Skyland İstanbul’da “En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar” Dönemi Başladı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
Skyland İstanbul’da “En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar” Dönemi Başladı
08 Subat 2019, Cuma 15:32:23
Skyland İstanbul’da “En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar” Dönemi Başladı
Rezidanslar 4.900 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Eroğlu Yapı tarafından hayata geçirilen Skyland İstanbul, 0.98 faizli 120 ay 4.900 TL taksit seçeneği ile rezidans sahibi olmak isteyenler için en cazip yatırım teklifini sunuyor. Yeni kampanyadan yararlanmak isteyenler, huzur, güven ve kaliteyle özdeşleşen rezidanslara hemen taşınabiliyor. Kampanya kapsamında ofisler ise 50 ay vade farksız 9.700 TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcıları bekliyor.

Benzersiz fiyat ve ödeme seçenekleri sunmaya devam eden Skyland İstanbul, 0.98 faizli 120 ay 4.900 TL taksit ile İstanbul’un zirvesine, üstün standartlarda bir rezidans yaşamına davet ediyor. Kampanya kapsamında yatırımcılara, 1+0’dan 4+1’e kadar her ihtiyaca uygun daire seçenekleri içeren Tower Residence, geniş balkonlarıyla yaşam alanlarını büyüten Teras Evler, 10.000 metrekarelik özel peyzaj alanı ile özellikle de çocuklu ailelerin vazgeçilmezleri arasında yerini alan Sky Residence sunuluyor. Skyland İstanbul sakinleri akıllı bina teknolojileri aracılığıyla concierge hizmetlerine erişebiliyor, teknik servis, sağlık görevlisi ve alışveriş gibi çeşitli hizmetlerden faydalanabiliyor. Rezidanslarda bulunan iklimlendirme teknolojisi, farklı mekânlarda farklı ısı değerleri oluşturarak daha konforlu ve tasarruflu bir yaşama olanak sağlarken, touch panel, tüm aydınlatma ve iklimlendirme sisteminin mobil cihazlar ve bilgisayarlar aracılığıyla kontrol ve kumanda edilebilmesi ile öne çıkıyor.

9.700 TL’den başlayan fiyatlarla modern iş yaşamına uygun ofis sahibi olun!

Kampanya kapsamında ayrıca, Skyland İstanbul bünyesinde yer alan, modern iş dünyasının günlük ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bölümler ve ince detaylar içeren Tower, Loft ve Flat ofisler, 50 ay vade farksız 9.700 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Tower Ofisler, 360 derece manzarasıyla şehrin dört mevsimini iş alanlarına getiriyor. Tek katta 190 m²’den 4600 m²’ye kadar genislik sunan Loft Ofisler, 8 metre tavan yüksekliği ile ferah bir çalışma alanı yaratıyor. Toplam 7 kattan oluşan Flat Ofisler ise tek katta 1100 m² alan sunarken, birleştirilebilir katlarıyla Cendere caddesi üzerinden direk giriş imkanı da sağlıyor. 6 bağımsız bölümden oluşan Loft ve Flat ofislerin her bir bölümünde farklı giriş, lobi, güvenlik ve doğrudan Gastro Court alanına çıkan asansörler gibi detaylar da hayatı kolaylaştırıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


3655 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Eroğlu Yapı, Skyland İstanbul,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Skyland İstanbul’da “En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar” Dönemi Başladı 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Hüsnü Murat Er, Arnikon Mühendislik Yapı Makineleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Hanwha Techwin , BakyapıBursaPrestijOptimum, Fortune Türkiye, Ahmet Erdem, Figen Çiloğlu, İstikbal Mobilya, Amerika, ICSGİstanbul2016, DedemanElazığ, Dr. Zeki CANDAN, Eyfel Yapı, DERİNCE, .Enerjisa, Hakan Yalçın, Enerya, Jet Fadıl, Öğr. Gör. Dr. Zeynep Durmuş Aslan, VistaGarden, NurolGYO, Starcity Outlet Center , BatimatFuarı, Kız Öğrenci Yurdu, İbrahim Genç, Erbek Nif, Döveç Group, İlkoİaç, YingliSolarTürkiye, West Gate Residence,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.