Fatma Çelenk Ant Yapı'da Genel Koordinatörlük görevine getirildi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
Fatma Çelenk Ant Yapı'da Genel Koordinatörlük görevine getirildi
11 Subat 2019, Pazartesi 16:02:18
Fatma Çelenk Ant Yapı'da Genel Koordinatörlük görevine getirildi
Türkiye’nin en büyük proje geliştirme firmalarından ve uluslararası alanda en çok iş yapan 86 müteahhitten biri olan Ant Yapı’da genel koordinatörlük görevine sektörün deneyimli isimlerinden F. Fatma Çelenk getirildi. Çelenk, Ant Yapı’nın Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Koordinatörü olarak görev yapacak.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Mimar Sinan Üniversitesi mezunu olan Fatma Çelenk, profesyonel iş hayatına TRT’de başladı. İngiltere Pinewood Stüdyoları ile ABD Universal Stüdyoları’nda sinema ve TV endüstrisi üzerinde proje bazlı çalışmalar yaptıktan sonra, kariyerine Doğan Grubu bünyesinde Halkla İlişkiler Müdürü olarak devam etti.

Profesyonel kariyerini; Orsa Stratejik İletişim Danışmanlığı’na geçerek şirket ortağı-yönetim kurulu üyesi olarak sürdüren Çelenk; ilk girişimciliğini 4FACE Marka ve İletişim Danışmanlığı şirketini kurarak yaptı. 2008’de Soyak Holding Kurumsal İletişim Koordinatörü olarak atandı. Geliştirdiği ve sorumluluğunu aldığı yenilikçi lansman ve sosyal sorumluluk projeleri ile ulusal ve uluslararası ödüllerin sahibi oldu. 


Birçok konferans ve üniversitede seminer veren Çelenk, 2015-2018 yılları arasında Bahçeşehir Üniversitesi RE-MBA’de, 2018’den itibaren de Özyeğin Üniversitesi İşletme fakültesi MBA programında eğitim veriyor.

Harvard Business Review Türkiye ve Marketing Türkiye Blog Yazarı olan Çelenk aynı zamanda; KİD (Kurumsal İletişimciler Derneği) ve TKSSD (Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, GKL (Gayrimenkulde Kadın Liderler) İcra Kurulu Üyesi ve mentoru, GYODER (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği) Eğitim Komitesi Üyesi ve TurkishWin üyesi ve mentorudur.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


2325 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ant Yapı, Fatma Çelenk,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Fatma Çelenk Ant Yapı'da Genel Koordinatörlük görevine getirildi 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Özgüven Mimarlık, Kutanoğlu İnşaat, ErdalÇalıkoğlu, 2014 Blue Stars, Aşçıoğlu İnşaat ve Emlak Konut GYO, Yapkim, 2846 Bordeaux, Vizyoner17 , İstanbulGayrimenkulFuarı, Newista Life, ATA Portföy, Güney Kore, Mehmet Ali Söğüt , “Push and Wash”, Niğde Bor Enerji İhtisas Endüstri Bölgesi, Turgut Uyar, Eşref Zeka, ÇalıkHolding, IQThea, Naturawood, Siemens Sanat, EmreÖzer, Eczacıbaşı İnovasyon Ödülleri, Lapis Han, GlobalHydro, Maknoon Grup, Sea Pearl Ataköy, MetransBinası, GNYAPI, Reflection,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.