Siemens’ten esneklik sağlayan akıllı ocak | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
Siemens’ten esneklik sağlayan akıllı ocak
14 Mart 2019, Persembe 09:37:26
Siemens’ten esneklik sağlayan akıllı ocak
Siemens’in akıllı özelliklere ve yenilikçi teknolojiye sahip yeni davlumbaz entegreli ocakları, sensörleri sayesinde ısıyı sabit tutarak daha hassas pişirme sağlıyor ve yanmayı engelliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Siemens’in akıllı özelliklere ve yenilikçi teknolojiye sahip yeni davlumbaz entegreli ocakları, sensörleri sayesinde ısıyı sabit tutarak daha hassas pişirme sağlıyor ve yanmayı engelliyor. Pişirme alanının farklı boyutlardaki tencere ve tavalara göre ayarlanmasına olanak sağlayan teknolojisi ise yemek pişirmeyi daha esnek, kolay ve hızlı hale getiriyor. Ayrıca entegre davlumbazda yer alan sensörler yardımıyla ise buhar yoğunluğuna ve kokuya göre fan gücünü otomatik olarak ayarlıyor.

Yeniliklerin öncüsü Siemens Ev Aletleri’nin davlumbaz entegreli ocakları ile en özel sofralar için hazırlanan menüler, zamanında ve tam kıvamında sofralarda yerini alıyor.Siemens EX875LX34E Ankastre Induksiyonlu ocak, kullanıcılarına maksimum esneklik sağlayarak yemek yapmayı keyifli bir yolculuğa dönüştürüyor.

Tek pişirme bölgesi, binlerce olasılık

Tek dokunuşla aktive olan powerMove Plus özelliği, farklı sıcaklıklardaki 3 ısıtma bölgesini esnek şekilde kullanma olanağı sağlıyor. Ocağın ön kısmı en yüksek sıcaklıklarda yemek pişirilirken, arka kısmı pişen yemekleri sıcak tutmak için ideal bir alan oluyor.Bu ayrı alanları etkinleştirmek için tencereyi üstüne yerleştirmek yeterli. dual lightSlider ise pişirme yüzeyinin kolaylıkla kullanılmasına olanak sağlıyor. Ocak kapatıldığında tamamen görünmez olan yeni dual lightSlider, kullanımı rahat ve kolay olan arayüzü ile pişirme alanlarını kolaylıkla seçmeyi ve birleştirmeyi sağlıyor.

Yanmadan ve taşmadan pişirme teknolojisi

Siemens EX875LX34E davlumbaz entegreli induksiyonlu ocak ile yemeklerin taşma ya da yanma derdi kalmıyor. Opsiyonel olarak sunulan cookingSensorPlus teknolojisi ile yemeklerin taşmasını önlüyor. Tencereye takılan sensör, sayesinde, ocak ile etkileşim kurarak belirli bir ısıya ulaşıldığında sinyal veriyor. Frying SensorPlus ise ocaktaki sensörler, tavanın sıcaklığını ölçerek, istenen ısı seviyesine ulaşıldığında tavanın hep aynı ısı seviyesinde kalmasını sağlıyor. 

KAYNAK:İnşaat&Yatırım451 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Siemens, powerMove Plus, dual lightSlider,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Siemens’ten esneklik sağlayan akıllı ocak 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Şah Deniz Projesi, The Mandarins Acıbadem, Ela Quality Resort Otel, Bulmar, Celest Serisi, VitrA Talks, Ürgüp, Karmir Resort & Spa, Eaton , Wittmann, GalatasaraySporKulübü, Yetki Belgesi ve Sertifika Bedelleri, Onur Doktoru, İtalya Mobilya Sektörü, Daytonaserisi, Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Sur Yapı İlkbahar, Mahal Palas, Siyasi Gelişmeler Rosatom, Sine Fuarcılık, Support Sistem, Interior Design’s Best of Year, EPS Üreticileri Derneği, Concord İstanbul , Avrupa Konakları, İstanbulLight2017 , GOİC Genel Sekreteri Abdulaziz Bin Hamad Al-Ageel, LütfiKırdar, TorunTower, solarStoper,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.