3S Firuze Konakları'nda 0.98 kredi oranı ile ev sahibi olma fırsatı! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
3S Firuze Konakları'nda 0.98 kredi oranı ile ev sahibi olma fırsatı!
01 Subat 2019, Cuma 15:02:52
3S Firuze Konakları'nda 0.98 kredi oranı ile ev sahibi olma fırsatı!
Kaliteli ve seçkin bir yaşamın kapılarını Eylül 2018’de ardına kadar açan 3S Firuze Konakları’nda ev sahibi olmak isteyenler için cazip kredi faiz oranları devam ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kaliteli ve seçkin bir yaşamın kapılarını Eylül 2018’de ardına kadar açan 3S Firuze Konakları’nda ev sahibi olmak isteyenler için cazip kredi faiz oranları devam ediyor. İnşaat alanı ve konut adedi itibarıyla Avcılar’ın E-5 aksındaki en büyük proje olan 3S Firuze Konakları, 0,98 kredi oranı ile hayalindeki evde ve ayrıcalıklarla dolu bir dünyada yaşamak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

3S Kale Holding'in uzman işçilik ve kalite anlayışıyla hayata geçirdiği olan olan 3S Firuze Konakları, hayalindeki evde yaşamak isteyenler için, içinden mutluluk geçen bir yaşamın kapılarını araladı. Yaşamın başladığı ve iskanın alındığı 3S Firuze Konakları'nda 18.500 metrekarelik alan yeşil ve sosyal alanlara ayrıldı.

Projede yetişkinler ve çocuklar için geniş sosyal alanlar sunuluyor. Yüzde 70'i yeşil ve sosyal alanlara ayrılan projede, çocuklar için basketbol / futbol sahası; farklı yaş gruplarına yönelik çocuk oyun alanı, kapalı oyun alanı, açık yüzme havuzu; yetişkinler için ise kapalı spor salonu, sauna, bilardo, masa tenisi gibi oyunların oynanabileceği hobi alanı, kapalı sinema salonu, açık yüzme havuzu, yürüyüş yolları gibi sosyal alanlar 3S Firuze Konakları sakinlerinin sosyal yaşamına değer katıyor.

28.000 metrekarelik proje sahasına inşa edilen 3S Firuze Konakları, muhteşem göl manzarası ve az katlı mahalle kültürünü yansıtan yatay mimarisi ile Avcılar'da bambaşka bir yaşam alanı yaratıyor. Ortak kat bahçeleri ve ferah tasarımıyla seçkin bir görünüm sunuyor. İstanbul Üniversitesi Avcılar kampüsüne yakınlığı dolayısıyla yüksek kiralama potansiyeline sahip proje E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu'na ise sadece yürüme mesafesinde bulunmasıyla ulaşım kolaylığı sağlıyor.

Siz de cazip fırsatlarla 3S Firuze'de ev sahibi olabilirsiniz

3S Firuze Konakları'nda 1 + 1'den 4 + 1'e ve 71 m² ile 196 m² arasında ev seçeneklerinin fiyatları 491.000 TL'den başlıyor. Ödeme seçeneklerinde banka kredisini tercih edenler için 0,98 kredi oranı ve 120 aya varan vade seçenekleriyle 750 bin liraya kadar konut kredisi kullanma imkanı veriliyor. Ayrıca, firma vadesiyle 48 aya kadar senetli ve kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor. Projede, 1 + 1 evler için tahsisli 1 araçlık kapalı otopark alanı, 2 + 1, 3 + 1, 4 + 1 evler için 2 araçlık tahsisli otopark alanı ile otopark sorununun önüne geçiliyor.

Seçkin markalardan yüksek standartlı malzemelerden yararlanıldı

3S Kale'nin yüksek standartlarındaki kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçilikle hayata geçirildi. Projede kaliteli ve konforlu bir yaşam için; mutfak dolapları Lineadecor, mutfak tezgâhı Çimstone, banyo dolapları, vitrifiyeler ve armatürler Kale Banyo , banyo seramikleri Çanakkele Seramik , beyaz eşya Simens , klima Mitsubishi Electric, pencere doğramaları Winsa, asansör Otis ,çelik kapı, Kale Çelik Kapı iç kapılar Artella'dan tedarik edilirken , dış cephede ise Kalesinterflex tercih edildi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 2556 kez okunmuştur.


ETİKETLER : 3S Kale Holding, 3S Firuze Konakları, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

3S Firuze Konakları'nda 0.98 kredi oranı ile ev sahibi olma fırsatı! 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Meiller Beton 2014 Fuarı, gümrük, MuuMMimarlık, National Geographic Channel, GÜSAB, MediaMarktTürkiye, Alligator Magic, Bankalararası Kart Merkezi, RT36RF, Meydan Ardıçlı, Vertica Serisi , Ramadan Kumova, Ulvi Süvarioğlu, ToshibaVRFSistemleri, Eroğlu Holding, Soho House, GaysanMobilya, VitoBanyoDolapları, Colorexpress Renk Ölçer Sistemi, Binghalib Şirketler Grubu, Cahit Süzer, TMMOB, H. H. Sheikh Maktoum Bin Mohammed Bin Rashid Al Maktoum, Flexstore ve Optima, ÇanTermikSantrali, Tahran Uluslararası Havalimanı, AntYapı, Ankara – Başkent, Novada Söke Outle, 2M Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dereli,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.