Ev ve ofisinizde yeriniz yoksa, DepoPro’da yeriniz var | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
Ev ve ofisinizde yeriniz yoksa, DepoPro’da yeriniz var
12 Subat 2019, SALI 14:53:15
Ev ve ofisinizde yeriniz yoksa, DepoPro’da yeriniz var
Günümüzde minimalist bir yaklaşımla tasarlanan ev ve iş yerleri, özen gösterdiğiniz, değer verdiğiniz eşyalarınızı bir arada saklayacak mekanları sunmakta yetersiz kalırken, DepoPro yeni nesil depolama çözümleriyle eşyalarınıza güvenli bir adres sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Günümüzde minimalist bir yaklaşımla tasarlanan ev ve iş yerleri, özen gösterdiğiniz, değer verdiğiniz eşyalarınızı bir arada saklayacak mekanları sunmakta yetersiz kalırken, DepoPro yeni nesil depolama çözümleriyle eşyalarınıza güvenli bir adres sunuyor.  Yılın en çok bir iki ayında kullanabildiğiniz kayak takımlarınız, kullanmak için havaların güzelleşmesini beklediğiniz bisikletiniz, büyük çocuğunuzdan küçüğüne kalan ve hala yepyeni duran eşyalarınız için DepoPro, 5.000 metrekarenin üzerinde kapalı mekanda, esnek ve pratik depolama alanları sağlıyor. En küçüğü 2,7 metreküp olmak üzere her ihtiyaca yönelik depolama hizmeti veren DepoPro, ayda 75 TL+KDV’den başlayan uygun fiyat seçenekleriyle kullanıcıların yaşamını kolaylaştırıyor. 

Depolar, yalnızca gözden çıkardığınız eşyalar için değil, zarar görmeden korumak istediğiniz, ancak belli zamanlarda, mevsimine göre kullanabildiğiniz eşyalarınız için de hayati öneme sahip. Karın yoğunlaşmasını bekleyen, yılda en fazla bir iki ay kullanabildiğiniz kayak takımlarınız, kullanmak için havaların güzelleşmesini beklediğiniz bisikletiniz, büyük çocuğunuzdan küçüğüne kalan ve hala yepyeni duran oyuncaklar ve eşyalarınız gibi… 

Günümüz koşullarında minimalist bir yaklaşımla tasarlanan ev ve iş yerleri, özen gösterdiğiniz, değer verdiğiniz bu eşyaların hepsini bir arada tutacak mekanları sunmakta ne yazık ki yetersiz kalıyor. İşte bu noktada evlere ve ofislere sığmayanlara yeni nesil depolama çözümleri sağlayan DepoPro devreye girerek, “Yeriniz Yoksa, Yerimiz Var” sloganıyla zamanı geldiğinde kullanmaya can attığınız eşyalarınızı saklayabileceğiniz, her ihtiyaca uygun çözümler sunuyor.  

Eşyalarınız DepoPro’da güvende

5.000 metrekarenin üzerinde kapalı mekanda hizmet veren DepoPro, en küçüğü 2,7 metreküp olmak üzere çok çeşitli hacimlerde depolama alanları sağlayarak gözünüzden sakındığınız bu eşyalar için güvenilir bir adres sunuyor. Ayda 75 TL+KDV’den başlayan uygun ücretlendirme seçenekleriyle kullanıcıların hayatını kolaylaştırırken, gelişmiş teknolojiye sahip özel güvenlik altyapısı ve 24 saat elektronik izleme sistemiyle eşyaları koruma altına alıyor. 

Özenle saklanması gereken eşyalarınız için…

DepoPro, depolama hizmetinden faydalanmak isteyenlerin bu süreçte gerekli olan her türlü ihtiyacını düşünerek, müşteriye özel hizmetler de sunuyor. Yeni nesil depolama çözümlerinden biri olan DepoPro Kırtasiye, depolamaya karar veren ancak bu işlemi gerçekleştirirken köpük, koli bandı, ambalaj ya da raf gibi kırtasiye malzemelerine gereksinim duyanların bu ürünlere uygun fiyatlarla ulaşmalarını sağlıyor. Diğer kullanıcı dostu hizmet olan DepoPro Nakliye ise bu noktada devreye giriyor. Kullanıcılar, ister kendi araçları, ister DepoPro’nun sağlayacağı araçlarla eşyalarının nakliye işlemini yine çok uygun fiyatlarla sağlayabiliyor, depo içi yerleşimlerini rahatça gerçekleştirebiliyorlar.     

DepoPro Mağaza ile kazandıran depo

DepoPro’nun getirdiği en önemli yeniliklerinden biri ise DepoPro Mağaza. Kullanılmayan eşyalar,  DepoPro Mağaza’da satışa çıkarılabiliyor ve değerinde bir fiyatla yeni kullanıcısına ulaşıyor. DepoPro Mağaza, kullanıcıların eski eşyalardan kolaylıkla kurtulmalarını sağlarken bir yandan da atıl duran varlıkları kazanca döndürerek ekonomik açıdan destek sağlayan bir platform görevi üstleniyor. DepoPro’nun kazandıran hizmet seçeneklerine, http://depopro.com.tr/ adresinden ulaşılabiliyor.  

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


2084 kez okunmuştur.


ETİKETLER : DepoPro,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ev ve ofisinizde yeriniz yoksa, DepoPro’da yeriniz var 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Vario gömme aspiratör, Hakan Aydoğdu, Brain Stacy, Pulsarİnşaat, Yunak Evleri, Kayısı, AkbatıAVYM, MemorialHastanesi, Chief Design Officer, Vivia, Azerbaycan Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı, 2013 Uluslararası İş Makinaları Kongresi , akrones, MaksemGrup, İzmir Otoyolu Projesi, SILVERLINE, Dilovası Raporu, IRAQ BUILD Fuarı, GüvençÖzel, Hakan Özhuy, Natural Stone 10. Uluslararası Mermer, Kula, 3D, İstanbul Doors Group, Erol Yeğin, Voestalpine, Visconte, Demir La Vida, Emre Gürcan, Metin Tırış,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.