Vefa Group Yeni Ürünü İle Sektöre Zaman Ve Maliyet Tasarrufu Getirdi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
Vefa Group Yeni Ürünü İle Sektöre Zaman Ve Maliyet Tasarrufu Getirdi
14 Mart 2019, Persembe 14:14:12
Vefa Group Yeni Ürünü İle Sektöre Zaman Ve Maliyet Tasarrufu Getirdi
Ekobord, Kendinden Boyalı Ürünü Ekobord Colorex İle Sektörde Çığır Açıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Ön üretimli yapı sektöründe, yüzde yüz yerli sermayeyle Türkiye’yi dünyada temsil eden bir noktaya yükselten Vefa Group, çevreyle dost, yüksek mukavemet ve montaj kolaylığına sahip cephe sistemleri markası Ekobord ile teknolojide sınır tanımıyor. Ekobord’un yeni Ar- Ge projesi olarak piyasaya sunulan Ekobord Colorex, kendinden boyalı özelliği ile cephe kaplamasından sonraki boyama ihtiyacını ortadan kaldırarak, sektöre zaman ve maliyet tasarrufu getiriyor. Zamanla tekrar boyama gerektirmeyen ve bu sebeple maliyet oluşturmayan ürün bunun yanında en zorlu iklim koşullarına uygun, yüksek su emme direnci ile dekoratif özelliği aynı anda buluşturuyor. 

Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarıyla ‘Değer üretim merkezi’ olarak en yeni teknolojileri sektöre kazandıran Vefa Group, Ekobord markasıyla geliştirdiği yeni ürünü Colorex ile sektörde fark yaratıyor. Her türlü iklim koşullarına dayanıklı olarak üretilen, yüksek su emme direncine sahip Colorex, üretim aşamasında katılan çeşitli renk pigmentleriyle kendinden boyalı halde üretim hattından çıkıyor. Sahip olduğu geniş renk alternatifleri ile kullanıcıların dış cephede her türlü renk beklentisine çözüm üreten Colorex, getirdiği zaman ve maliyet tasarrufuyla da sektörde yeni bir çığır açıyor.

Vefa Group’un yeni nesil fibercement levha ürünlerden oluşan markası Ekobord, sunduğu çevreci ve geniş kullanım alanına sahip ürünleri ile dikkat çekiyor. Grubun Ekobord markasıyla Bilecik’teki fabrikasında ürettiği insan ve doğaya tamamıyla dost, montajı kolay, yüksek mukavemete sahip ve estetik fibercement yeni nesil levhalarda, en yeni teknolojiler kullanılıyor.

Orhan Güner: “Ekobord bir Ar- Ge ve inovasyon markasıdır”

Vefa Group’un Ar- Ge ve inovasyon çalışmalarıyla, 30 yılda sektörde “Değer üretim merkezi” konumuna yükseldiğini vurgulayan Ekobord Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Güner, Ekobord markasını da    Ar- Ge ve inovasyon çalışmalarının bir ürünü olarak sektöre kazandırdıklarını kaydetti.

Orhan Güner: “Yüksek verimli ve sorunsuz çözümler sunuyoruz”  Güner, Ekobord markasının sektöre kazandırdıkları hakkında şu bilgileri verdi:

 “Ürettiğimiz yapılarda kullandığımız ana malzemelerden biri olan fibercement levhayı, Ekobord markasıyla kendi tesislerimizde üretmeye başladığımız günden beri, Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarımıza hız kazandırdık. Markamızın sunduğu montaj kolaylığı ve maliyet avantajı sayesinde ekonomik ve sorunsuz çözümler sunuyoruz. Ar- Ge çalışmalarımız sayesinde en yeni teknolojileri kullanarak sektöre entegre üretim çözümleri sunuyoruz. Ekobord yeni nesil levhalar, beton hissi veren dokusu ve yüksek mukavemetinin yanında betondan çok daha ince, hafif, kolay uygulanabilir ve istendiğinde değiştirilebilir, kolayca yenilenebilir olması nedeniyle pek çok alanda tercih ediliyor. Hızlı üretimimizle sunduğumuz çözümleri daha da çeşitli hale getirebiliyoruz. Colorex de bu çalışmaların bir ürünü.”

Ekobord Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Güner: “Yüksek dayanıklılık ve estetik çözüm bir arada”

Ekobord markasının Ar- Ge projesi olan Colorex ile sektöre zaman ve maliyet tasarrufu getirerek yeni bir çığır açtıklarını ifade eden Güner, şunları söyledi: “En zorlu iklim koşullarına uygun, laboratuarımızda gerekli standartlardaki çok özel testlerden geçirerek son haline getirdiğimiz Colorex ile sektöre sadece yüksek dayanıklılık performansı değil, estetik çözümü de aynı anda getirdik. Su geçirmeyen kendinden boyalı olan bu yeni ürünümüzle en yüksek dayanıklılık performansı sunarken, cephe kaplamasından sonra yapılan boyama işlemini ortadan kaldırıyoruz. Böylece hem zamandan hem de maliyetten ciddi bir tasarruf sağlıyoruz”

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


453 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ekobord, Vefa Holding, Orhan Güner,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Vefa Group Yeni Ürünü İle Sektöre Zaman Ve Maliyet Tasarrufu Getirdi 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
BornovaGreen, WEEE Yönetmeliği, prefabrike ve çelik yapı, EPS Üreticileri Derneği, IF DESIGN 2016, Adres Panorama, Çamlıca Mesa, GROHE Live Center Barcelon, YeşilBinalar, Kavi Yapı Genel Müdür Yardımcısı Selim Başdemir, İstanbul Markalı Konut Piyasası Araştırma ve Öngörüler, Divan İstanbul City Hotel, Quaryl, KHK, ısı pompası, AOSB, Park Bosphorus Hotel, Avrasya Kapı Pencere ve Cam Fuarı, Esenler kentsel dönüşüm, LEED Platinum sertifikas, TÜR Group, Yangın ve Güvenlik Sempozyumu, Servcorp, N Loft , Andrzej Kramer, Ömer Faruk, İFM, EMİB, 15. Yapısal Çelik Günü, Gülen Yalçınkaya Özelçi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.