Legrand’dan sıva üstü çözümler için Forix IP44 | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
Legrand’dan sıva üstü çözümler için Forix IP44
08 Subat 2019, Cuma 15:19:23
Legrand’dan sıva üstü çözümler için Forix IP44
Montaj ve kurulumda rahatlık ve güvenin ismi
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Sıva üstü anahtar-priz serisi Forix IP44 ile Legrand, konutlarda, çalışma ortamlarında, ticari alanlarda sunmuş olduğu yenilikçi ve gelişmiş çözümlerle ihtiyaçlara uygun çözümler sunuyor. Komple ve çok amaçlı farklı uygulamalar için uygunluğuyla göze çarpan Forix IP44, ergonomik tasarımı, yenilikçi çözümleri ve kolay kurulumunun yanı sıra özel LED lamba aksesuarıyla da ışıklandırılabiliyor.

Dünyanın referans olarak gösterdiği Legrand kalitesini, sade bir şıklıkla birlikte sunan Forix IP44 sıva üstü anahtar-priz serisi, estetik tasarımı ve kolay montaj özellikleriyle fark yaratıyor.

Sürdürülebilir dünya için…

Fiyatın yanı sıra kalitenin de önemli olduğu her tür projeye uyumluluğuyla ön plana çıkan Forix IP44 ile Legrand, anahtar-prizlerin suya ve toza karşı korunmasını, yaşam alanlarının yıllara meydan okumasını sağlıyor. IP44 koruma seviyesi ile suya ve toza karşı koruma sunan Forix IP44, kompakt ve sade tasarımıyla da beğeni topluyor. Tüm tasarımlarla uyumlu düşük enerji tüketimi için LED lambalar ile ışıklandırma yapılan Forix IP44, Legrand’ın sürdürülebilir dünyaya bakış açısını da kanıtlıyor.

Montaj kolaylığı… 

Güvenli ve kolay kurulum ile birlikte yüksek seviye koruma sağlayan Forix IP44, duvar yüzeyi çok düzgün değilse bile sunmuş olduğu “hizalama noktası” özelliği sayesinde yatay işaretleme ile kullanıcısına kolay hizalama avantajı sunuyor. Kırılabilir ve kesilebilir kablo girişleri sayesinde farklı çaplardaki kabloların ürüne kolayca monte edilmesine izin veriyor. Parlak görünümü ve ışıklandırılabilir ergonomik tasarımıyla da yaşam alanlarını kişiselleştirmenin ismi oluyor. Yeni eğilimler ve ihtiyaçlarla şekillenen, yeni sistemlere uygun olmasıyla göze çarpan Forix IP44, Legrand’ın inovasyona olan bakış açısını kanıtlıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


1135 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Legrand, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Legrand’dan sıva üstü çözümler için Forix IP44
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Nitron Condense Yoğuşmalı kombi, Avrupa Birliğ, Antoine de Saint Exupéry, Plus ROOM, Başyazıcı Holding , TekfenEmlakGeliştirme, Fe­ner­bah­çe ku­lü­bü, TüpGeçiş, Çatı Ustası, RönesansHolding , Birleşmiş Mimarlık , Diyarbakır Eğil İlçe Eğitim Müdürlüğü, Alaköprü Barajı, 8..Ulusal Mimarlık Peyzaj Ödülü, Stat, NebilÖztürk, HatayBelediyesi, Derya GÜNGÖR ÖZÇELEBİ, AyÇelik, Metsan İnşaat, Steelife, ER KONUT, Mardav A.Ş., BERGRESRüzgarSantrali , Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, CoolTouch®, Tricon, KONE IDE 300™, PanaYapı, Cengiz Enerji,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.