Skyland İstanbul’da “En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar” Dönemi Başladı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
Skyland İstanbul’da “En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar” Dönemi Başladı
08 Subat 2019, Cuma 15:32:23
Skyland İstanbul’da “En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar” Dönemi Başladı
Rezidanslar 4.900 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Eroğlu Yapı tarafından hayata geçirilen Skyland İstanbul, 0.98 faizli 120 ay 4.900 TL taksit seçeneği ile rezidans sahibi olmak isteyenler için en cazip yatırım teklifini sunuyor. Yeni kampanyadan yararlanmak isteyenler, huzur, güven ve kaliteyle özdeşleşen rezidanslara hemen taşınabiliyor. Kampanya kapsamında ofisler ise 50 ay vade farksız 9.700 TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcıları bekliyor.

Benzersiz fiyat ve ödeme seçenekleri sunmaya devam eden Skyland İstanbul, 0.98 faizli 120 ay 4.900 TL taksit ile İstanbul’un zirvesine, üstün standartlarda bir rezidans yaşamına davet ediyor. Kampanya kapsamında yatırımcılara, 1+0’dan 4+1’e kadar her ihtiyaca uygun daire seçenekleri içeren Tower Residence, geniş balkonlarıyla yaşam alanlarını büyüten Teras Evler, 10.000 metrekarelik özel peyzaj alanı ile özellikle de çocuklu ailelerin vazgeçilmezleri arasında yerini alan Sky Residence sunuluyor. Skyland İstanbul sakinleri akıllı bina teknolojileri aracılığıyla concierge hizmetlerine erişebiliyor, teknik servis, sağlık görevlisi ve alışveriş gibi çeşitli hizmetlerden faydalanabiliyor. Rezidanslarda bulunan iklimlendirme teknolojisi, farklı mekânlarda farklı ısı değerleri oluşturarak daha konforlu ve tasarruflu bir yaşama olanak sağlarken, touch panel, tüm aydınlatma ve iklimlendirme sisteminin mobil cihazlar ve bilgisayarlar aracılığıyla kontrol ve kumanda edilebilmesi ile öne çıkıyor.

9.700 TL’den başlayan fiyatlarla modern iş yaşamına uygun ofis sahibi olun!

Kampanya kapsamında ayrıca, Skyland İstanbul bünyesinde yer alan, modern iş dünyasının günlük ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bölümler ve ince detaylar içeren Tower, Loft ve Flat ofisler, 50 ay vade farksız 9.700 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Tower Ofisler, 360 derece manzarasıyla şehrin dört mevsimini iş alanlarına getiriyor. Tek katta 190 m²’den 4600 m²’ye kadar genislik sunan Loft Ofisler, 8 metre tavan yüksekliği ile ferah bir çalışma alanı yaratıyor. Toplam 7 kattan oluşan Flat Ofisler ise tek katta 1100 m² alan sunarken, birleştirilebilir katlarıyla Cendere caddesi üzerinden direk giriş imkanı da sağlıyor. 6 bağımsız bölümden oluşan Loft ve Flat ofislerin her bir bölümünde farklı giriş, lobi, güvenlik ve doğrudan Gastro Court alanına çıkan asansörler gibi detaylar da hayatı kolaylaştırıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


1683 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Eroğlu Yapı, Skyland İstanbul,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Skyland İstanbul’da “En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar” Dönemi Başladı
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
HyundaiElevatorTürkiye, A+ Ofis Projesi, Bostancıoğlu Mimarlık, toplantı AYD, 77 Milyon liralık Tesis, Yatırımları Konferansı . , Aziz Demir, Atila Gürses , Volvo, Maltepe Aydınevler, GÜMTOB, Balahatun İlköğretim Okulu, Bağyurdu, basın ekspres, Dijital BUS, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü (AYGM), Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş, Ege Yapı Group, Aziz Kocaoğlu, Bakırköy46, Kuleli Evleri Projeleri, Kale Avrasya Pencere Fuarı, Governador Plácido Castelo Stadyumu, CoveringsFuarı, Urban, INSEAD, Ahmet Kurşunlu, Hamza Öner, Masterpro Saf Akrilik, Aray Dış Ticaret,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.