Fatma Çelenk Ant Yapı'da Genel Koordinatörlük görevine getirildi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
Fatma Çelenk Ant Yapı'da Genel Koordinatörlük görevine getirildi
11 Subat 2019, Pazartesi 16:02:18
Fatma Çelenk Ant Yapı'da Genel Koordinatörlük görevine getirildi
Türkiye’nin en büyük proje geliştirme firmalarından ve uluslararası alanda en çok iş yapan 86 müteahhitten biri olan Ant Yapı’da genel koordinatörlük görevine sektörün deneyimli isimlerinden F. Fatma Çelenk getirildi. Çelenk, Ant Yapı’nın Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Koordinatörü olarak görev yapacak.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Mimar Sinan Üniversitesi mezunu olan Fatma Çelenk, profesyonel iş hayatına TRT’de başladı. İngiltere Pinewood Stüdyoları ile ABD Universal Stüdyoları’nda sinema ve TV endüstrisi üzerinde proje bazlı çalışmalar yaptıktan sonra, kariyerine Doğan Grubu bünyesinde Halkla İlişkiler Müdürü olarak devam etti.

Profesyonel kariyerini; Orsa Stratejik İletişim Danışmanlığı’na geçerek şirket ortağı-yönetim kurulu üyesi olarak sürdüren Çelenk; ilk girişimciliğini 4FACE Marka ve İletişim Danışmanlığı şirketini kurarak yaptı. 2008’de Soyak Holding Kurumsal İletişim Koordinatörü olarak atandı. Geliştirdiği ve sorumluluğunu aldığı yenilikçi lansman ve sosyal sorumluluk projeleri ile ulusal ve uluslararası ödüllerin sahibi oldu. 


Birçok konferans ve üniversitede seminer veren Çelenk, 2015-2018 yılları arasında Bahçeşehir Üniversitesi RE-MBA’de, 2018’den itibaren de Özyeğin Üniversitesi İşletme fakültesi MBA programında eğitim veriyor.

Harvard Business Review Türkiye ve Marketing Türkiye Blog Yazarı olan Çelenk aynı zamanda; KİD (Kurumsal İletişimciler Derneği) ve TKSSD (Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, GKL (Gayrimenkulde Kadın Liderler) İcra Kurulu Üyesi ve mentoru, GYODER (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği) Eğitim Komitesi Üyesi ve TurkishWin üyesi ve mentorudur.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


704 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ant Yapı, Fatma Çelenk,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Fatma Çelenk Ant Yapı'da Genel Koordinatörlük görevine getirildi
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
ARİS PARK RESİDENCE, Avrasya Tüneli, Kenan Çebi, EnderÖzatay, Nuri Otay, Bosch, Ramada Resort Lara, Serdar Plastik A.Ş, Sağlıklı kentler, Finlandiya, CevatKazma, LEED Platinum sertifikas, Evren Başbuğ, inşaat atıkları, MuratAkyüz, Hüseyin Başaran , FMV Işık Okulları, BengüÖner, LG THERMA V, Denizli İhracatçılar Birliği, Prof. Dr. Mustafa Öztürk , Bayburt Grup, Maad Ehsan Abduljawad, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı, MIBC, kör kalıp, Medical, İPKB, NurettinÖzceviz, RönesansBiz,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.