Alligator Boya’dan yeni bir doku, onlarca farklı dokunuş | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
Alligator Boya’dan yeni bir doku, onlarca farklı dokunuş
11 Ocak 2019, Cuma 11:42:58
Alligator Boya’dan  yeni bir doku, onlarca farklı dokunuş
Alligator Traverta.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Geniş ürün yelpazesi, inovatif ürünleri ve tasarımda öncü duruşu ile Boyada Son Moda söylemini başarıyla taşıyan Alligator Boya, 2019 yılında da yeniliklere devam ederek ürün gamına yeni ürünler ekliyor. Doğada uzun yıllar içerisinde oluşan ve oldukça göz alıcı bir görselliğe sahip travertenlerin dokusundan ilham alınarak üretilen Traverta, Alligator’ün yenilikçi ruhunu yansıtıyor.

Dekoratif Boyalar konusunda yenilikçi yaklaşımıyla Alligator Boya, dekoratif ürün grubuna yepyeni bir ürün daha ekleyerek, yelpazesini genişletiyor. Yeni Alligator Traverta standart düz desenlerin yanı sıra, sektörde çokça tercih edilen traverten deseni, özel rulolar ile yapılan ağaç kabuğu deseni, çizgili dokulu desenler ve şablonlar ile çıkartılabilen desenler ile çok sayıda seçenek sunuyor. Yumuşak uygulama yapısı ve ürün kuruduktan sonra sertleşen yapısı ile mekanlarınızda kişisel alanlar oluşturmak son derece kolaylaşıyor.

İç cephelerde benzersiz dokular ve kişiye özel ürünler yapılabilmesi ve kolay desen verilebilmesi amacıyla kolay uygulanabilirlik özelliği geliştirilmiş olan Alligator Traverta 25 kg’lık ambalajında sunuluyor. Kullanıma hazır durumda bulunan ürün mala ile uygulanıyor. Her türlü ince deseni şablonla veya farklı el aletleri ile vermek mümkün. Desen verilen ürünün üzeri, düz boyalarla olduğu gibi dekoratif ürünler ile de renklendirilebiliyor.

Farklı renk ve parlaklıkta iç cephe boyaları; Alligator Creative Effect ürün gamından Duchesse Satin, Legno Alligator ve çok daha fazlası… Traverta ile tamamlanan duvarların son kat boyamasında faydalanabileceğiniz ürün çeşitliliği ise size çok daha yaratıcı olabilme fırsatı veriyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1958 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Alligator Boya, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Alligator Boya’dan yeni bir doku, onlarca farklı dokunuş 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
kooperatif, Ulusal Çelik Yapı Tasarım Ödülleri, Maslakno/1 ofis, A Design Award 2015, AlperAnaklı, Europe B.V., IdealStandard, Babacan Premium , GörkemVolkan, Betostone, Artema Nest Trendy serisi, Aristo Thermo Group, Aldağ, Fırat Life Style, Ev Dekorasyonu, Cushman & Wakefield, Olivia Residence Village, İstanbul216, SAÐLAM TAPU, N’evo Studios, Ahmet K. Erciyas, YAPIPAN, İMSA İnşaat, AYD 2013 1.Çeyrek Toplantısı, Mercedes GL , Datagate, Reddot, Aldapool, Emlak Yatırım ve Gayrimenkul Geliştirme , Uluslararası Yatırım Zirvesi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.