Panasonic’ten 100. Yıl Anısına “100 Çocuk, 100 Mutluluk” Projesi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
Panasonic’ten 100. Yıl Anısına “100 Çocuk, 100 Mutluluk” Projesi
07 Subat 2019, Persembe 15:59:10
Panasonic’ten 100. Yıl Anısına “100 Çocuk, 100 Mutluluk” Projesi
Sürdürülebilir kalkınmanın insana yatırım ve doğal kaynakların bilinçli kullanımı ile gerçekleşeceğine inanan bir anlayışla faaliyet gösteren Panasonic Eco Solutions Türkiye, yürüttüğü kurumsal sosyal sorumluluk projeleri ile hayata değer katmaya devam ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Sürdürülebilir kalkınmanın insana yatırım ve doğal kaynakların bilinçli kullanımı ile gerçekleşeceğine inanan bir anlayışla faaliyet gösteren Panasonic Eco Solutions Türkiye, yürüttüğü kurumsal sosyal sorumluluk projeleri ile hayata değer katmaya devam ediyor. Bu doğrultuda, faaliyet gösterdiği bölgenin yerel kalkınmasına da büyük önem veren şirket, Panasonic’in 100. yıl dönümü anısına gerçekleştireceği “100 Çocuk, 100 Mutluluk” adlı yeni projesini Sancaktepe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde hayata geçirmek üzere protokol imzaladı.  

Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakma hedefine katkı sağlamak için ekonomik, sosyal ve çevresel sorumluluklarını yerine getirmek adına örnek bir çaba gösteren Panasonic Eco Solutions Türkiye; bu kapsamda faaliyet gösterdiği bölgenin de toplumsal öncelikleri konusunda sorumluluk almaya devam ediyor. Bu yaklaşımın bir yansıması olarak, Panasonic Eco Solutions Türkiye’nin Sancaktepe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde hayata geçireceği “100 Çocuk, 100 Mutluluk” sosyal sorumluluk projesi ile Panasonic’in 100. yıl dönümü anısına 100 çocuğun hayatına mutluluk katılması hedefleniyor. Proje kapsamında hazırlanan protokolün imza seremonisi ise Sancaktepe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, Şube Müdürü Osman Afacan, Panasonic Eco Solutions Türkiye Şirket Başkanı Tatsuya Kumazawa ve Kurumsal Marka Yönetimi Genel Müdürü Aysel Özaltınok’un katılımı ile gerçekleştirildi. 

“Daha İyi Bir Yaşam, Daha İyi Bir Dünya İçin Faaliyet Gösteriyoruz!” 

Başkan Tatsuya Kumazawa, Panasonic Eco Solutions Türkiye tesislerinde imzalanan protokolün ardından şirketin kurumsal sosyal sorumluluk yaklaşımına vurgu yaptığı bir konuşma gerçekleştirdi. Kumazawa “Panasonic, tüm dünyada ‘Daha İyi Bir Yaşam, Daha İyi Bir Dünya’ hedefi ile faaliyet gösteren ve topluma katkıyı 7 kurumsal ilkesinden birisi olarak önemle ele alan, sosyal sorumluluk duyarlılığı konusunda gerçekten örnek şirketlerden birisidir. Panasonic’in Kurucusu Konosuke Matsushita’nın, 1978 yılında yayımlanan My Management Philosophy adlı kitabında yer alan ‘Bir şirketin her çağdaki temel sosyal sorumluluğu işletme faaliyetleriyle toplumu geliştirmek olmalıdır.’ sözü, 100 yıllık köklü şirketimizin sosyal sorumluluğu ne ölçüde ele aldığının açık bir kanıtı niteliğindedir. Panasonic Eco Solutions Türkiye olarak biz de gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak ve Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine katkı sağlamak için ekonomik, sosyal ve çevresel sorumluluklarımızı yerine getirmek adına büyük çaba sarf ediyoruz.

Bu kapsamda, faaliyet gösterdiğimiz bölgenin çevresel ve toplumsal öncelikleri konusunda sorumluluk almak üzere hayata geçirdiğimiz ‘Yerel Kalkınmaya Destek’ projemize devam ediyoruz. Enerji verimliliği ve doğal kaynakların korunması konusuna yardımcı olmak için yürüttüğümüz ‘Aydınlık Bir Gelecek İçin’ projemizi ve mesleki eğitime katkı için de ‘Meslek Eğitimine Destek, Aydınlık Geleceğe Destek’ projemizi kesintisiz bir şekilde sürdürmekteyiz. Sancaktepe Milli Eğitim Müdürlüğü ile bugün imzaladığımız protokolle birlikte hayata geçireceğimiz, ‘100 Çocuk, 100 Mutluluk’ sosyal sorumluluk projesi ile de Sancaktepe’de yaşayan çocukların hayatına mutluluk katmayı hedefleyeceğiz. Bu proje için Sancaktepe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenecek olan 100 çocuk, birçok sosyal ve kültürel aktiviteden yararlanma imkanı bulacak” dedi. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


2462 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Panasonic Eco Solutions Türkiye, 100 Çocuk, 100 Mutluluk, Aysel Özaltınok, Tatsuya Kumazawa, Hüseyin Aydoğdu, Osman Afacan, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Panasonic’ten 100. Yıl Anısına “100 Çocuk, 100 Mutluluk” Projesi 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
TSK, Ali Sesli, Seramik fabrikası, Altın Boynuz Haliç, Kalekim 2015, 2013 Green Good Design Award, Suada Clup, “Işıkla Yıkanmak” , Life Space , DapYapı, DYH, Nidapark İstinye Panaroma, Bizim Evler 5, Prysmian, Buderus Logano, Dr. Christian N. Kirsten, ASAŞAlüminyum, Marcode Pazarlama Danışmalığı, Mineral duvar panelleri, ODE Starflex, Saç, BarışDumankaya, Osman Develioğlu, WiseNetS, HEPİstanbul, Sadabad, Mari, Nurol GYO Mimarlık Öğrencileri Yarışması, ŞehircilikGünü, Ayışığı Vadi Evler,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.