Kar Yapı, Evim Türkiye Fuar'ında gurbetçilerle buluştu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
Kar Yapı, Evim Türkiye Fuar'ında gurbetçilerle buluştu
11 Subat 2019, Pazartesi 16:23:55
 Kar Yapı, Evim Türkiye Fuar'ında  gurbetçilerle buluştu
Almanya'da düzenlenen Evim Türkiye Fuarı'nda gurbetçilerle buluşan Kar Yapı, standında yüzlerce kişiyi ağırlayarak 12 adet ön satış sözleşmesi imzaladı. Üç gün süren fuarda 'Edonia Garden' projesi yoğun ilgiyle karşılandı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye'nin önde gelen müteahhitlerinin tüm ihtiyaçlarına yanıt veren Kar Group çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Kar Yapı, Almanya'nın Düsseldorf kentinde düzenlenen fuarda gurbetçi vatandaşlarla buluştu. Üç gün süren ve binlerce kişiyi ağırlayan fuarda 'Edonia Garden' projesini tanıtan Kar Yapı, 12 adet ön satış sözleşmesi imzaladı.  

Türkiye’de bir ev sahibi olmayı hayal eden gurbetçilerin ayağına giderek Pendik'te hayata geçirdiği 'Edonia Garden' projesini tanıtan ve yoğun ilgiyle karşılaştıklarını ifade eden Kar Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Üçüncü, bu yıl ilk kez düzenlenen fuardan beklentilerinin de üzerinde verim sağladıklarını belirtti. 

Fuarla ilgili bilgi veren Üçüncü "Fuar, 3 milyondan fazla Türk’ün yaşadığı Almanya’ya ve komşu ülkelere hitap ediyor olmasından dolayı büyük önem taşıyor. Birikimlerini Türkiye'den ev alarak değerlendirmek isteyen gurbetçilerimiz için büyük bir fırsat sunduk. Onlar da bu fırsatın önemini gördüler ve ciddi ilgi gösterdiler. Üç gün boyunca yüzlerce kişiyi ağırlayarak projemizi tanıtma fırsatı bulduk. Maketimiz özellikle ilgi çekti. Gurbetçi vatandaşlar maket üzerinde incelemeler yaparak projeyi yerinde görmek için Türkiye'ye geleceklerini ifade ettiler. Fuarda ayrıca 12 adet ön satış sözleşmesi imzaladık" dedi.

Kar Yapı tarafından Pendik'te hayata geçirilen 'Edonia Garden' 10'ar katlı 4 blokta 388 adet konut ve 12 adet ticari üniteden oluşuyor. Metrekare büyüklükleri brüt 62.49 m2 ila 147.41 m2 arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana gelen proje, geniş sosyal donatı ve spor alanlarına sahip bulunuyor. Dokuz dönüm peyzaj ve açık alanı olan projede; açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, basketbol sahası, fitness center, hamam, sauna, buhar odası, kapalı ve açık çocuk oyun alanları, kafeterya, süs havuzları ve yürüyüş yolları yer alıyor. ‘Edonia Garden’, iki katlı otopark ve her daireye özel bir araçlık alan imkanıyla da öne çıkıyor. Lokasyon ve ulaşım kolaylığıyla da farklılaşan 'Edonia Garden', merkezi noktalara yakınlığıyla da dikkat çekiyor. 

 KAYNAK: İnşaat&Yatırım 3598 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kar Yapı, Edonia Garden, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kar Yapı, Evim Türkiye Fuar'ında gurbetçilerle buluştu 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Hakan Yüksel, FRTA601, Onduser, BienAtaşehir, Serdar Ayırtman, Aquatherm Fuarı, Deep Forest karo serisi, IQAlüminyumSistemleri, Fuel Oil Dönüşüm Projesi, ACIWorld, “Queens”, Flokser Kimya, “Eğiticilerin Eğitimi” , Yarını İnşa Et, Yaşar Arslan, Maltepe Aydınevler, KadirTopbaş, ParkDedemanTrabzon, Arnaldo Restelli, Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman, Fibabank, Nuhpanel, KadirTokman, 11. SOLAREX İSTANBUL 2018, Cemal Onaran, OCS, Neşecan Çekici, REIDIN – İSTEEND, LUSH HOTEL & HOUSES, Sinpaş Country,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.