MESA KOZ'da yüzde 15'le Ayrıcalığınız Çok, Teslime Kadar Ödeme Yok | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
MESA KOZ'da yüzde 15'le Ayrıcalığınız Çok, Teslime Kadar Ödeme Yok
07 Mart 2019, Persembe 11:36:43
MESA KOZ'da yüzde 15'le Ayrıcalığınız Çok, Teslime Kadar Ödeme Yok
Anadolu Yakası’nın ulaşım, ticaret ve finans merkezi Kozyatağı’nda yaşam standartlarını zirveye çıkaran MESA KOZ cazip kampanya fırsatlarıyla sahiplerini bekliyor. Sadece %15 peşinatla teslime kadar ödeme yapmadan sahip olabileceğiniz Mesa Koz’da 31 Mart’a kadar %10 KDV indirim fırsatı da devam ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İstanbul’un en önemli kesişim noktalarından Kozyatağı Kavşağı’nın hemen yanı başında yer alan MESA KOZ, bölgesinin en modern ve ince mimari detaylarla tasarlanmış projesi olarak Kozyatağı’ nda fark yaratıyor. Gayrimenkul sektöründe 50 yıllık ödünsüz kalite anlayışı ve nitelikli yaşam alanlarıyla yaşam markası haline gelen MESA, eşsiz konuma ve seçkin detaylara sahip MESA KOZ projesinde ev sahibi olmak isteyenler için cazip kampanya fırsatları sunuyor. Kampanya kapsamında, MESA KOZ projesine sadece %15 peşinatla teslime kadar ödeme yapmadan sahip olmak mümkün. MESA KOZ projesinde ayrıca 31 Mart’a kadar %10 KDV indirimi avantajı uygulanıyor.

 Ferah ve Konforlu Detaylarla, Ayrıcalıklı Bir İç Dünya

Estetik tasarımı ve yüksek yaşam standartları ile bölgesinin referans projesi MESA KOZ, 280 bağımsız bölümden ve 28 kattan oluşuyor. Projenin 19’uncu katına kadar 1+1’ler ve 2+1’ler bulunuyor. MESA KOZ’da çok özel bir Lounge’ın hizmet vereceği 19’uncu katın üstünde ise daha büyük 2+1’ler, 3+1 daireler ve 4+1 Penthouse seçenekleri yer alıyor. MESA KOZ’da yüksek yaşam standartlarına, tarihi yarımadaya kadar uzanan, deniz ve kentin yer aldığı panoramik eşsiz manzara da eşlik ediyor.

Lüks Standartlarında Ötesinde Bir Yaşam Alternatifi

Her ihtiyaca rahatlıkla cevap veren yüksek nitelikli MESA KOZ projesi; açılır-kapanır havuzu ile dört mevsim yüzme ve günün yorgunluğunu keyifli bir havuz başı ortamında atma imkânı ile beraber benzersiz bir sauna deneyimi sunuyor. Çeşitli ekipmanlarla donatılmış fitness salonunun da hizmet vereceği proje, concierge, housekeeping ve vale hizmetleri ile MESA KOZ sakinlerini benzersiz ayrıcalıklarla tanıştırıyor.

Şehrin Merkezinde Kolay ve Hızlı Ulaşım

Seçkin yaşama dair tüm ihtiyaçlara kusursuz yanıt veren MESA KOZ, benzersiz konumu ile sakinlerine büyük bir ayrıcalık sunuyor. Birçok AVM, hastane ve eğitim kurumu MESA KOZ’a sadece birkaç dakika mesafede. MESA KOZ’da birkaç adımla 2 metro hattına da ulaşmak mümkün olacak. Proje ayrıca, Sahilyolu, Minibüs Yolu, E-5, TEM, Şile Yolu, Kuzey Marmara Yolu’na ve boğaz köprülerinin her üçüne birden kolay ve doğrudan bağlanma imkanı sağlayan kesişme noktasında yer alıyor. MESA KOZ, istenildiğinde yine birkaç adımda alışveriş için AVM’ye, yürüyüş için de 5 dakika içinde Bağdat Caddesi veya Sahil Yolu’na ulaşım sunuyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1429 kez okunmuştur.


ETİKETLER : MESA KOZ, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

MESA KOZ'da yüzde 15'le Ayrıcalığınız Çok, Teslime Kadar Ödeme Yok 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
ATO Congresium, Standart Mutfak Armatürleri, Novawood Thermowood Dişbudak, Berker, RT36RF, Vana, LasVegas, DoğuşGrubu, IF Design 2014 Ödülleri, Sarphan Finans Park Residence, itelligence, DuPont Türkiye Yapı Çözümleri, Özkan Yaman, Egal İnşaat, Aliağa Camii, “Wind Puf”, Hendek Üretim Tesisi, LIGNA PLUS DÜNYA AHŞAP ÖDÜLÜ, Ray Sigorta, ASBİAD, Amplio Emlak Yatırım A.Ş. Alaeddin Babaoğlu, KorayKartal, HayatTepeSuites, Albatros, Polimeks, En İyi Mobil Cihaz Uygulaması, Polyberk, BursaÇimento, ÇCSİB, Beşiktaş İnşaat ve Ticaret A.Ş. ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.