‘Evim Türkiye’ Essen’de esecek | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
‘Evim Türkiye’ Essen’de esecek
03 Nisan 2019, Carsamba 15:13:23
‘Evim Türkiye’ Essen’de esecek
İlki büyük beğeni toplayan Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’nın ikincisi için geri sayım başladı. Fuar, 28-30 Haziran’da Almanya Essen’de gerçekleşecek. Onlarca firma ve yüzlerce yatırım seçeneği tek çatı altında yatırımcının beğenisine sunulacak. Essen ve Düsseldorf başkonsolosları fuara yoğun katılım beklediklerini söyledi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Çevre  ve Şehircilik Bakanlığı desteği, Demirören Medya ve İSTexpo Fuarcılık iş birliğiyle hayata geçirilen Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’nın ikincisi için düğmeye basıldı. Avrupa’da yaşayan Türkler ve yabancı yatırımcıları Türk inşaat şirketleriyle buluşturacak fuar 28-30 Haziran’da, Almanya Essen’de gerçekleşecek. Onlarca firma ve yüzlerce gayrimenkul projesi tek çatı altında toplanırken, ziyaretçilere özel fırsatlar sunulacak. Fuarda ziyaretçiler istedikleri özellikteki ev, ofis, dükkân seçeneklerini inceleyecek ve uygun şartlarda satın alma imkânı bulacak.

DOĞRU ADRES

2. Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’nın Essen’de düzenlenmesinden memnuniyet duyduğunu dile getiren Essen Başkonsolosu Şener Cebeci, “Essen ve çevresi, 1 milyondan fazla Türk nüfusun yaşadığı Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti’nde vatandaşlarımızın yoğun olarak yaşadıkları geniş bir coğrafyanın merkezi bir konumunda bulunmaktadır. Hollanda ve Belçika’dan gelecek misafirler için de erişimi kolay. Ülkemizde düzenlenen son iki seçimde, sadece Almanya çapında değil, tüm dünyada en fazla oyun kullanıldığı şehirlerin başında gelmiştir. Dolayısıyla, Essen’in doğru bir adres olduğunu düşünüyorum. Düsseldorf’ta düzenlenen ilk fuarın sağladığı tanıtım avantajının da katkısıyla, katılımın yüksek olacağını tahmin ediyorum. Sadece Türkler için değil, ülkemizdeki gayrimenkul sektörüne ilgi duyan Almanlar ve diğer yabancılar için de önemli bir fırsat oluşturacağına inanıyorum. Bu bakımdan, ülkemizin ekonomisine önemli bir döviz girdisi sağlamasını bekliyorum” diye konuştu.

 

YOĞUN TALEP GELDİ

 

Birincisi 8-10 Şubat 2019 tarihlerinde Düsseldorf’ta gerçekleşen Evim Türkiye fuarının ikincisi için çalışmalara başladıklarını dile getiren Demirören Medya Gazete Reklam Grup Başkanı Gürcan Korkmaz, “En önemli destekçimiz Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum ile bir araya geldik. Bakanımızla ilk fuarın değerlendirmesini yaptıktan sonra, kendisinin de onayıyla ikinci fuar için harekete geçtik. Fuarın ikincisi için yola çıkmamızın en önemli sebebi, ilk fuara katılan firmalardan ve Almanya’da  yaşayan vatandaşlarımızdan yoğun talep gelmesi. Bu fuarda Alman vatandaşlarına da iletişim çalışmaları yaparak onların da fuarı ziyaret etmelerini ve ülkemize yatırım yapmalarını hedefliyoruz” diye konuştu.

ŞEHRİN MERKEZİNDE

Evim Türkiye’nin ikincisinin Messe Essen fuar alanında gerçekleşeceğini ifade eden İSTexpo Genel Müdürü İsmail Sezen, şehrin merkezinde bulunan alanın, tüm çevre illerden çok kolay ulaşım imkanına sahip olduğuna dikkat çekti. Sezen, “Essen’in bağlı bulunduğu NRW eyaletinde okul tatilinin 13 Temmuz’da başlaması sebebiyle fuarı haziran ayının sonunda gerçekleşireceğiz. Bu sayede fuarı ziyaret eden vatandaşlarımız, yurdumuza tatile geldiklerinde ilgilendikleri projeleri yerinde inceleme imkânı bulacaklar. İlki çok başarılı geçen fuarımıza, bölgede yaşayan vatandaşlarımız daha şimdiden yoğun ilgi göstermeye başladılar” dedi.

KAYNAK: Hürriyet1249 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Evim Türkiye ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

‘Evim Türkiye’ Essen’de esecek 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Flexa®, Starflex, Otto W. BAUER, SancaktepeBelediyesi, ECHO Square, Hakan Çatalkaya, Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, BrightSites, 40.yıl, SamsunBatıPark, Yapı Denetim kanunu tasarısı, Veliefendi, Campani, AnkaraGolfkent, Silindirik Alev Duman Borulu Kazanlar , CFOİMKB Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Kemal Yılmaz, 3S Firuze Konakları Satış Ofisi, Hacı Kamil Atak, TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi, EAA Mimarlık, Florium, 4. Boğaziçi Zirvesi, MersinTarsusOSB, Kratos, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, MarketWatch, BRN Mimarlık, THYTeknik, Gökhun Kurt, Trabzonspor,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.