Prosegur Alarm ile huzurlu evler | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
Prosegur Alarm ile huzurlu evler
11 Ocak 2019, Cuma 11:39:56
Prosegur Alarm ile huzurlu evler
Alarm sektöründe dünyanın lider markalarından Prosegur, kişiselleştirilmiş güvenlik hizmetleriyle yalnız yaşayanlara özel avantajlar sunuyor. Alarm paneline bağlı Acil Sağlık Alarmı ve ek ücretle sahip olunabilen taşınabilir Panik Butonu ile kişilerin her an ve her yerde kendini güvende hissetmesini sağlıyor
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Metropol şehirlerde bireylerin kendini güvende hissetme ihtiyacı en önemli etmenler arasında bulunuyor. Sokakta veya evde yaşanan hırsızlık, acil sağlık durumları vb. olaylar özellikle yalnız yaşayan kişilerin güvenliğini tehdit eden konular arasında yer alıyor. Gece uyurken, işteyken, seyahatteyken ve evlerinde tek başlarına vakit geçirdikleri her an insanlar bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalabiliyor. 7/24 hanede veya sokakta koruma sunacak bir hizmet bulmak da hem zor hem de maliyetli olabiliyor.

Dünya genelinde 2 milyonu aşkın insanın güvenliğini sağlayan Prosegur, yalnız yaşayan kişilere sunduğu avantajlı hizmetleri ile rakiplerinden ayrışıyor. Güvenlik ihtiyaçlarına kişiselleştirilmiş çözümler sunan Prosegur’un Türkiye Direktörü Metin Kastro, hizmet önceliklerinin kişilerin yaşadıkları mekanlardaki huzuru sağlamak olduğunu belirtiyor.

Prosegur’dan 7/24 koruma

Yalnız yaşayan ve hayatını tek başına sürdüren kişiler için güvenlik en temel ihtiyaç haline dönüşüyor. Günümüzde sokakta ve evlerde yaşanan hırsızlık senaryoları kişiselleştirilmiş güvenlik hizmeti gereksinimini doğuruyor. Müşterilerinin güvenlik ihtiyaçlarına kapsamlı çözümler sağlayan lider alarm markası Prosegur, temel pakete ek ücretle sunduğu ‘Panik Butonu’ hizmetiyle yalnız yaşayanların kendilerini her an güvende hissetmelerini amaçlıyor. Her an yanı başında olan, taşınabilir Prosegur Panik Butonu; maruz kalınan hırsızlık, alan ihlali, tehdit gibi durumlarda kolluk kuvvetlerini yönlendirerek kişilerin güvenliğini sağlıyor. Kullanıcı panik anında butona basarak alarm izleme merkezlerindeki görevlilere sinyal gönderiyor. Prosegur tarafından, kişinin bulunduğu koordinat ve adres belirlenerek ilgili birimin yönlendirilmesi sağlanıyor. Böylece herhangi bir acil durumda, hatırlanamayan tüm numaralara Prosegur Panik Butonu ile erişilebiliyor. 

“Yalnız yaşamaktan korkmayın”

Prosegur’un temel paketi içindeki panelde yer alan ‘Acil Sağlık Alarmı’ yaşlılar ve yalnız yaşayanlara önemli bir hizmet sunuyor, ani gelişen sağlık durumlarında ambulans ihtiyacını karşılıyor. Kişiler, acil tıbbi müdahaleye ihtiyaç duyduğunda alarm panelinde yer alan Prosegur Acil Sağlık Alarmı’nda gerekli tuşlara basarak, Prosegur Alarm Merkezi’nin acil durum çağrısı almasını ve ambulans yönlendirmesini sağlıyor.

Sundukları hizmet ayrıcalıklarına değinen Prosegur Türkiye Direktörü Metin Kastro “Güvenlik, özellikle yalnız yaşayanların şehir hayatında olmazsa olmaz ihtiyacıdır. Prosegur Alarm’ın kişiselleştirilmiş hizmetlerine temel pakete ek ücret ile ulaşabilecek müşterilerimiz artık yalnız yaşamaktan korkmasınlar. Prosegur’u tercih eden herkes, olası bir senaryoda çağrı merkezimize 7/24 ulaşarak güvenliklerini garanti altına alabilir” dedi.

 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 996 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Prosegur,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Prosegur Alarm ile huzurlu evler 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Günde 10 TL’ye Ev, Cemal Demirtaş, Ulaştırma Bakanlığı, Babacan Holding, Mercedes Benz Türk, Profesyonel yapı kimyasalları, 12. Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası, 26 Ağustos-1 Eylül 2012, İstanbul Lounge, EFI, emlak 2014-Konut, Mimarsinan OSB, DedemanHotel, Stil44 Mozaik, Ucrete, YalçınlarGroup, GoodDesign, Tesco Kipa, Turquality, Yalova Üniversitesi, CulinArt serisi, Eğitim ve Öğretim Yılı, Prof. Dr. Gül Koçlar Oral , mavi baret, Bergama, İstanbul Cumhuriyet Savcısı, Gri Su, Prof. Dr. Arzu Erdem, AgahUğur, “En Başarılı Emlak Yatırımı” ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.