USB’li şarj prizi hayatı kolaylaştırıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
USB’li şarj prizi hayatı kolaylaştırıyor
07 Subat 2019, Persembe 14:51:31
USB’li şarj prizi hayatı kolaylaştırıyor
Hem zaman hem enerji tasarrufu sağlıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Şehir hayatının hızlı temposunda, değişen ihtiyaçlara hitap eden ürünleri kullanmak artık gereklilik haline geldi. Günlük hayat koşullarına uyum sağlayan ve özellikleriyle zaman kazandıran ürünler adeta birer kurtarıcı oluyor. Anahtar ve priz sektöründe akıllı ürünleriyle öne çıkan Günsan’ın Eqona USB’li şarj prizi hayatı kolaylaştıran ürünlerden biri. 

Günlük hayatımızın vazgeçilmez birer parçası haline gelen elektronik cihazların, kolay şarj edilebilir olması da giderek daha fazla önem kazanıyor. Evlerimizin yanı sıra restoran ve kafe gibi bulunduğumuz her ortamda elektronik cihazlarımızı kolaylıkla şarj edebiliyor olmamız rahatlık sağlıyor. 

Hızlı şarj imkanı büyük kolaylık sağlıyor 

Yenilikçi ve hayat kolaylaştırıcı ürünleriyle dekorasyonda fark yaratan Günsan, bu alanda kullanıcılara pek çok alternatif sunuyor. Çalışma odaları, ofis, kişisel alanlar ve workstation’lar gibi elektronik cihazların sıklıkla şarj edildiği alanlarda tercih edilebilecek Eqona USB’li şarj prizi ile gündelik hayata pratik çözümler getiriyor. 

2 USB girişi ile aynı anda 2 cihazın şarj edilmesi ve 2.1 A kapasitesi sayesinde hızlı şarj imkânı sunan priz; cep telefonları, tablet, dijital kamera benzeri elektronik cihazların pratik bir şekilde şarj edilmesini sağlıyor. Adaptöre gerek kalmadan doğrudan kabloyla şarj edebilme özelliğine sahip priz, telefon tutucu çerçevesi sayesinde çok daha pratik bir kullanım sunuyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 4308 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Günsan, USB, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

USB’li şarj prizi hayatı kolaylaştırıyor 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
AKTAD, Uluslararası Milano Mobilya Fuarı, Hüseyin Semerci, Beykoz Lojistik MYO Lojistik Uygulamaları ve Araştırma Merkezi , “4 Cephe 4 Mimar”, ACE of M.I.C.E., Haruo TODA, Yeşil İş - Green Business Konferansı 2012, TÜSİAD, GÜBRETAŞ, Rönesans Kulesi , TemelKotil, Elazığ OSB, Yılın Mimarlık Ve Ekolojik Yapılaşma Uluslararası Zirvesi , Duravit Salone del Mobile, Tunçmatik-Powergie, FilyosLimanı, Elite World Van Hotel, Christoph Michael Grosser, Hollanda KIWA, HDI SİGORTA, Botanik PArk, Cream Banyo Mobilyası, Hayatpark İstanbul, Ortaköy Feriye Lokantası, Peli, Kartal Adliyesi, Kıroğlu, İzmir-Gebze Otoyolu, Sabancı Holding Çimento Grubu,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.