Reynaers Alüminyum’un SlimPatio 68 Sürme Sistemleri ile akıllı ve şık tasarımlar | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
Reynaers Alüminyum’un SlimPatio 68 Sürme Sistemleri ile akıllı ve şık tasarımlar
07 Subat 2019, Persembe 15:19:54
Reynaers Alüminyum’un SlimPatio 68 Sürme Sistemleri ile akıllı ve şık tasarımlar
Reynaers SlimPatio 68 Sürme Sistemleri ile yaşam alanlarınızda panoramik görüntü ve konfor bir arada.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kapı, Pencere ve Cephe Sistemleri üreticisi Reynaers’in sektöre sunduğu yeni SlimPatio 68 Sürme Sistemi; sonsuz şeffaflık ve maksimum konforu birleştirerek, hayalinizdeki çağdaş yaşam alanlarını özgürce tasarlamanıza imkan sağlıyor. Reynaers tarafından geliştirilmiş olan yüksek yalıtım performansına sahip yeni SlimPatio 68 Serisi, ultra ince kanat profilleri ve tamamen gizlenmiş eşik profili ile konforla şıklığın bir arada sunuyor. Slimpatio 68 Serisi, tasarımıyla yapılarda maksimum gün ışığı ve ideal panoramik görüntü elde edilmesine yardımcı oluyor.

Sistem tüm bu estetik özelliklerinin yanı sıra entegre yenilikçi teknolojilerle rüzgar dayanımı, su geçirimsizliği, ses ve ısı yalıtımında da en yüksek standartları da barındırıyor.

Esneklik ön planda

Yeni SlimPatio 68 Sürme Sistemi, 2’li ray, 3’lü ray veya hareketli orta kanatlar gibi farklı açılma seçenekleri ile 6 hareketli cam kanada kadar esnek tasarım opsiyonları sunuyor. İsteğe bağlı olarak tüm hareketli kanatlar duvar içine gizlenerek iç mekan ve dış mekan tamamen birleştirilip, kesintisiz, şeffaf ve sınırsız mekanlar elde edilmesine olanak sağlıyor.

Reynaers’in tasarladığı yeni minimal sürme sistemi SlimPatio 68, Yapı Kabuğu Kategorisi’nde prestijli "Archiproducts Design Awards 2018" ödüllü bir ürün.

SlimPatio 68 Sürme Sistemlerle Enerji Verimli Mekanlar

Ultra ince profil yüzeyine sahip olmasına rağmen, SlimPatio 68 Sürme Sistem, yüksek direnci sayesinde 2700mm yüksekliğe, 250kg kanat ağırlığına kadar sorunsuz uygulanabiliyor ve Reynaers garantisiyle uzun yıllar rahatlıkla kullanılabiliyor.  Sistemin yüksek performansı ve minimal görüntüsü ile, enerji verimliliği ve tasarım açısından modern mimarinin en iyi sürme cephe çözümleri arasında ilk sıralarda. Slimpatio 68 Sistemi hava geçirmezlik özelliğiyle de, konforlu ve enerji verimli mekanların oluşturulmasında yalıtımı kadar önem taşıyor.

Yeni SlimPatio 68 Sürme Sistemi, ısı yalıtımı açısından mükemmel bir performans sağlar (1,2 W / m2K ve Ug = 0.8 W / m2K). 2 seviye drenajla su geçirimsizliği 450Pa, ses yalıtım performansı da 40dB’e kadar çıkıyor.

Kalite ve Güvence

Yüksek enerji performansı ve şeffaflığın birleşimi, sisteme modern bir görünüm verirken, düşük enerji kullanımıyla günümüz evlerine optimum çözümler sunuyor. Reynaers, tasarladığı sistemlere verdiği 10 yıl garanti ile ürünlerin güvenilirliğini ve kalitesini kanıtlamış oluyor. Ayrıca ISO 9002 sertifikası ile siparişten satış sonrası hizmete kadar geçen sürecin verimliliğini ispatlamış oluyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 4351 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Reynaers, SlimPatio 68 Sürme Sistemi,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Reynaers Alüminyum’un SlimPatio 68 Sürme Sistemleri ile akıllı ve şık tasarımlar 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
MVK Yapı, Moğolistan, Avrupa’nın “En İyi Kentsel Yenileme”, DedemanOtel, Concorde Hotels&Resorts, Fordham Üniversitesi , Validebağ Konakları , Metin Salt, ARMSTONE® , FantasiaSeramik, Bilişim Vadisi, Illusion, TEPTAAydınlatma, CenkKoç, TYÜ, Aralık 2012, Mehmet S. Tezçakın, Meit Yapı A.Ş., Sony LCD TV, vestel, Ankara-Sivas, Renaissance Polat İstanbul Hotel, Pusula İnşaat, Novawood, Memet Ali Alabora, Colins, engelsiz konut, Ankara Konut projeleri, MithatYümlü, Tarsus Turkey İFO Fuarcılık,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.