öncülüğünde başlatılan yılın son kampanyasına Özyurtlar Holding'ten destek geldi. Bugüne kadar 60 bin kişiyi ev sahibi yapan Özyurtlar Holding, tüm projelerinde yüzde 25 peşinat ve yüzde 0,98 faizle 120ay vade imkanıyla konut sahibi olmayı kolay hale getiriyor. 

Hem Türkiye ekonomisine hem de sektöre canlılık getirilmesinin amaçlandığı kampanyaya dahil olmayı tercih ettiklerini söyleyen Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt "Her fırsatta konut kredi faiz oranlarının psikolojik sınır olan yüzde 1'in altına çekilmesinin önemini ve gerekliliğini vurguluyoruz.

KONUTDER'in öncülüğünde ve ilk olarak Ziraat Bankası'nın katılımıyla düzenlenen ve ardından da 4 bankanın daha dahil olduğu kampanya ilgi gördü. Biz de bu kampanyaya ev sahibi olmayı kolaylaştırma prensibimiz doğrultusunda tüm projelerimizle dahil olduk. Ev sahibi olmak isteyenlere yüzde25 peşinat ve yüzde 0,98 faizle 120ay vade imkanıyla konut sahibi olma fırsatı sunuyoruz. Tüketiciler, 120 aya varan vade seçenekleriyle 500 bin liraya kadar konut kredisi kullanabilecekler. Kredi faiz oranlarındaki indirim birçok kişi de ‘beklenen alım fırsatı geldi’ duygusunu yaratacaktır. Bakıldığında konutta bir alım fırsatı oluşuyor çünkü özellikle markalı konut üretenler 2 yıldır fiyatları sabit tutmaya gayret etti. Faiz indiriminin yaratacağı fırsat algısını önemsiyoruz. Bu faiz indirimi konut stokunu eritmekte faydalı olacaktır. Tüm konut projelerimizde en önemli hedefimiz; her zaman en iyiyi, en kaliteliyi ve en uygun fiyatları sunmak oldu" diye konuştu.

'NLogo İstanbul', 'Ncadde Hayat', 'NCaddeOttoman', 'Meydan Ardıçlı', 'Ödül İstanbul' ve 'NCadde Ateş Corner' projelerinde geçerli olan kampanya dahilinde çalışılan bankalar arasında ise Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halk Bankası, Ziraat Katılım, Vakıf Katılım ve İş Bankası yer alıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1608 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Özyurtlar Holding, KONUTDER ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yılın son kampanyasına tüm projeleriyle destek veriyor 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
“Betonart”, Aksa, Radisson Hotel Group, Albaraka Türk, MŞB İnşaat, EMAS Elektronik, Mehmet Even, Modern Karton Sanayi ve Tic. A.Ş. , Tuna Ofis, 13. PROSteel Çelik Yapı Tasarımı Öğrenci Yarışması, İstanbul PPPCoE, VitaControl, İnovatif, Evrenpark, TLT Panel, AzimutResine , TEİSAŞ, Silivri Konutları 3. Etap, Nedim Zalma, Eclipse Maslak, Çatılarda Su Yalıtımı, Eneji, Fulya Özgül Koçak, Temelli, UstalığaDeğer, Eyüpsultan Belediyesi, SteelOrbis, BeytepeBenevre, Quadrifoglio, Semih Gönç,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.