Legrand’dan sıva üstü çözümler için Forix IP44 | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
Legrand’dan sıva üstü çözümler için Forix IP44
08 Subat 2019, Cuma 15:19:23
Legrand’dan sıva üstü çözümler için Forix IP44
Montaj ve kurulumda rahatlık ve güvenin ismi
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Sıva üstü anahtar-priz serisi Forix IP44 ile Legrand, konutlarda, çalışma ortamlarında, ticari alanlarda sunmuş olduğu yenilikçi ve gelişmiş çözümlerle ihtiyaçlara uygun çözümler sunuyor. Komple ve çok amaçlı farklı uygulamalar için uygunluğuyla göze çarpan Forix IP44, ergonomik tasarımı, yenilikçi çözümleri ve kolay kurulumunun yanı sıra özel LED lamba aksesuarıyla da ışıklandırılabiliyor.

Dünyanın referans olarak gösterdiği Legrand kalitesini, sade bir şıklıkla birlikte sunan Forix IP44 sıva üstü anahtar-priz serisi, estetik tasarımı ve kolay montaj özellikleriyle fark yaratıyor.

Sürdürülebilir dünya için…

Fiyatın yanı sıra kalitenin de önemli olduğu her tür projeye uyumluluğuyla ön plana çıkan Forix IP44 ile Legrand, anahtar-prizlerin suya ve toza karşı korunmasını, yaşam alanlarının yıllara meydan okumasını sağlıyor. IP44 koruma seviyesi ile suya ve toza karşı koruma sunan Forix IP44, kompakt ve sade tasarımıyla da beğeni topluyor. Tüm tasarımlarla uyumlu düşük enerji tüketimi için LED lambalar ile ışıklandırma yapılan Forix IP44, Legrand’ın sürdürülebilir dünyaya bakış açısını da kanıtlıyor.

Montaj kolaylığı… 

Güvenli ve kolay kurulum ile birlikte yüksek seviye koruma sağlayan Forix IP44, duvar yüzeyi çok düzgün değilse bile sunmuş olduğu “hizalama noktası” özelliği sayesinde yatay işaretleme ile kullanıcısına kolay hizalama avantajı sunuyor. Kırılabilir ve kesilebilir kablo girişleri sayesinde farklı çaplardaki kabloların ürüne kolayca monte edilmesine izin veriyor. Parlak görünümü ve ışıklandırılabilir ergonomik tasarımıyla da yaşam alanlarını kişiselleştirmenin ismi oluyor. Yeni eğilimler ve ihtiyaçlarla şekillenen, yeni sistemlere uygun olmasıyla göze çarpan Forix IP44, Legrand’ın inovasyona olan bakış açısını kanıtlıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


2388 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Legrand, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Legrand’dan sıva üstü çözümler için Forix IP44 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
NazeninKonaklarıÇengelköy, City Stars , Edinburg, Thea Blue, Quasar Golf Cub 2013, Organize Sanayi, Borusanlojistik, SİF İş Makinaları, Adnan Bali, Özellikle Vitrifiye Seramik Sağlık Gereçleri sektörü, AydoğanparkTuzla, Park Elektrik, sandalyeci, Foça, Trendist, ArGeMerkezi, İstanbul Emlak, Finansal İstikrar Raporu, Eston Deniz, MAPIC Ödül Töreni, mercan, Nef Global, YataşBedding, OVO, Huzurluİnşaat , Esen Akyar, Balcıoğlu Şirketler Grubu, Rahşan Tan, Piano, Tarihi Haydarpaşa Kampüsü,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.