Hycleen Automation System’e Red Dot’tan Mansiyon | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
Hycleen Automation System’e Red Dot’tan Mansiyon
15 Nisan 2019, Pazartesi 11:46:01
Hycleen Automation System’e Red Dot’tan Mansiyon
GF Piping Systems’ın (GFPS) içme suyu tesisatlarının otomasyonu için geliştirdiği Hycleen Automation System, Red Dot Award 2019’dan "Onur Mansiyonu” ile döndü.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bu yıl 5.500 ürünün değerlendirildiği Red Dot Award 2019’da Hycleen Automaiton System, yenilikçi ve iyi tasarlanmış çözümleri ile ödüle hak kazandı. Özellikle büyük bina komplekslerinde içme suyu tesisatlarının planlanması, kurulumu, işletilmesi ve bakımı için geliştirilen sistem, tesisata giren suyun kontrolü, denetimi, raporlanması gibi özellikleri ile suyun hijyenik ve sağlıklı kullanımına olanak sağlıyor. 

İçme suyu sistemlerinin nadiren ilgi gören bir alan olduğu için bu inovatif ürünün jüri tarafından değerlendirilmesinin GF için oldukça önemli olduğunu vurgulayan firma yetkilileri ödülü almaktan dolayı büyük gurur duyduklarını belirttiler.  

Hycleen Automation System bileşenleri 

Hycleen Automation System, düzenli su değişimi sağlamak, Lejyonella hastalığına neden olan bakterilerin çoğalmasını engellemek ve su sıcaklıklarını kontrol altında tutmak için oteller, konutlar, hastaneler veya evler gibi daha büyük binaların su yönetimi için öneriliyor. Sistem, mevcut veya yeni içme suyu sistemlerine entegre edilebilen birkaç bileşenden oluşuyor:  Master Box, vanalar, güç kaynağı ve veri iletim kabloları.

Hycleen Automation Master Box, kurulan sistemi tek kablo sayesinde (her 500 m) 50 denetleyiciye kadar kontrol edebiliyor. LegioTherm 2T ve LegioTherm K vanaları, Master Box ile birlikte sistemin kalbinde yer alıyor. Önceden programlanmış parametrelere bağlı olarak çalışan vanalar, su sıcaklığı okumalarını algılayarak, verileri Master Box’a aktarıyor. Vanalardan otomatik olarak elde edilen verilerle hassas hidrolik ayar kontrolü ile suyun termal dezenfeksiyonu yapılabiliyor.  Türkiye’de Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi tesisat sistemlerinin temiz su kullanımı GFPS Hycleen Automation System ile kontrol altında tutuluyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım515 kez okunmuştur.


ETİKETLER : GF Piping Systems, GF Hakan Plastik,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Hycleen Automation System’e Red Dot’tan Mansiyon 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Yaşlılar ve Çocuklar için Tasarım’, Hasan Köse, Isı Yalıtımı Zirvesi , Soner Çetinkaya, kibrID materia, Lucca, Davut Topaloğlu, AquaPlus, SamsunBatıPark, GoodDesignAwards2015, Uluslararası Riba Ödülü, Graniser Seramik’in Genel Müdür Yardımcısı Kenan Çebi, Vadistanbul Bulvar, MHP Manisa, Essenora, Storexy ile Design Turkey, tatil, Binnur Şimşek, Seramiksan Cersaie, Abdurrahman Uçak, Abdulkadir Ateş, MarmaraOtoyolProjesi, Gülay Dindoruk, ParktepeEvleri, Asrın Projesi, Ulvi Saran, kurma iskele, YEKA offshore, Mirage Rezidans, EcoDesigner™,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.