Peyzaj Müteahhitliği ve Doğa Onarımının Başarılı İsmi: Karaoğlu Peyzaj | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
Peyzaj Müteahhitliği ve Doğa Onarımının Başarılı İsmi: Karaoğlu Peyzaj
05 Subat 2019, SALI 14:01:53
Peyzaj Müteahhitliği ve Doğa Onarımının Başarılı İsmi: Karaoğlu Peyzaj
1994’ten bu yana peyzaj sektöründe faaliyet gösteren Karaoğlu Peyzaj, 300’ün üzerinde çalışanı ile dokunduğu mekanları yaşanılır kılıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Konut ölçeğinden başlayarak, kentsel mekanlar, spor alanları, kent parkları, toplu konutlar, oteller, tatil köyleri, yat limanları, marinalar, sanayi bölgeleri, fabrikalar, hastane ve okul bahçeleri, alışveriş merkezleri, enerji santralleri, barajlar, devlet yolları, demiryolları, otoyollarda yapısal ve bitkisel peyzaj uygulamalarının yanı sıra hydroseeding yöntemiyle çimlendirme, bitkilendirme,erozyon kontrolü ve doğa onarım sistemleri, periyodik bahçe bakımı, teras bahçeleri, dikey bahçeler, teknik danışmanlık, bitkisel materyalin üretimi ve temin hizmet veren Karaoğlu Peyzaj , başarılarıyla TOBB öncülüğünde ve TEPAV işbirliği ile gerçekleştirilen “Türkiye Fast Growing” yarışmasında Türkiye’nin 2008-2010 yılları arasında   en hızlı büyüyen ilk 25 şirket arasında. 

Kendi sektöründe büyük bir pazar payına sahip olan Karaoğlu Peyzaj, 24 yıllık deneyimiyle yurt içinde ve yurt dışında birçok proje ve başarıya imza atmaya devam ediyor. Dünya çapındaki yenilikleri takip eden ve sürekli gelişen Karaoğlu Peyzaj gün geçtikte adından daha fazla söz ettiriyor. Alanlarında uzman dinamik ve yaratıcı teknik kadrosuyla kısa zamanda düşük maliyet ve optimum güvenlik kriterleriyle hareket ediyor.

Günümüzde teknoloji ve yoğun yapılaşmanın yanı sıra çevre kirliliği, küresel ısınma, yoğun sanayileşme ve yoğun inşaat faaliyetlerinden ötürü ekolojik dengelerin bozulmaya yüz tutması, doğal yaşam alanlarını koruma, yeniden kazanma, yapılandırma ve onarma ihtiyacını zorunlu kılmıştır. Bozulan kırsal ve doğa alanları Karaoğlu Peyzaj tarafından doğa onarım yöntemleri ile onarılarak insanın en kıymetli hazinesi olan doğayı

“KAYBEDİLENİ YENİDEN KAZANMA”yı amaç haline getirerek onarmak Karaoğlu Peyzaj’ın en büyük hedefi ve gayesi olmuştur. Emaar Square, Zorlu Center, Next Level, Kanyon ,Park Oran, Yeşilyaka Projesi, Ankara Taurus Avm, Ankara Tepe Prime, İncek Loft, Piri Reis Üniversitesi, Folkart ÇeşmeBlu, Folkart Life Bornova, Gebze-Orhangazi Otoyol,  Yavuz Sultan Selim Köprüsü gibi birçok projenin peyzaj uygulamasını da yapan Karaoğlu Peyzaj, 2013-2014 European Bussines Awards (Avrupa Ödülleri) kapsamında önce ulusal şampiyonlar arasına girmiş, sonrasında ise  “BP Target Neautral Growth Strategy” (Yılın Büyüme Stratejisi) kategorisinde Ruba D’Honneur ödülüne layık görülmüştür.

Peyzaj mimarlığı, bitkisel peyzaj, yapısal peyzaj, peyzaj onarımı, bahçe bakımı, hydroseeding gibi peyzaj uygulamalarıyla çok yönlü çözümler sunan Karaoğlu Peyzaj, ortaya koyduğu başarılı çalışmalarla dikkatleri üzerine çekiyor.

Karaoğlu Peyzaj, daima teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, müşterilerine peyzaj konusunda en iyi hizmeti verebilmek, en uygun fiyatlandırmayla en yüksek kalite standartlarında hareket edebilme hedefi içerisinde. İnsan hayatını huzur içerisinde sürdürebileceği yaşam alanları tasarlarken estetik anlayışı ile doğayı yeniden onarmaya ve kaybedileni geri kazanmaya da fırsat tanıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


2829 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Karaoğlu Peyzaj, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Peyzaj Müteahhitliği ve Doğa Onarımının Başarılı İsmi: Karaoğlu Peyzaj 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ray Lian, The Ritz Carlton Oteli, creavit, Europe B.V., değerleme, Galatasaray Spor Kulübü, Arif Suyabatmaz, CSB, ATSO, CNR Emlak Zirvesi, Kalamış Nolte Home Studio, Jones Lang LaSalle Türkiye Başkanı Avi Alkaş ve Danışmanlık Hizmetleri Yardımcı Direktörü Elif İzgi Topbaş, Ak Plaza, Gentry Home, EmreMaraşlı, Nisan, Saint Petersburg, Nidakule Ataşehir, samet, Chakra serisi , Oytun Balıkçıoğlu, KurbanBayramı, Murat Turhan, Scic , İnşaat, İstanbul Polat Rennaissance Bosphorus Otel, ASO 1. OSB, Agah Uğur, Sundeck, LimakYatırım,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.