MESA GÖKADA Projesi’ne Yoğun İlgi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
MESA GÖKADA Projesi’ne Yoğun İlgi
28 ARALIK 2018, Cuma 12:24:47
MESA GÖKADA Projesi’ne Yoğun İlgi
Konutta ‘kalite’ ve ‘güven’in markası MESA, Anadolu Yakası’nda projeleri ile yükselmeye devam ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Konutta ‘kalite’ ve ‘güven’in markası MESA, Anadolu Yakası’nda projeleri ile yükselmeye devam ediyor. MESA, eşsiz adalar manzarası ve tertemiz orman havasıyla Maltepe’de başlayan projesi Mesa GÖKADA için %10 peşinata indirim, %0,98 faiz oranına 120 ay vadeye 2.800 TL’den başlayan fiyatlarla yılın kaçırılmayacak son fırsatını sunuyor.

Tüm projelerinde insana ve yaşam kalitesine öncelik veren MESA, bölgedeki yaşam standartlarını yeniden belirleyecek GÖKADA Projesi’nin lansmanı öncesinde avantajlı ödeme planı sunuyor. Ulaşım kolaylığının yanı sıra Bağdat Caddesi ve sahil aksına yakın konumuyla öne çıkan GÖKADA Projesi’nin sunduğu fırsatı değerlendiren MESA Mesken Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Cem Ergüven söz konusu kampanyanın 1000’e yakın talep gördüğünü belirtti. “Tabi bu yoğun ilginin başlıca sebebi müşterilerimizin Mesa’ya duyduğu güven. Biz de özelikle bu dönemde yani sene sonu olmasına rağmen müşterimizin eksilmeyen aksine artarak devam eden güveninden ve yoğun ilgisinden son derece memnunuz.” ifadelerini kullandı. 

Proje, uydu kentler kuran, bulunduğu kimi bölgelere ismini veren MESA’nın, Maltepe’deki ilk projesi konumunda. Araziye uyumlu dizilimi, birbirini engellemeyen binaları, lokasyon ve ulaşım avantajları ile MESA’nın GÖKADA Projesi fonksiyonellikten ve kaliteden ödün vermeyenlerin tercihi olacak. 

Birçok üstün niteliği ile Büyükbakkalköy’deki yaşamı yeni zirvesine taşıyacak olan MESA GÖKADA projesi, 1+1’den 4+1’e kadar uzanan tip ve 72 metrekare ile 219 metrekare arasında değişen farklı büyüklükte zengin daire çeşitliliği ile her ihtiyaca karşılık veren proje 3 bloktan oluşuyor. Projede, toplam 317 daire, ticari alanlar, açık yüzme havuzu, sauna, fitness, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, kafeterya gibi sosyal donatılar da bulunuyor. Özgün mimari tasarımı ile MESA GÖKADA projesi Maltepe’de yaşam standartlarını yeniden belirleyecek. 

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda E-5 ve TEM’e kolay erişimi, benzersiz konumu ile MESA GÖKADA projesi tüm ulaşım merkezlerine kısa ve kolay ulaşım imkânı sağlıyor. MESA GÖKADA projesi ayrıca Aydos Ormanları’na ve Kayışdağı Çam Ormanları’na yakınlığıyla balkonlarından eşsiz adalar ve doğa manzarasının keyfini çıkaracak sahiplerini bekliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


4874 kez okunmuştur.


ETİKETLER : MESA, GÖKADA,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

MESA GÖKADA Projesi’ne Yoğun İlgi 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Notte IonFresh, EEMKON , Uğur Eğitim Kurumları, MehmetNazifGünal, AKSGrup, Akbatı, ODE Express, Rövnak Abdullayev, Allison Torqmatic® şanzıman, Doosan, DIGITAL KETTLE, Net Mimarlık, Avrupa İnşaat, Çatalağzı Termik Santrali, ASC Türk, Intense, Rio de Janerio, Kaya Safety, Borusan, Hilton Worldwide Türkiye, Hazır Beton Sektörü, Erol Çetinkaya, akıllı panjur, NamıkEkinci, Soeren Jensen, Çayyolu, MarcDeJong, HansJörgStöger, Torun Center, Alligator Magic Layer,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.