Siemens’ten esneklik sağlayan akıllı ocak | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
Siemens’ten esneklik sağlayan akıllı ocak
14 Mart 2019, Persembe 09:37:26
Siemens’ten esneklik sağlayan akıllı ocak
Siemens’in akıllı özelliklere ve yenilikçi teknolojiye sahip yeni davlumbaz entegreli ocakları, sensörleri sayesinde ısıyı sabit tutarak daha hassas pişirme sağlıyor ve yanmayı engelliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Siemens’in akıllı özelliklere ve yenilikçi teknolojiye sahip yeni davlumbaz entegreli ocakları, sensörleri sayesinde ısıyı sabit tutarak daha hassas pişirme sağlıyor ve yanmayı engelliyor. Pişirme alanının farklı boyutlardaki tencere ve tavalara göre ayarlanmasına olanak sağlayan teknolojisi ise yemek pişirmeyi daha esnek, kolay ve hızlı hale getiriyor. Ayrıca entegre davlumbazda yer alan sensörler yardımıyla ise buhar yoğunluğuna ve kokuya göre fan gücünü otomatik olarak ayarlıyor.

Yeniliklerin öncüsü Siemens Ev Aletleri’nin davlumbaz entegreli ocakları ile en özel sofralar için hazırlanan menüler, zamanında ve tam kıvamında sofralarda yerini alıyor.Siemens EX875LX34E Ankastre Induksiyonlu ocak, kullanıcılarına maksimum esneklik sağlayarak yemek yapmayı keyifli bir yolculuğa dönüştürüyor.

Tek pişirme bölgesi, binlerce olasılık

Tek dokunuşla aktive olan powerMove Plus özelliği, farklı sıcaklıklardaki 3 ısıtma bölgesini esnek şekilde kullanma olanağı sağlıyor. Ocağın ön kısmı en yüksek sıcaklıklarda yemek pişirilirken, arka kısmı pişen yemekleri sıcak tutmak için ideal bir alan oluyor.Bu ayrı alanları etkinleştirmek için tencereyi üstüne yerleştirmek yeterli. dual lightSlider ise pişirme yüzeyinin kolaylıkla kullanılmasına olanak sağlıyor. Ocak kapatıldığında tamamen görünmez olan yeni dual lightSlider, kullanımı rahat ve kolay olan arayüzü ile pişirme alanlarını kolaylıkla seçmeyi ve birleştirmeyi sağlıyor.

Yanmadan ve taşmadan pişirme teknolojisi

Siemens EX875LX34E davlumbaz entegreli induksiyonlu ocak ile yemeklerin taşma ya da yanma derdi kalmıyor. Opsiyonel olarak sunulan cookingSensorPlus teknolojisi ile yemeklerin taşmasını önlüyor. Tencereye takılan sensör, sayesinde, ocak ile etkileşim kurarak belirli bir ısıya ulaşıldığında sinyal veriyor. Frying SensorPlus ise ocaktaki sensörler, tavanın sıcaklığını ölçerek, istenen ısı seviyesine ulaşıldığında tavanın hep aynı ısı seviyesinde kalmasını sağlıyor. 

KAYNAK:İnşaat&Yatırım424 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Siemens, powerMove Plus, dual lightSlider,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Siemens’ten esneklik sağlayan akıllı ocak 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Eda Tahmaz, Güneşli Home Aves, Aydın Belediyesi, NovadaOutletSöke, Esat Oyan, Volvo Group, Mardav A.Ş., AlbarakaTürk, Turkcell Tepebaşı Plaza, Prof. Dr. Mustafa Erdik, Rflex, Green Option Orman Ürünleri, özhasek, mermer, Duygu Bircan, Soğuk Nötrler, PANASONIC, “Yılın Transfer Fiyatlandırması Şirketi”, Otopark, Armani, Mehmet Akkuş, Sultangazi, Nef 2, Bulutİnşaat, VenedikSarayları, Fairmont Hotel, System Box , daikin, Koton, HTML 5,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.