USB’li şarj prizi hayatı kolaylaştırıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
USB’li şarj prizi hayatı kolaylaştırıyor
07 Subat 2019, Persembe 14:51:31
USB’li şarj prizi hayatı kolaylaştırıyor
Hem zaman hem enerji tasarrufu sağlıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Şehir hayatının hızlı temposunda, değişen ihtiyaçlara hitap eden ürünleri kullanmak artık gereklilik haline geldi. Günlük hayat koşullarına uyum sağlayan ve özellikleriyle zaman kazandıran ürünler adeta birer kurtarıcı oluyor. Anahtar ve priz sektöründe akıllı ürünleriyle öne çıkan Günsan’ın Eqona USB’li şarj prizi hayatı kolaylaştıran ürünlerden biri. 

Günlük hayatımızın vazgeçilmez birer parçası haline gelen elektronik cihazların, kolay şarj edilebilir olması da giderek daha fazla önem kazanıyor. Evlerimizin yanı sıra restoran ve kafe gibi bulunduğumuz her ortamda elektronik cihazlarımızı kolaylıkla şarj edebiliyor olmamız rahatlık sağlıyor. 

Hızlı şarj imkanı büyük kolaylık sağlıyor 

Yenilikçi ve hayat kolaylaştırıcı ürünleriyle dekorasyonda fark yaratan Günsan, bu alanda kullanıcılara pek çok alternatif sunuyor. Çalışma odaları, ofis, kişisel alanlar ve workstation’lar gibi elektronik cihazların sıklıkla şarj edildiği alanlarda tercih edilebilecek Eqona USB’li şarj prizi ile gündelik hayata pratik çözümler getiriyor. 

2 USB girişi ile aynı anda 2 cihazın şarj edilmesi ve 2.1 A kapasitesi sayesinde hızlı şarj imkânı sunan priz; cep telefonları, tablet, dijital kamera benzeri elektronik cihazların pratik bir şekilde şarj edilmesini sağlıyor. Adaptöre gerek kalmadan doğrudan kabloyla şarj edebilme özelliğine sahip priz, telefon tutucu çerçevesi sayesinde çok daha pratik bir kullanım sunuyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 4536 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Günsan, USB, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

USB’li şarj prizi hayatı kolaylaştırıyor 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
İller Bankası, SENSEable City Laboratuvarı, Danfoss Avrupa İş Konseyi, Çatı Sağlık Raporu, Korozyon, CTT’2014, Folkart Yapı , havacılar, Kampanyalı Konut, ÇTSO, Çandarlı, WIN Eurasia Automation, Ül­ker Sports Are­na, jakuzi, Soğuksu, Brezilya Mané Garrincha Ulusal Stadyumu, ATAŞ, KentselDönüşümKongresi, ErgünTuran, 12. Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası, YetkilendirilmişYükümlüSertifikası, Amerikan Emlakçılar Derneği , KaşBelediyesi, Made in Germany, ÇanakkaleBoğazı, Construction Week, İnşaat Sektöründe Süreç Yönetimi, kaman, Dijital dünynın çevreci yarışması, Architecture & Associes,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.