Babacan Holding "Konutta Tanzim Satış" Dönemini Başlattı! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
Babacan Holding "Konutta Tanzim Satış" Dönemini Başlattı!
04 Mart 2019, Pazartesi 11:19:24
Babacan Holding
BABACAN PALACE’TA HIZLI DAVRANAN, SINIRLI SAYIDA DAİREDE %25 İNDİRİMLE “YENİ NESİL LÜKS” VE KONFORLA TANIŞACAK.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Gayrimenkul sektörüne kazandırdığı güvenilir, kaliteli ve yüksek katma değer sağlayan projeleriyle fark yaratan Babacan Holding, gerçekleştirdiği kampanyalarla da sektörde ilk olmayı sürdürüyor. Holding, sektöre “Yeni nesil lüks” tanımını getirdiği, Beylikdüzü’nün en lüks projesi olarak gösterilen Babacan Palace için “Tanzim Satış Kampanyası” başlattı. Mart sonuna kadar hızlı davranan yatırımcılar, projedeki sadece 20 daire için %25 indirim sunulan kampanya aracılığıyla, konutta “Yeni nesil lüks” kavramıyla tanışacak. Mart ayı sonuna kadar sürecek tanzim satış kampanyasında 288.000 TL’lik bir daire 216.000 TL’ye düşüyor.

Mehmet Babacan: “Yatırımcılarımızın tek yapması gereken, hızlı davranmak”

"Kampanya Mart ayı sonuna kadar geçerli olacak’’

Babacan Holding olarak lüksün ulaşılmaz algısını kırarak lüks rezidans konforunu çok özel fiyatlarla yatırımcılarla buluşturdukları Babacan Palace için hazırladıkları “Tanzim Satış Kampanyası” ile yine sektörde bir ilke imza attıklarını vurgulayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, kampanyaya ilişkin şu bilgileri paylaştı: “Modern mimari anlayışını günümüz teknolojisiyle buluşturduğumuz Babacan Palace, bu yönüyle “Yeni Nesil Lüks” kavramını sektörle tanıştırdığımız çok ayrıcalıklı bir proje. Projemiz, geliştirdiğimiz “Tanzim Satış Kampanyası” ile de ayrı bir ayrıcalık kazanıyor. Kampanyamızda, projemizdeki sadece 20 daire için yatırımcılarımıza yüzde 25 indirim fırsatı sunuyoruz. Kampanyadan yararlanmak isteyen yatırımcılarımızın tek yapması gereken, hızlı davranmak. Çünkü kampanyamız Mart ayı sonuna kadar geçerli olacak”

"288.000 TL’lk daire 216.00 TL’ye düşüyor’’

Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan %25’lik büyük indirimle Babacan Palace projesindeki sınırlı sayıdaki dairede son dönemin en önemli fırsatını sunduklarını söyledi: "Tanzim Satış Kampanyamızın büyük ilgi görmesini bekliyoruz. Hem indirimin oranı çok yüksek hem de sınırlı sayıda daire için geçerli olacak. Deyim yerindeyse yetişen alacak. Mart ayı sonuna kadar sürecek tanzim satış kampanyasında 288.000 TL’lik bir daire 216.000 TL’ye düşüyor. Bu indirim şu anda gayrimenkul sektörü için çok iddialı bir kampanya. Hem oturum hem de yatırım düşünenler bu fırsatı kaçırmamalı.’’

5 bin metrekarelik alanda yeni nesil ayrıcalıklı hizmetler

Lüksün tanımını yeniden yaparak lüks rezidans konforunu çok özel fiyatlarla sunan Babacan Palace,5 bin metrekarelik alanda bir blok zemin ve 20 kattan oluşuyor. Osmanlı saraylarını andıran mimarisini modern yaşam ile buluşturan projede, yeni nesil ayrıcalıklı hizmetler de yatırımcılara sunuluyor. Resepsiyon ve kat hizmetleri, türk hamamı, sauna, buhar ve masaj odası, açık yüzme havuzu, spor salonu, playstation odası ve sinema odası gibi donatılarıyla Beylikdüzü’nün en lüks projesi olarak gösteriliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1411 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Babacan Holding, Mehmet Babacan, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Babacan Holding "Konutta Tanzim Satış" Dönemini Başlattı! 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Bekir Sütcü, İnönü Stad, Hekim Yapı, SVEZA Group, SestosKoltukTakımı, Enexion Haftalık Enerji Piyasa Raporu, Cozy, Maison, Tunceli, MetroMall, Akşan Prokar Gayrimekul Yatırım A.Ş, Olimpiyat Oyunları, İÇDAŞ, Sinan Ak, Türk Traktör, kampanyalı projeler, Lara Family Club Oteller, Santralistanbul Enerji Müzesi, Arkiv Seçkileri, Güven, Teksan Jeneratör, TepePAN, iflas erteleme, İstanbul PPPCoE, Cemalletin Sarar, Balat, Semih Boytorun, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu, AlitaTurizm, Bocci,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.