USB’li şarj prizi hayatı kolaylaştırıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
USB’li şarj prizi hayatı kolaylaştırıyor
07 Subat 2019, Persembe 14:51:31
USB’li şarj prizi hayatı kolaylaştırıyor
Hem zaman hem enerji tasarrufu sağlıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Şehir hayatının hızlı temposunda, değişen ihtiyaçlara hitap eden ürünleri kullanmak artık gereklilik haline geldi. Günlük hayat koşullarına uyum sağlayan ve özellikleriyle zaman kazandıran ürünler adeta birer kurtarıcı oluyor. Anahtar ve priz sektöründe akıllı ürünleriyle öne çıkan Günsan’ın Eqona USB’li şarj prizi hayatı kolaylaştıran ürünlerden biri. 

Günlük hayatımızın vazgeçilmez birer parçası haline gelen elektronik cihazların, kolay şarj edilebilir olması da giderek daha fazla önem kazanıyor. Evlerimizin yanı sıra restoran ve kafe gibi bulunduğumuz her ortamda elektronik cihazlarımızı kolaylıkla şarj edebiliyor olmamız rahatlık sağlıyor. 

Hızlı şarj imkanı büyük kolaylık sağlıyor 

Yenilikçi ve hayat kolaylaştırıcı ürünleriyle dekorasyonda fark yaratan Günsan, bu alanda kullanıcılara pek çok alternatif sunuyor. Çalışma odaları, ofis, kişisel alanlar ve workstation’lar gibi elektronik cihazların sıklıkla şarj edildiği alanlarda tercih edilebilecek Eqona USB’li şarj prizi ile gündelik hayata pratik çözümler getiriyor. 

2 USB girişi ile aynı anda 2 cihazın şarj edilmesi ve 2.1 A kapasitesi sayesinde hızlı şarj imkânı sunan priz; cep telefonları, tablet, dijital kamera benzeri elektronik cihazların pratik bir şekilde şarj edilmesini sağlıyor. Adaptöre gerek kalmadan doğrudan kabloyla şarj edebilme özelliğine sahip priz, telefon tutucu çerçevesi sayesinde çok daha pratik bir kullanım sunuyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1186 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Günsan, USB, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

USB’li şarj prizi hayatı kolaylaştırıyor
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
PrysmianGroupTürkiye, İ.Gökşin Durusoy, Nata Holding, SANKO, ElectroluxDesignLab, Denizli İnşaat Müteahhitleri Derneği, Avrupa Yakası Adalet Sarayı, Manisa Fabrikası, Forum, STFA Grubu, Kaya Safety, ErolArcaklıoğlu, Kimyaihracatı, Karaderili Şirketler Group, Özgür Yavuz, Fatih Devlet Hastanesi, Neo Yapı, EskişehirOSB, MESAAnkara, Abdulkadir Özcan, Nissa İnşaat, İZODER İKOS Serfitikasıi , Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, Ata Ceylan, Hotpointi Indesit, Öztürk Holding , KGM, Ela Quality Resort Otel, YılmazAydoğan, SetYangın,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.