NG Residence, Satış Sonrası Daire Sahiplerini Yalnız Bırakmıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
NG Residence, Satış Sonrası Daire Sahiplerini Yalnız Bırakmıyor
02 Nisan 2019, SALI 16:33:19
NG Residence, Satış Sonrası Daire Sahiplerini Yalnız Bırakmıyor
Ataköy – İkitelli Metro Çalışmalarında Sona Gelindi, NG Residence’tan Yüzde 20 Prim Sinyali Verdi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İstanbul’un hızla gelişen bölgesi Basın Ekspres’e ayrıcalıklı bir prestij kazandıran NG Residence, yatırımcısına sunduğu satış sonrası takip ve kiralama hizmetiyle fark yaratıyor. Projeden yatırım amaçlı daire alan konut alıcıları, satın alma aşamasından sonraki takip ve kiralama işlemlerinin getirdiği ağır iş yükünden kurtuluyor. 

Bölgedeki iş yeri, eğitim kurumları ve hastane yatırımlarının artmasıyla ağırlıklı olarak beyaz yaka çalışanlar tarafından talep edilen proje, önümüzdeki yıl faaliyete geçmesi planlanan 5 yıldızlı otel ve kongre merkeziyle yatırımcılar için cazibe yaratıyor. Bu yılın sonunda açılması planlanan Ataköy- İkitelli metro hattına yürüme mesafesinde, Kirazlı- Yenikapı metro hattının da tam ortasında konumlanan projedeki 5 yıldızlı otel ve kongre merkezinin hizmete girmesiyle, dairelerin yatırımcılara yüzde 20’ye varan prim kazandıracağı öngörülüyor.

NG Residence projesine yatırım yapan konut alıcılarına, satıştan sonra takip ve kiralama hizmeti de sunuyor. İstanbul’un yükselen bölgesi Basın Ekspres’te sayısı her gecen gün artan iş yeri, eğitim kurumu ve hastane yatırımları bölgenin çehresini değiştirmeyi sürdürüyor. Özellikle bacasız sanayi olarak nitelendirilen özel eğitim kurumları, bölgedeki konut pazarının yükselişine yön veriyor. Mevcut yatırım sirkülasyonu, yapımı hızla süren NG Residence projesinin değerini de aynı hızla yukarılara taşıyor.

Yaşamın ve ticaretin merkezinde

Sadece konut değil, sahip olduğu 5 yıldızlı otel ve kongre merkeziyle bir projeden beklenenin ötesine geçen NG Residence, bulunduğu lokasyon avantajıyla da gündelik yaşamın ve ticaretin merkezinde konumlanıyor. Büyüklükleri 62 ile 130 metrekare arasında değişen, 1+1 ve 2+1 seçeneklere sahip 306 daireden oluşan proje üst düzey teknolojiyle donatılmış dairelerinin yanı sıra ayrıcalıklı mimari tasarımıyla bir konut projesinden beklenenin ötesine geçiyor. 

Yatırımcısına üst düzey kazanç sağlayacak

İstanbul’un önemli noktalarına yakınlığıyla dikkat çeken NG Residence, ilerleyen yıllarda dünyanın en önemli fuar ve kongre alanı olacak İstanbul Atatürk Havalimanı’na 6 kilometrelik mesafede yer alıyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ve 3. Havalimanı bağlantı yollarına 4 kilometrelik mesafede konumlanan NG Residence, metro istasyonuna ise 200 metrelik uzaklıkta bulunuyor. Mevcut Kirazlı- Bağcılar metro hattının tam ortasında yer alan proje, bu yılın sonunda açılması planlanan Ataköy- İkitelli metro durağına da yürüme mesafesinde yer alıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


1100 kez okunmuştur.


ETİKETLER : NG Residence, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

NG Residence, Satış Sonrası Daire Sahiplerini Yalnız Bırakmıyor 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
ECEBanyo, Artcrete, İngBank, Aktech-Graf Yağmur Suyu Toplama Sistemleri , Konutta Balon, Gold Island Oteli ve Otel Golden Bay, Dila Gökalp Architects, BAYOSB, Valente, YılmazÖzcan , Acıbadem Maslak, Capricegold Turizm A.Ş, 6.Zeki Yurtbay Tasarım Yarışması , (Gegajoule), Burak Başeğmezler, MST İş ve Tarım Makinaları, Belediyeler Yasası, A-Tech, Diyarbakır Havalimanı, Expo Shanghai, Uçak, Mehmet Ali Kahraman, Kale BanyoKale Grubu, HannoverMesse, FethiHinginar, Doğumevi, Eray Öcal, Hayat Park AVM, YAP İstanbul Modern, Avrupa Holding,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.